×

Fustane NUSESH

Fustane NUSESH

· 569 · 222749

 • Postime: 23175
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 04-08-2004, 13:44:19
Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje  :-[[attachment[/attachment]

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#1 ne: 05-08-2004, 01:29:59
Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d


 • Postime: 331
redman
#2 ne: 05-08-2004, 10:20:57
..o goca ...un per vete do te vesh fustan te kuq....se kshu do buri ime... :)
...po dua mi ...m pelqe...kom qef  :occ

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#3 ne: 05-08-2004, 15:33:05
 <)> si ky fustani  do e veshi une vitin tjeter  :love:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 331
redman
#4 ne: 05-08-2004, 16:56:39
Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d
...NE TE MIRE E NE TE KEQE....ej..e le dhe i cik deren  hapur?! ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#5 ne: 05-08-2004, 19:13:24
Une do gjej burrin njehere pastaj fustanin...e megjithate do zgjidhja dicka teper clasike asnje nga keto mesiper nuk me pershtaten megjithese teper te bukur por ju qe qenkeni ne prag te marteses trashegime dhe na boni mi nai ftese se na ka marre malli per dasma shqiptare:)

 • Postime: 331
redman
#6 ne: 06-08-2004, 01:00:18
...ej po ti nga pamja dukesh e shthurur....eshte dasem serioze kjo  :lalala

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#7 ne: 06-08-2004, 06:05:34
Pamja shpesh here te genjen  :P :P

 • Postime: 331
redman
#8 ne: 06-08-2004, 09:52:44
gjithsesi  tek pamja e njeriut ka dicka...mund te lexosh  ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 07-08-2004, 07:22:13
po jam dakort ne disa raste por vetem "balle per balle" jo me nje foto qe normalisht nuk eshte as e imja...dhe e vetmja arsye qe e kam zgjedhur eshte vetem qe mos te ngelja pa nje pamje do ishte mire ti shtonin ca..

 • Postime: 331
redman
#10 ne: 08-08-2004, 08:26:46
...liza....hapu pak tani te lutem....pas pak del cifti... :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#11 ne: 09-08-2004, 04:21:47
Aq e mire thua te jem sa te te hutoj aq shume ..po cifti ka kohe qe ka ikur more  :lalala :lalala shko futja nje dore gjume tani se mbaroje dasma :pafshim
« Editimi i fundit: 09-08-2004, 04:23:02 nga Lisa »

 • Postime: 505
CL
#12 ne: 24-08-2004, 13:46:32
Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje 

po te te them se un sdua ta vesh sepse i kam inat dasmat , do te me besosh?

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#13 ne: 24-08-2004, 13:52:06
UUUUUUUUUUUUOOOOOOO OOOOOUUUUUUUUU per here te pare qe po degjoj nje vajze te tille. :-* :-* <>

 • Postime: 505
CL
#14 ne: 26-08-2004, 01:34:53
se di sme terheqin fare , dhe kur te me vij koha per ate pun nuk dua qe te vesh fustanin e bardhe , e kam inat . me pelqen vec dy personat ne nje vend te vetmuar dhe asnje tjeter , jo sic esht tradite per te festuar , se di ket tip kam skam cfar bej  :???

 • Postime: 23175
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#15 ne: 26-08-2004, 01:36:14
:)

Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)
Gjumashi
#16 ne: 26-08-2004, 02:04:56
Disa lloje te fustaneve.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 26-08-2004, 02:17:37 nga Gjumashi »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 26-08-2004, 06:47:12
ndoshta por une mendoj se do te deshiroja qe gezimin tone ta ndaja nes familjes dhe miqve te mi me te ngushte prandaj jane dhe dasmat per te gezuar te gjithe per kete lidhje te re martesore mes dy njerezve..pastaj ne nje dasem eshte gjithmon nje rryme tjeter nje gezim mes te gjitheve sidomos ne kohet e sotme qe te gjitheve na ka rrembyer rryma e jetes eshte menyra me  e mire per tu mbledhur me njerezit e per te gezuar pastaj dreqi ta haje ate qe thua ti vetem ju te dy (pra cifti) dhe askush tjeter mund ta beni kudo dhe kurdo..pse nuk e beni cdo nate ne dhome te gjumit..une nuk dua te genjej me pelqen qe nje dite te   takoj personin e duhur dhe te vesh fustanin e bardhe..edhe po nuk ndodhi varja por me pelqen ideja e te qenit nuse per nje dite sidomos me nje dasem tradicionale shqiptare (dasmat shqiptare jane me te bukurat dhe me besoni kam pare shume)
P.S nese do te me binte te zgjidhja njerin nga keto do te zgjidhja ate te 5-tin e gjumashit

 • Postime: 505
CL
#18 ne: 26-08-2004, 17:13:46
:)

Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)

jo nuk po genjej , nuk me pelqejn dasmat i kam inat , nuk dua qe te festoj me te tjeret kam shum inat , me pelqen vetmia ne ate dit asgje me shum


ps. Lisa nuk e kisha fjalen per ne dhome po per ne nature dhe sdoja te dilja ke seksi zemra  
« Editimi i fundit: 26-08-2004, 17:16:44 nga CAPKENE »

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#19 ne: 26-08-2004, 19:34:01
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#20 ne: 26-08-2004, 20:28:00
mua me pelqen nje fustan nuseje,qe s'e gjej kund ne internet!
Nese e keni parasysh kengen November Rain te Guns 'n Roses!Ai fustani qe ka ajo goca!Ashtu me pelqen mua!Te shkoj ne shkolle se kund tjeter s'kam planifikuar gje!S'jam as ne hapat e pare!

 • Postime: 505
CL
#21 ne: 26-08-2004, 23:16:44
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

nuk e di te gjith me thon se jam ndryshe nga te tjeret qe asnjeher nuk bej ate  qe te gjith bejn ,  dmth me pelqejn gjerat sipas menyres time dhe jo sic esht tradite

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#22 ne: 22-09-2004, 19:05:06
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

nuk e di te gjith me thon se jam ndryshe nga te tjeret qe asnjeher nuk bej ate  qe te gjith bejn ,  dmth me pelqejn gjerat sipas menyres time dhe jo sic esht tradite

Ndoshta do ta kesh dhe nga mosha qe mendon keshtu, po prap me e vogel se mua sbesoj te jesh. :pafshim :pafshim

 • Postime: 17
Ekstravagante_Omel
#23 ne: 26-09-2004, 22:47:28
 :) Une per vete nuk e pranoj........me kan ngrit nervat keto fustanet........me par kam pas shume deshire ta vishja fustane si te nuseve......tani qe kam mbremje ne shkolle.....dhe ne mbremjet e matures se shoqeve qe kam shku gjithmon nga ata fustane kam vesh dhe me ngjyra te ndryshme.......dhe te bezdisin shume nuk kercen dote. po ato fustanet ne foto nuk jan gje. Nuk kan ndonje gje te bukur shume.  :puth

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 27-09-2004, 06:22:47
Une them se fustani i nuserise shkon shume me karakterin e vajzes...
 

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs

Postimi i fundit 20-03-2009, 18:32:45
nga fike
Fustane per cdo shenje horoskopi

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 26-09-2010, 21:44:16
nga alegri
Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 06-02-2020, 14:55:17
nga Ωμέγα
Fustane te bera me lule te verteta!

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 21-06-2012, 15:37:32
nga ßåßy ღ