×

Fustane NUSESH

Fustane NUSESH

· 569 · 222645

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#50 ne: 06-10-2004, 11:45:08
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#51 ne: 06-10-2004, 11:45:33
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 22966
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#52 ne: 06-10-2004, 11:45:58
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 31
Ekstravagante_Omel
#53 ne: 09-10-2004, 19:25:57
American weddings!!
disa foto!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 44
 • Gjinia: Femer
erushi
#54 ne: 24-10-2004, 19:47:01
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)
milanisti
#55 ne: 25-10-2004, 12:15:26
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)

Ishalla do te jete prishur mendja na e ben dasmen se shpejti, se kam nje vit qe nuk haj dasma apo sdo na besh ftesa neve ti :)

 • Postime: 44
 • Gjinia: Femer
erushi
#56 ne: 31-10-2004, 13:26:39
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#57 ne: 04-11-2004, 14:40:05
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>

Dhe po i lidhe nuk te behet gje po si e para forumiste qe po thua dua te martohem dhe neve me zor  po presim Dasmen tate.  :occ

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#58 ne: 05-11-2004, 01:44:36
Po normale qe do martohem me mini fund ;)

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#59 ne: 05-11-2004, 04:55:53
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 05-11-2004, 09:09:07
Te them te drejten nuk ka asnje vajze qe nuk deshiron te kete nje dasem sa me te fisme dhe qe deri ne nje pike nuk e enderron nje dite te tille por per mua nuk do ti kushtoja aq shume rendesi fustanit po do ta shikoja te ishte sa me i hishem per mua si person por nuk do vrisja mendjen me muaj me pare sic bejne disa vajza...do te doja nje dasem tradicjonale shqiptare por edhe nese nuk do me jepej mundesia nuk do me shqetesonte aq shume fakti por do shikoja anen pozitive te qe isha pran njeriut i cili vertet me ben te lumtur....
Dhe meqe ra fjala nuk e di perse por me duket se nje fustan i gjate i jep nje pamje shume te bukur dhe elegante nje nuseje (por sigurisht qe eshte me shije dhe mjafton qe kushdo qe ta veshi te ndjehet nuse ate dite)

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#61 ne: 08-11-2004, 01:23:26
 :??? :??? :-\

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer
fiona
#62 ne: 08-11-2004, 01:44:53
 <> <> <>
ti tjetri c'ke qe me perdredh turinjte mua eeee? te ma blesh fustanin te firmes more vesh se te :zjarr :zjarr :zjarr

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#63 ne: 08-11-2004, 01:49:55
sikur nuk me pelqyen shume, ;) sepse te duket shpina lakuriq lere perpara mo, lishooo fare.:). :P  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#64 ne: 10-12-2004, 13:24:13
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund


Amon mor ky  Sulltani nuk le vajzat te shprehin nje mendim   asaj ashtu i pelqen  ndersa ti  gjyko   sa fanatik qe je mor  amon ? >< ><

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#65 ne: 11-12-2004, 20:34:33
 :)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#66 ne: 11-12-2004, 23:40:11
Nje nuseje qe te ndihet e plote nuk duhet ti mungojne dhe keto madje nje nder me te rendesishmet :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#67 ne: 11-12-2004, 23:41:05
edhe dicka se mos e harroj....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#68 ne: 28-12-2004, 17:03:36
ca kofshash eee. :D

kto veshjet qenkan shume te bukura.. :D

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#69 ne: 28-12-2004, 17:40:11
 :love: :love:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5966
SmiLey
#70 ne: 28-12-2004, 17:49:03

Leni', si prima-balerina duket kjo e fundit me ate fustan...shume lezetshem :X
Me pelqeka me ato lulet anash <)>

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#71 ne: 04-01-2005, 01:57:39
 :love:

[attachment[/attachment]
SuB_ZeRo
#72 ne: 04-01-2005, 21:42:09
po tju them nje gje qe njof femra qe po ti thuash fjalen martese te marrin me shkelma ne sume :P  :hahaha :hahaha jo te gjitha dojne te martohem :D ;) mjagfton bashkjetesa

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#73 ne: 06-01-2005, 21:14:32
kjo ngjyre me pelqen shume :love:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#74 ne: 06-01-2005, 21:17:48
 :love:

[attachment[/attachment]
 

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs

Postimi i fundit 20-03-2009, 18:32:45
nga fike
Fustane per cdo shenje horoskopi

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 26-09-2010, 21:44:16
nga alegri
Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 05-07-2011, 17:52:17
nga shkodrane
Fustane te bera me lule te verteta!

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 21-06-2012, 15:37:32
nga ßåßy ღ