Kukës, turizmi liqenor ende pa një plan konkret - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kukës, turizmi liqenor ende pa një plan konkret

Kukës, turizmi liqenor ende pa një plan konkret

· 1 · 708

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-06-2011, 00:24:40
Turizmi liqenor ne zonen e Kukesit, ende nuk ka nje zhvillim te dukshem, pavaresisht resurseve te rralla dhe bukurive natyrore qe mbart kjo zone. Autoritetet vendore shprehen se jane duke u bere perpjekjet per terheqjen e vemendjes se pushuesve, nepermjet permiresimit te sherbimit dhe ofrimit te me shume mundesive per aktivitet, duke perfshire edhe peshkimin.

Kukës, turizmi liqenor ende pa një plan konkret

Temat e fundit