×

Bratz make up, trendi më i ri

Bratz make up, trendi më i ri

· 3 · 114

  • Postime: 22958
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-06-2019, 15:12:37
Filmi me kartona të animuar “Bratz” ose kukullat mistrece ka qenë një frymëzim për të gjitha vazat e reja në vitet 2000. Së fundmi shumë femra të inspiruara nga këto kukulla kanë filluar të krijojnë make up-in e tyre. Nuk kanë munguar tualetet e rënduara, ngjyrat e ndezura, flokë me ngjyra të ndryshme apo dhe buzë të fryra me shkëlqim.
 

Mjafton të klikoni në instagram mbi hashtagun #bratzmakeup dhe aty do të gjeni miliona foto të postuara nga femra në mbarë botën./lapsi.al

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 08-06-2019, 20:41:13
E kane ne terezi kto

Per mua sa me thjeshte aq me mire.....me kruhet fytyra po i vura shume llaç :D

  • Postime: 1088
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#2 ne: 09-06-2019, 00:07:12
E kane ne terezi kto

Per mua sa me thjeshte aq me mire.....me kruhet fytyra po i vura shume llaç :D
LOL LOL LOL