×

...Foto me Make Up dhe foto pa Make Up....

...Foto me Make Up dhe foto pa Make Up....

· 46 · 7399

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
ne: 02-12-2005, 11:16:58
..... Cameron Diaz ...........

Cameron Diaz nuk është perfekte, dhe vuan nga infektime të ndryshme…

Mirëpo ajo ngel njëra ndër femrat më të bukura në ekran dhe njëherit e dashura e Justin Timberlake.
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:45:09 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#1 ne: 02-12-2005, 11:19:07
.............Sarah Ferguson.............

Sarah Ferguson duket e shëmtuar me një fytyrë të cuditshme …

Mirëpo ajo duket shkëlqyeshëm dhe shumë më e re në netë të vecanta.
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:45:51 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#2 ne: 02-12-2005, 11:21:17
............Kylie Minouge.......

Kylie mos mendo se mbas asaj kapele mund ta fshehish fytyrën e lodhur…

Prapseparap ajo transformohet në një yll të popit vetëm më ndihmë të vogël të grimit, flokëve dhe tenit të shkelqyer.
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:46:45 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#3 ne: 02-12-2005, 11:22:57
.......Pamela Anderson........

Pamela Anderson duket sikur kapasë ditë të vështira dhe shumë netë pa gjumë, gjë që ka reaguar në lëkurën e saj të thatë dhe flokët pa shkëlqim…

Mirëpo siç po e shihni edhe vetë ka qenë mjaft e pushur për ndarjen e çmimeve të stilit në Britani, sa çudira bën grimi…


« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:47:39 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#4 ne: 02-12-2005, 11:24:36
...........Jennifer Lopez..........

Pa grimin e saj të zakonshëm Jennifer Lopez-it me të vërtetë i mungon shkëlqimi i saj i përhershëm…  

Mirëpo pak grim, dredha dhe diva kthehet sërish…


« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:48:43 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#5 ne: 02-12-2005, 11:27:14
.............Renee Zellweger..........

Flokë të tollovitur, sy të fryer dhe fytyrë të tharë dhe me shenja - Renée Zellweger tregon se edhe ajo ka ditë të kqija në dukje si të gjithë ne…

Mirëpo nëse i besoni kësaj fotografije, ajo ka fytyrë dhe lëkurë të shkëlqyer dhe flokë të regulluar.
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:49:36 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#6 ne: 02-12-2005, 11:27:52
Pa Make UP

 • Postime: 5949
SmiLey
#7 ne: 05-12-2005, 20:50:25
Kam pare foto te Britney Spears :P... dhe te kall daten pa tualet me shume se keto qe keni ven LOL
Mgjth, keto gjera dihen tashme per aktoret e Hollywood-it... sa futen ne skene 'transformim total' duhet te presesh, sigurisht :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#8 ne: 07-12-2005, 10:05:39
.....  Alicia Silverstone.....
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:50:55 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#9 ne: 07-12-2005, 10:07:40
.......Britney Spears.....

« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:51:56 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#10 ne: 07-12-2005, 10:09:11
........Goldie Hawn........

« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:52:48 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#11 ne: 07-12-2005, 10:10:01
....Cher.....
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:55:00 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#12 ne: 07-12-2005, 10:11:56
.........Oprah Winfrey......

« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:56:29 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#13 ne: 07-12-2005, 10:15:34
« Editimi i fundit: 04-08-2011, 01:58:06 nga M A X »

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#14 ne: 07-12-2005, 10:26:12
........Claire Danes.....

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#15 ne: 07-12-2005, 10:27:39
.........Drew Barrymore..........

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#16 ne: 07-12-2005, 10:28:19
...........Emma Bunton...........

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#17 ne: 07-12-2005, 10:29:15
..........Geri Halliwell.......... ...

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#18 ne: 07-12-2005, 10:30:41
.............Gwyneth Paltrow............ .

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#19 ne: 07-12-2005, 10:31:56
.........Kim Cattrall.....

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#20 ne: 07-12-2005, 10:33:01
........ Madonna..........

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#21 ne: 07-12-2005, 10:35:16
.........Nicole Kidman.......

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#22 ne: 07-12-2005, 10:36:01
........Sarah Jessica Parker......

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#23 ne: 12-12-2005, 11:21:53
.......Gentiana Ismaili.....

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#24 ne: 12-12-2005, 11:54:59
Ja , edhe ni foto te Britney Spears pa makiazh    :-[

[attachment[/attachment]
 

Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
Foto fenomenale te bera me dron

Nisur nga InfoZRubrika Imazhe

Postimi i fundit 25-05-2020, 13:57:56
nga InfoZ
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
foto nga librazhdi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:52
nga InfoZ
eligerta gjuzi foto

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:26
nga InfoZ