×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 16:49:34 »

sme pelqen asnje nga keto fustane...me sugjeroni ca se po fiksoj diten e dasmes per te disaten here....si su lodha xhanem
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 02-08-2012, 10:21:32 »

ka ndonje foto te asaj prok se pergjth shqiptare, ajo do te dukej kukull me fustan nuseje
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-08-2012, 00:16:28 »

ngele tu u sherros mo
Postuar nga: Shej
« ne: 02-08-2012, 00:04:40 »

ehe do sherrosem prap :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-08-2012, 00:00:15 »

shej te paska shku menja per sherr
Postuar nga: Shej
« ne: 01-08-2012, 22:49:17 »

Postuar nga: shkodrane
« ne: 28-05-2011, 22:48:29 »

ahhhhhh si kur me pas me u martu dhe nje hare tjeter dhe me nje burr tjeter sidomos(bej shaka) :P por sa do doja dhe nje here ti njeja ato emocione me duket se kan kalur vite :S
e Delight cna thua ti???
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 28-05-2011, 20:10:22 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 28-05-2011, 20:09:08 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 28-05-2011, 20:08:05 »