×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-09-2012, 17:14:24 »

 :D
Postuar nga: Lisa
« ne: 26-09-2012, 14:42:02 »

Nuk qahem Mishel bereqadives ....
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-09-2012, 07:45:49 »

o lisa ke pas nai rast
Postuar nga: Lisa
« ne: 25-09-2012, 22:49:26 »

Une zakonisht vesh ndonje fustan pak siper gjurit zakonisht vetem te zi,  ndryshoj vetem ngjyren e kepuceve ( bojrat dalim me vone  :D ) gjithmon ne takim te pare behet fjala..... jo dekolte ndoshta pa menge eshte nice..... gjithmon preferoj restorantet keshtuqe  taka sigurisht..... clasike dhe e thjesht. 
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 22-09-2012, 20:06:36 »

duhet i gjo per dekor
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 22-09-2012, 11:00:57 »

hiqi dhe breket dhe mos bej leshime me. LOL LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 21-09-2012, 22:00:16 »

pse nje ciuaua nuk bo pune?

une them breke se te tjerat ste duhen
Postuar nga: ciarli
« ne: 21-09-2012, 21:54:51 »

Ne nje takim te pare duhen veshur rroba te pastra, por pa e tepruar ne menyre qe te paraqesesh karakterin tend dhe te mos dalesh genjeshtar. Mbase te mbash me vete dhe nje qen pekinez.
Postuar nga: Shej
« ne: 20-09-2012, 16:22:10 »

nuk e dija qe e qeshmja hynte tek sektori eros & libido :d
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 20-09-2012, 14:55:49 »

LOL
Si doktorr adhamudhi mu bone nashti LOL