×

Çfarë duhet veshur (femra dhe meshkuj) në një takim të parë?

Çfarë duhet veshur (femra dhe meshkuj) në një takim të parë?

· 94 · 6740

 • Postime: 12742
Mishel...............
#50 ne: 09-06-2012, 22:44:37
sikur ky takimi i pare me qene nai seminar apo ndonje rast okazional qe me mendu si me u vesh . Jo po sajoni e aksesoret....sa me te thjeshte aq me mire

kurse nese keni interes per ket robin behuni i cike lozonjare se ai syte vetem tek veshja si ka...i ka diku nen veshje

per mu i mashkull qe merret dhe i jep peshe  veshjes vetem mashkull nuk eshte

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#51 ne: 09-06-2012, 23:06:06


per mu i mashkull qe merret dhe i jep peshe  veshjes vetem mashkull nuk eshte

Patjeter qe i jepet peshe! Se nqs ti vishesh per karnavale ose per plazh, sigurisht qe shpreh mbi karakterin tend!

Pastaj edhe te mashkulli ka nje cike lezet te verej detajet qe tregojne estetiken, pastertine, feminilitetin etj

 • Postime: 12742
Mishel...............
#52 ne: 09-06-2012, 23:08:43
o mis e degjenerove fare...nejse e lejme me kaq se skam fuqi me te kundershtu...po i mashkull qe komenton veshjen e nje femre per mu eshte......

Ky eshte menimi im

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#53 ne: 10-07-2012, 14:47:45
Po mire nga do e dije ajo qe eshte takimi i pare .Apo do jene njohur ne FB LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#54 ne: 10-07-2012, 15:12:38
po se eshte me planifikim familjar mi toce

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#55 ne: 10-07-2012, 16:16:12
Sa me thjeshte aq me mire. Rri vetvetja ne cdo rast. :D Tani une s'kam faj se i kam rrobat e bukura edhe ato me te thjeshtat LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#56 ne: 13-07-2012, 23:13:06
Ne kete kohe psh une do thoja: Nje fund me lule shume_ngjyreshe te gjate deri tek gjuri, nje bluze me menge te shkurtra nje_ngjyreshe (te jete ne ngjyrat e luleve te fundit), te futur brenda fundit dhe nje pale sandale te sheshta e te thjeshta. Ne kete vesgje sugjerohet te ngarkoheni me bizhu (une i kam shume qejf :D ).

 • Postime: 1288
Pasion
#57 ne: 14-07-2012, 00:02:06
sikur ky takimi i pare me qene nai seminar apo ndonje rast okazional qe me mendu si me u vesh . Jo po sajoni e aksesoret....sa me te thjeshte aq me mire

kurse nese keni interes per ket robin behuni i cike lozonjare se ai syte vetem tek veshja si ka...i ka diku nen veshje

per mu i mashkull qe merret dhe i jep peshe  veshjes vetem mashkull nuk eshte

Mishel

Sapo lexova kete  disa rrjeshta nga biografia  e Ajnshtajn mu kujtua ne lidhje me veshjen.

Ne ceremoni te ndryshme i thonin qe te vishej mire,edhe madje c'te vishte,por ai gjithmone ne kundershtim kish justifikimin mbi gjuhe duke thene.

Ata o me njohin,ose s'me njohin(edhe gjithcka ndalte ketu)

 :D

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#58 ne: 14-07-2012, 19:59:22
Ato rroba qe i ben te ndihen rahat si femrat & Meshkujt.

Eleganc po jo te tepruar :)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#59 ne: 14-07-2012, 23:03:44
Thjeshtesi, elegance

 • Postime: 12742
Mishel...............
#60 ne: 16-07-2012, 17:36:33
Mishel

Sapo lexova kete  disa rrjeshta nga biografia  e Ajnshtajn mu kujtua ne lidhje me veshjen.

Ne ceremoni te ndryshme i thonin qe te vishej mire,edhe madje c'te vishte,por ai gjithmone ne kundershtim kish justifikimin mbi gjuhe duke thene.

Ata o me njohin,ose s'me njohin(edhe gjithcka ndalte ketu)

 :D

sepse aishtajni shkonte kundra rrymes

sa per veshjen une do thoja vishni cte doni mos harroni aksesoret si brek e sutjena

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#61 ne: 24-07-2012, 08:03:15
Asesi z'duhet te harrojn perzervativet. :-) Mund te jete aksesori me i rendesishem i cdo takimi.

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#62 ne: 25-07-2012, 00:35:35
Asesi z'duhet te harrojn perzervativet. :-) Mund te jete aksesori me i rendesishem i cdo takimi.

Veshur gjithe kohes eee! Lool  :P

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#63 ne: 25-07-2012, 01:26:15
Veshur gjithe kohes eee! Lool  :P

Nuk vishet gjithe kohen zemer :) por vetem kur duhet.... :-)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#64 ne: 25-07-2012, 07:54:09
une di tju them cduhet te zhvishni ,jo cte vishni

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#65 ne: 25-07-2012, 09:32:40

 • Postime: 12742
Mishel...............
#66 ne: 25-07-2012, 10:08:34
si fshati ne feste kjo me siper....me fal shume ee :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#67 ne: 25-07-2012, 10:13:24
Te fala pac, eshte thjeshte ide :D, per ato qe skane qef me nxjerr shalet

 • Postime: 12742
Mishel...............
#68 ne: 25-07-2012, 13:31:41
Te fala pac, eshte thjeshte ide :D, per ato qe skane qef me nxjerr shalet

jo mi se kisha te gjatesia une..e kisha ke shapkat qe qekan si galloshet e lulit te vocerr 5 nr me te medhej...

 • Postime: 12742
Mishel...............
#69 ne: 01-08-2012, 15:09:56


kjo do ishte mire diten e fundit....ate te ndarjes

do ishte veshja perfekte

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#70 ne: 01-08-2012, 15:12:53
une do vishja si gjithnje kostumin por nuk do merrja cel me vete dhe nga ajo do preferoja fund te zi dhe nje kemishe te kuqe. pak ciat te zbuluara qe here pas here ta humbja kontrollin

 • Postime: 12742
Mishel...............
#71 ne: 01-08-2012, 15:13:51
une do vishja si gjithnje kostumin por nuk do merrja cel me vete dhe nga ajo do preferoja fund te zi dhe nje kemishe te kuqe. pak ciat te zbuluara qe here pas here ta humbja kontrollin

e dashke si flamur LOL...thuj te vej e ca krah shqiponje e valvite ne ajer LOL

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#72 ne: 01-08-2012, 15:30:55
Qeka pa qef ai mishel e dashka femme d'affaire...LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#73 ne: 01-08-2012, 15:44:56
Qeka pa qef ai mishel e dashka femme d'affaire...LOL

o lere c'e pyet...LOL.....5 ore ti heqi kemishen, 3 ore fundin e leri te tjerat /..

perfundimi takimi i pare nje deshtim total  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#74 ne: 01-08-2012, 16:19:01
Qeka pa qef ai mishel e dashka femme d'affaire...LOL
better than free
 

Cfare eshte celuliti, si konceptohet dhe si eleminohet.

Nisur nga Gjumashi

Postimi i fundit 10-02-2009, 15:16:44
nga ßåßy ღ
Cfare mendoni se i ben femrat dhe djemte sexy

Nisur nga scarface

Postimi i fundit 24-01-2012, 10:04:38
nga Shej
Cfare tipi jeni.......?

Nisur nga scarface

Postimi i fundit 08-08-2010, 16:03:16
nga Nore
Cfare kozmetike (tualeti) perdorni me shume..?

Nisur nga stalion

Postimi i fundit 24-10-2008, 17:22:47
nga Masha
CFARE PREFERONI ME SHUME?

Nisur nga adela

Postimi i fundit 19-06-2005, 05:26:18
nga TajroncMeShonC