×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Poshnjari
« ne: 09-06-2019, 00:07:12 »

E kane ne terezi kto

Per mua sa me thjeshte aq me mire.....me kruhet fytyra po i vura shume llaç :D
LOL LOL LOL
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 08-06-2019, 20:41:13 »

E kane ne terezi kto

Per mua sa me thjeshte aq me mire.....me kruhet fytyra po i vura shume llaç :D
Postuar nga: M A X
« ne: 08-06-2019, 15:12:37 »

Filmi me kartona të animuar “Bratz” ose kukullat mistrece ka qenë një frymëzim për të gjitha vazat e reja në vitet 2000. Së fundmi shumë femra të inspiruara nga këto kukulla kanë filluar të krijojnë make up-in e tyre. Nuk kanë munguar tualetet e rënduara, ngjyrat e ndezura, flokë me ngjyra të ndryshme apo dhe buzë të fryra me shkëlqim.
 

Mjafton të klikoni në instagram mbi hashtagun #bratzmakeup dhe aty do të gjeni miliona foto të postuara nga femra në mbarë botën./lapsi.al