pershendetje - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

pershendetje

Vizitor · 19 · 449

pershendetje

Vizitor · 19 · 449

ne: 02-02-2012, 00:22:11
do mshifni verdalle per ifar kohe edhe esht zakon me pershendet gje qe shpjegon ket temen
« Editimi i fundit: 02-02-2012, 00:23:42 nga M A X »

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-02-2012, 00:25:11
Pershendetje dhe juve. Miresevjen mes nesh :)

PS: temen e spostova ne rubriken perkatese. Si dhe titullin e bera pak me specifik.

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-02-2012, 00:27:14
Aha, shoh qe s'te pelqeu modifiki im i titullit. :) Ok, por te pakten gjej dicka me te pershtatshme se nje fjale kaq pergjithesuese ne nje forum si ky, ku ka dhjetera-mijera tema te ndryshme.

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-02-2012, 00:30:00
duro icik plako se do kesh kohe boll me mi modifiku postimet

Nderhyrjet ne postime ketu jane ne kufirin minimal te mundshem. Keshtu qe s'besoj se do dale me rasti me. Por sic ta thashe mesiper e pata nje arsye. Por nese per ty eshte e rendesishme te mbetet ashtu, per ne eshte perseri ok.

PS: te pakten filloje fjalen e pare te titullit te temes me germe te madhe se ashtu me vret syte keq fare :d

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-02-2012, 00:33:50
LOL
ca feja qeka kjo re?  hmmmmm:

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-02-2012, 15:40:28
O Kunati i shokut Xhemal  :D

Ta ka bere dhe Max verejtjen, ka mundesi qe temat qe hap, ti fillosh te pakten me shkronje te madhe, per mos te bere editime ne temat qe hap.

P.s Miresenagjete...... ..  :P

 • Postime: 12743

#6 ne: 02-02-2012, 15:54:04
pershendetje....

o Bern kush eshte kunati i shokut xhemal???

kam nje pyetje ...eshte domosdoshmeri qe temat te hapen me germe te madhe??

shpesh e kam edhe une kete problem

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 02-02-2012, 16:25:34
sdu qe tbi shum nsy plako...se kam problem qe tbehem pjes e sfondit

nfund tfundit po tdoja me ra shum nsy do futesha te forumi "zeri im" haha

LOL O zot per hajer gjith kjo e qeshme LOL

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-02-2012, 16:41:27
Pershendetje!

Shpresoj te argetohemi dhe te mesojme se bashku ne kete forum.


Me respekt,

Boreas ( shkurt Bordha)

 • Postime: 12743

#9 ne: 02-02-2012, 16:43:06
Pershendetje!

Shpresoj te argetohemi dhe te mesojme se bashku ne kete forum.


Me respekt,

Boreas ( shkurt Bordha)

edhe ti tashi erdhe?

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 02-02-2012, 16:45:10
Une ne fakt kisha ardh me kohe por me kishte humb vehtja ime rruges.

Duke ecur neper fijet kabllore te internetit takova disa persona qe me kthyen ne identitet dhe u sherova.

Hajdeni me mua tju sheroj dhe ju.

 • Postime: 12743

#11 ne: 02-02-2012, 16:48:55
mos Jezusi qenka kthyer

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 02-02-2012, 16:49:43
Jezusi ishte marangozi i lagjes une jam Shen Marigoja

 • Postime: 12743

#13 ne: 02-02-2012, 16:52:13
shen Bordha....

 • Postime: 168

#14 ne: 02-02-2012, 17:40:19
Hej c'behet ketu?

SAPO MBYLLA TELEFONIN ME TE DASHUREN E BERNIT. !!!!!!!!!!

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 02-02-2012, 17:45:47
Me verte e ke re  :D

Kush je njeher, se nga mbiemri dukesh i njohur  ;)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 02-02-2012, 17:50:09
Pse te zen alergjia ty po te postosh ketu  :D

 • Postime: 168

#17 ne: 02-02-2012, 18:01:28
ky berni nuk pi birre, vetem Coca Cola.
O kamarier, me sill 2 jack daniels dhe 1 gote qumesht per ket bernin.

I cik shpejt po deshe.

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 02-02-2012, 18:05:56
Kush jeni ju njeher ta marre vesh, se me njihket mire.............

Temat e fundit