×

Moda dhe Estetika

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs  | Postimi i fundit nga fike    « 1 2 » · 46 · 46023

Kembet..dhe kujdesi ndaj tyre

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Emira    · 1 · 1801

Body Lotions

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Vogelushja Korcare    · 15 · 3061

Dita ime e bukurisë

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 2 · 967

Po vjen moda Obama

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 1 · 528

100 femrat më seksi të vitit 2008

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga memet    · 14 · 5179

Stoli, zbukurime dhe ore.

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga kosobare    « 1 2 » · 31 · 5407

Vetullat

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Ana G    · 24 · 6532

Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga bveli    · 7 · 2080

Stolite e cmuara per Vjeshten 2007!

Nisur nga Englishbee  | Postimi i fundit nga NEAL MEMETI    · 9 · 4105

Syzet apo lentet?

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 5 · 1691

Si te vishem ne Disko?!

Nisur nga trimo  | Postimi i fundit nga reptile    · 21 · 3420

10 mjekrat më të famshme në histori

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga shpirti84    · 4 · 537

Makijazh i bukur per sy dhe buzë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 27 · 26625

Liberta Spahiu - fotomodele

Nisur nga BabyDance  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 26 · 11356

Hair Extension - Zgjatime floku

Nisur nga Borebardha  | Postimi i fundit nga Lisa    · 15 · 4176

Obama Style

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 2 · 610

Te rejat mbi Floket

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 19 · 23616

Nje Gjoks i bukur me ane te Sportit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 1953

Foto modelesh

Nisur nga wendi NDRYSHE  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 4517

Produktet e reja kozmetike erotike

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 952

Veshjet e gjumit - Sleepwear...!

Nisur nga Alda  | Postimi i fundit nga eurogina    · 11 · 2564

Dëmet nga parfumi i tepërt

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Capkenja    · 4 · 967

Firmat/Markat e atyre qe Blejme.

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga eurogina    · 15 · 4500

Modelet me te "Nxehta"

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga Elegance    · 10 · 1931

The Best Little Black Dresses

Nisur nga Belinaa  | Postimi i fundit nga Elegance    · 3 · 796

Dyqanet ku blejnë VIP-at e Hollivudit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga fatush    · 3 · 1767

Endrra për rininë e përjetshme

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 1135