×

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

· 120 · 4427

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#25 ne: 29-10-2013, 15:08:13
WC deshi te thote por e ngatrroj me duket :-[

 • Postime: 474
ness uno
#26 ne: 29-10-2013, 15:09:34
WC deshi te thote por e ngatrroj me duket :-[
ahahahahaahhaha...p o shyqyr o grens qe na bone i her me qesh se kam dy dit qe menohem mos misheli edhe grensi jane te dashur ene po me marrin inat

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#27 ne: 29-10-2013, 15:11:54
pse akoma  po menon..??? :S

 • Postime: 12742
Mishel...............
#28 ne: 29-10-2013, 15:12:43
 ^o) ^o)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#29 ne: 29-10-2013, 15:13:18
Grenso vdeksh ti per mu ishalla LOL

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#30 ne: 29-10-2013, 15:14:40
duke dhene frymen e fundit jam..pune vitesh kane ngelur :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#31 ne: 29-10-2013, 15:17:31
ishalla te del shpejt e me kollajllik ...se ste shoh dot tu vujt kshu LOL

 • Postime: 474
ness uno
#32 ne: 29-10-2013, 16:31:43
o mishel une ashtu e mendoj se asihere siu pergjigje pyetjes dhe temes se mesiperme :P

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#33 ne: 29-10-2013, 16:33:00
C'pata une qe i zvogelova  :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#34 ne: 29-10-2013, 17:11:42
o mishel une ashtu e mendoj se asihere siu pergjigje pyetjes dhe temes se mesiperme :P

Perserite edhe i here zamet e ke

 • Postime: 474
ness uno
#35 ne: 29-10-2013, 22:08:08
Perserite edhe i here zamet e ke
mishel ju qe punoni shofere si ndjeheni ne lidhje me raportin vithesor :P :D ?

 • Postime: 12742
Mishel...............
#36 ne: 29-10-2013, 22:12:55
Tulle

 • Postime: 474
ness uno
#37 ne: 29-10-2013, 22:14:55
 Standard ;) sipas temes ?   hmmmmm:

 • Postime: 12742
Mishel...............
#38 ne: 29-10-2013, 22:15:39
Po crendesi ka kjo

 • Postime: 474
ness uno
#39 ne: 29-10-2013, 22:22:56

 • Postime: 12742
Mishel...............
#40 ne: 29-10-2013, 22:26:26
I falur qofsh

 • Postime: 474
ness uno
#41 ne: 29-10-2013, 22:40:38
thx

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#42 ne: 29-10-2013, 22:46:20
o KARual si e kalove me mishelin ne veçanti? :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#43 ne: 30-10-2013, 07:10:30
O grens mire ke qenur mo?

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#44 ne: 30-10-2013, 16:01:16
jo mire..gjith naten pagjume :S

 • Postime: 474
ness uno
#45 ne: 30-10-2013, 23:14:51
o KARual si e kalove me mishelin ne veçanti? :P
sa mire do  ishte ta kaloja me mishelin po kena detyra shpi, po ti grenso je celoz? ...(shpresoj mos ma marre per keq mishel) .......... grenso duhet te dalesh haptazi, mos bej celoz koti...ke carlin sa per 2 mije  :D     :P        :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#46 ne: 30-10-2013, 23:16:22
Pazar me mua beni ju? Mire grensi se ska pune e lu deren ...po ti shpatarak cke?

 • Postime: 474
ness uno
#47 ne: 30-10-2013, 23:20:33
ne fakt kerkova ndjese :(...nuk doja me te prish 
humorin

 • Postime: 12742
Mishel...............
#48 ne: 30-10-2013, 23:21:51
Mire bere qe kerkove ndjese.... po mos me merr per kishe  :P se si shpesh po me kerko falje

 • Postime: 474
ness uno
#49 ne: 30-10-2013, 23:28:31
e mire se sfalem me...sna the ndonje gje per tullen tende :D LOL
 

Cfare mendoni se i ben femrat dhe djemte sexy

Nisur nga scarface

Postimi i fundit 24-01-2012, 10:04:38
nga Shej
Femrat dhe veshja!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 10-09-2005, 12:36:58
nga erlehta
Femrat, të mbingarkuara me zbukurime !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 19-03-2007, 21:19:57
nga Elegance
Femrat të çmendura pas takave !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 26-11-2009, 23:33:56
nga Shej
Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 09-12-2008, 16:21:47
nga bveli