×

Fustane NUSESH

Fustane NUSESH

· 569 · 222643

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#25 ne: 30-09-2004, 16:09:38
Shihni koleksionin tim tani ;)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 30-09-2004, 16:11:45 nga M A X »

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 30-09-2004, 16:15:15
www.sinceritybridal .com

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#27 ne: 30-09-2004, 16:15:51
-----

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#28 ne: 30-09-2004, 16:16:23
........

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#29 ne: 30-09-2004, 16:17:03
......

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#30 ne: 30-09-2004, 16:17:36
..

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
« Editimi i fundit: 30-09-2004, 16:51:09 nga M A X »

 • Postime: 331
redman
#32 ne: 30-09-2004, 16:24:42
po un?!
..Po dua dhe un nuce! :puth

 • Postime: 5966
SmiLey
#33 ne: 30-09-2004, 21:32:17
po tiii.... :o
Pse mo Redman, akoma se ke gjetur nucen tende ti ..., une thashe se e gjete aty tek Fuego... :???
Nejse, po e ke problem kete psonisjen, na thuaj si e ke deshire... se helbete ndoshta dhe ta gjejme ty nje nuce... :P
Ama, ne fillim duhet te me thuash, i bukur je o... apo hic fare, se nucet e sotshme te duan pakez te bukur, de  :D :pafshim

 • Postime: 331
redman
#34 ne: 30-09-2004, 21:39:11
them se armen me te forte kam mendjen...tek burri pamja eshte e fundit

 • Postime: 5966
SmiLey
#35 ne: 30-09-2004, 21:48:06
A thua... :o
Nejse, mendimi me pelqeu..., me sa duket ke filluar te besh detyrat mire keto dite..., hajde qerrata, hajde  :occ
Ej, po e di ate shprehjen ti:- Pa vene doren ne plag..., Shen Thomai s'te beson...  :???
- ashtu..., palo prift!  :D

He mo, c'ke keshtu...? Cudia me e madhe 3 dite zgjat, dhe nje gote vere nga mbrapa dhe ja mbaroi, mori fund ajo pune... :D

 • Postime: 331
redman
#36 ne: 30-09-2004, 22:03:08
cfare do te thuash me ate qe ke shkruar

 • Postime: 5966
SmiLey
#37 ne: 30-09-2004, 22:19:31
Kujtova se pohove qe 'armen me te forte ke mendjen'... :???
Atehere, nese mendon e ndjen keshtu..., pse nuk e ve pakez ne veprim, e  :occ

 • Postime: 331
redman
#38 ne: 30-09-2004, 22:26:27
jam i lodhur
cfar eshte...cudia me e madhe tre dit zgjat...cfar do te thot!

 • Postime: 5966
SmiLey
#39 ne: 30-09-2004, 22:40:55
Je i lodhur...? Se mos vetem ti a derebardhe  :'(
Mbreme apo mengjesin e sotshem nuk kam vene fare gjume ne sy,... me duhej te perfundoja dicka..., ndaj nuk besoj se ajo lodhja kalon kete te timen. Po te besh llogarite, i thone nje dite e tere pa gjume :(

Nejse, po te lere te qetesohesh..., dhe me kete nenkuptoj, qe nuk kam per te treguar pergjigjen e pyetjes qe ke bere :puth
Kur te jesh me i clodhur, ndoshta atehere mendja do te funksionoj sic duhet  :P
Deri atehere, naten e mire dhe ia kalofsh mire  :pafshim

 • Postime: 331
redman
#40 ne: 30-09-2004, 22:53:13
Po un dua te fle i qete
e dua tni!!

 • Postime: 5966
SmiLey
#41 ne: 30-09-2004, 23:02:24
Po un dua te fle i qete
e dua tni!!


Po mire more Redman, s'po te ndalon njeri per te fjetur i qete..., ndaj mund te shkosh  gjum:
Edhe me kete 'e dua tani' nuk e ke punen mire..., po behesh qaraman si ata kalamanjt qe thone, o e dua tani akulloren o plasa  :D
Hajde tani, mblidhe veten e rri i qete  :P

 • Postime: 331
redman
#42 ne: 30-09-2004, 23:10:36
shum faleminderit...t hengsha komonikimin

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#43 ne: 02-10-2004, 11:11:59
Sikur nuk ma mbushin syrin keto lloj fustanesh me thjeshta me e shtenjte.
Pak ajo foto e pare tek kjo faqe nga MAX.
Me perqejne fustanet me menge dhe vello te gjate e tregojn femren shume me te hijshme sesa keto laskuriqet apo ato me ngjyre qe ta shpifin kur jane ne krem te duken si fustane te perditshme shume large asaj tradicionales.
Vec ngjyres se bardhe asnje nuk me perqen me mire martohesh pa fustan fare  :occ me nga nje pal te mbathme.
Moda nganjehere eshte e neveritshme.
« Editimi i fundit: 02-10-2004, 11:13:40 nga dallandyshe »
milanisti
#44 ne: 02-10-2004, 15:20:08
me mire lakuriq fare ideja ime :D

Mire nusja Lakuriq po Dhendri si do na rri veshur :D :D

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#45 ne: 02-10-2004, 17:59:36
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee
milanisti
#46 ne: 05-10-2004, 02:10:07
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee

Pse Arta me mini do te na martohesh ti neve :D :D

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#47 ne: 05-10-2004, 14:21:38
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee

Pse Arta me mini do te na martohesh ti neve :D :D

O Berni :) duhet ndryshuar moden ndonjehere. :occ

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#48 ne: 06-10-2004, 11:43:57
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare![attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#49 ne: 06-10-2004, 11:44:23
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]
 

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs

Postimi i fundit 20-03-2009, 18:32:45
nga fike
Fustane per cdo shenje horoskopi

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 26-09-2010, 21:44:16
nga alegri
Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 05-07-2011, 17:52:17
nga shkodrane
Fustane te bera me lule te verteta!

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 21-06-2012, 15:37:32
nga ßåßy ღ