×

Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja!

Fundshpinë silikoni, gjen vdekjen 20 vjecarja!

· 2 · 253

  • Postime: 18283
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 11-02-2011, 12:05:21
Kërkoi që fundshpina e saj të ishte e ngjashme me atë të Jennifer Lopez, e për këtë iu nënshtrua një metode klandestine të injektimit të silikonit, por që fatkeqësisht i ka marrë jetën.

Ky është fati tragjik i studentes 20 vjecare angleze, Claudia Aduesi e cila iu nënshtrua metodës ilegale të injektimit të silikonit të lëngshëm për rritjen e përmasave të të pasmeve në një hotel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Autoritetet amerikane kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së 20 vjecares dhe dyshimet bien mbi mundësinë që silikoni i lëngshëm të ketë hyrë në sistemin e qarkullimit të gjakut të fatkeqes duke i shkaktuar atak kardiak.
« Editimi i fundit: 10-08-2011, 01:41:31 nga M A X »

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 11-02-2011, 12:07:31
sa jane shtuar budallenjte mor aman... gjynah e shkreta  :(