×

Bëjnë shoping të veshura vetëm me të brendshme dhe me taka të larta

Bëjnë shoping të veshura vetëm me të brendshme dhe me taka të larta

· 2 · 229

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 14-04-2011, 00:18:04
Qendra tregtare “Lakeside Shopping Centre” në Essex te Londres ka pasur blerës të veçantë. Ajo dhuruar 100 sterlina për 100 femrat e para që do të paraqiteshin në qendër  të veshura vetëm me të brendshme dhe me këpucë me taka të larta.Pas marrjes së kartës dhuratë vajzat ishin ftuar për të vizituar dyqanet dhe për të blerë një veshje të re. Megjithatë, çuditërisht një numër i madh i tyre shkoi direkt në dyqanet e këpucëve.

Kylie Minore, nga “Lakeside Shopping Centre”, ka thënë: “Ne kemi dashur të shohim të gjitha klientet tona me të brendshme dhe taka. Jam e sigurt se ata kanë zgjedhur të gjitha një veshje nga koleksioni i ri i pranverës”.

a.e/NOA

  • Postime: 165
  • Gjinia: Femer
shkodrane
#1 ne: 14-04-2011, 18:56:05
si nuk ma keni treguar mua :( me perpara
 

Masazhet bëjnë mirë për shëndetin

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 21-09-2010, 14:42:43
nga ßåßy ღ
Ushqimet që të bëjnë të bukur

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 07-01-2011, 22:29:21
nga ßåßy ღ