Telefoni i pakrahasueshëm! - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni i pakrahasueshëm!

Telefoni i pakrahasueshëm!

· 1 · 343

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-10-2011, 23:59:01
Po flasim për një telefon që po të dalë në treg do t’i rrezonte të gjithë konkurrentët që gjënden në treg si, iPhone, HTC, e shumë të tjerë. Ky telefon është prodhim gjerman dhe ka një pamje mjaftë mbresëlënëse.

Karakteristikat e tij janë: një kamerë 48 megapixel, dizjan shumë seksi, materiale të kualitetit të lartë, adapter shtesë për fotografi profesionale, ky telefon ofron edhe pritnim të mënjëhershëm të fotografive, ai pranon të gjitha llojet e paisjeve dhe memorieve si, chip, USB, Floppy disc, kasteta të vogla dhe të mëdha.

Keni nevojë për një kafe? Përdoreni telefonin e quajtuar xPhone, me të cilin mund të vloni një kafe të shpejtë.

Nëse dëshironi që ta garantoni baterinë për tërë jetën tuaj, atëherë përdoreni telefonin e pakrahasueshëm, i cili mbushet me energji bërthamore dhe qëndron rreth 80 vjet. Gjithashtu nëse jeni i uritur përdoreni telefonin e pakrahasueshëm për të gatuar disa tosta shpejtë e shpejtë, e tërë kjo mundësohet nga teknologjia sms2TOAST.

Telefonin xPhone mund ta përdorni edhe për ta ndezur veturën tuaj kur nuk ndezet (shembull: gjatë dimrit) kur ftohet koha. Poashtu këtë telefon mund ta gjeni në të gjitha ngjyrat, por kujdes sepse e gjitha kjo nuk është e vërtetë, pra është thjeshtë imagjinatë (ky telefon nuk ekziston).

Shikoni videon e mëposhtme për ta kuptuar më mirë këtë artikull.

Telefoni i pakrahasueshëm!

Burimi i artikullit : http://www.albpedia.info/telefoni-i-pakrahasueshem.html

Temat e fundit