×

 Idealet e bukurise ne vite

· 6 · 95

 Idealet e bukurise ne vite

· 6 · 95

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 09-04-2019, 10:50:55
  Cfare eshte e bukur dhe konceptet tona mbi estetiken nuk jane te njejta ne kohe te ndryshme. Ndonjehere ndryshojne dhe brenda nje kohe te shkurter.
   

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Ωμέγα
  #1 ne: 09-04-2019, 18:05:23
  Ideali i sotem ka ngjashmeri me ate te para 500 vjeteve. Ikim para duke ec prapa 😀
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #2 ne: 10-04-2019, 11:52:56
  Dmth asihere nuk dalim nga moda :P

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #3 ne: 10-04-2019, 17:37:26
  Dmth asihere nuk dalim nga moda :P
  Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #4 ne: 10-04-2019, 18:23:52
  Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎
  hahahhaah Ore po qe ke te drejte ti, para se te dilte Kimi si shifte njeri bythet me aq epsh. LOL
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #5 ne: 11-04-2019, 09:05:25
  e une rrotullohem ma pa bythet :P