×

Çfarë duhet veshur (femra dhe meshkuj) në një takim të parë?

· 94 · 6602

Çfarë duhet veshur (femra dhe meshkuj) në një takim të parë?

· 94 · 6602

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#75 ne: 01-08-2012, 16:31:51
gjethe fiku dhe guacka deti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#76 ne: 01-08-2012, 16:33:22
gjethe fiku dhe guacka deti

me pelqen ideja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#77 ne: 19-09-2012, 14:23:58
Petkun e nderi.

Te jete e stolisur me kurora diamanti,pa ate ,,,,,,,,,,,,,,

ngelen te hidhur ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#78 ne: 19-09-2012, 14:57:02
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#79 ne: 20-09-2012, 12:43:11
cunat breke dhe pa gje, gocat te zbulume fare per lehtesi pune. :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#80 ne: 20-09-2012, 13:10:31
Besoj sa me shume sipas karakterit se  gjithsekuje e sipas ambientit qe frekuenton.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#81 ne: 20-09-2012, 13:18:53
Une do te vishja ne mes te veres xhup fesh fesheje te trashe dhe me pupla mrena, pantallona lekure kafe dhe çizme me maje, kemishe havajane dhe nji pal dorashka pa gishta, gjithashtu nja 3-4 byzylyqe floriri dhe nji medaljon ku shkruhet "Me mu do bohet direkte n'takim t'pare"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#82 ne: 20-09-2012, 14:10:42
LOL LOL   ça imagjinate qe ka iher. U meka se qeshuri LOL

Mua me iku mendimi sa lexova ket :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#83 ne: 20-09-2012, 14:34:13
Ondrre je duke qesh ne kembe, ulur ne dysheme, ne krevat apo ne karrige? Te qeshesh eshte gje e mire Ondrre, ne rast se qesh shume kerthiza e femres futet mrena 0.5 cm dhe kjo jep efekt ne shtypjen e lehte te fshikezes se urines. Ne fakt kjo gje ke femrat eshte e kendshme sepse aty eshte momenti kur femra fillon e imagjinon gjera erotike dhe stimuluese sic eshte e qeshmja, dhe akumulimi i tepert ne kohe i te qeshures eshte e perafert me eksitimin hyjnor qe femra zhvillon gjate nje akti seksual te suksesshem.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#84 ne: 20-09-2012, 14:55:49
LOL
Si doktorr adhamudhi mu bone nashti LOL

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 20-09-2012, 16:22:10
nuk e dija qe e qeshmja hynte tek sektori eros & libido :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#86 ne: 21-09-2012, 21:54:51
Ne nje takim te pare duhen veshur rroba te pastra, por pa e tepruar ne menyre qe te paraqesesh karakterin tend dhe te mos dalesh genjeshtar. Mbase te mbash me vete dhe nje qen pekinez.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#87 ne: 21-09-2012, 22:00:16
pse nje ciuaua nuk bo pune?

une them breke se te tjerat ste duhen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#88 ne: 22-09-2012, 11:00:57
hiqi dhe breket dhe mos bej leshime me. LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#89 ne: 22-09-2012, 20:06:36
duhet i gjo per dekor
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#90 ne: 25-09-2012, 22:49:26
Une zakonisht vesh ndonje fustan pak siper gjurit zakonisht vetem te zi,  ndryshoj vetem ngjyren e kepuceve ( bojrat dalim me vone  :D ) gjithmon ne takim te pare behet fjala..... jo dekolte ndoshta pa menge eshte nice..... gjithmon preferoj restorantet keshtuqe  taka sigurisht..... clasike dhe e thjesht. 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#91 ne: 26-09-2012, 07:45:49
o lisa ke pas nai rast
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#92 ne: 26-09-2012, 14:42:02
Nuk qahem Mishel bereqadives ....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#93 ne: 26-09-2012, 17:14:24
 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super