×

Fustane NUSESH

Fustane NUSESH

· 569 · 222750
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#550 ne: 13-02-2010, 01:12:17
LOL

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#551 ne: 13-02-2010, 01:14:18
 :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#552 ne: 13-02-2010, 01:16:35

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#553 ne: 24-07-2010, 12:52:31

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#554 ne: 24-07-2010, 12:54:51
« Editimi i fundit: 28-05-2011, 20:05:29 nga ♥Delight♥ »

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#555 ne: 17-10-2010, 21:24:10
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#556 ne: 17-10-2010, 21:29:53
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D

 :) nice...edhe un dy kam pasur, nje te bardhe (sa per forcen e zakonit :D) dhe tjetrin purple :) shhhh.i bukur...i thjeshte, por i bukur. :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#557 ne: 26-05-2011, 15:00:01
Uehhh na futet ethet e dasmes. :D U dashka me gjet burre tani, vetem e vetem per te veshur disa nga keto fustane ketu.  :P

 • Postime: 12328
 • Gjinia: Femer
Shej
#558 ne: 27-05-2011, 10:09:34
 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#559 ne: 28-05-2011, 20:08:05

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#560 ne: 28-05-2011, 20:09:08

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#561 ne: 28-05-2011, 20:10:22

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#562 ne: 28-05-2011, 22:48:29
ahhhhhh si kur me pas me u martu dhe nje hare tjeter dhe me nje burr tjeter sidomos(bej shaka) :P por sa do doja dhe nje here ti njeja ato emocione me duket se kan kalur vite :S
e Delight cna thua ti???

 • Postime: 12328
 • Gjinia: Femer
Shej
#563 ne: 01-08-2012, 22:49:17

 • Postime: 12746
Mishel...............
#564 ne: 02-08-2012, 00:00:15
shej te paska shku menja per sherr

 • Postime: 12328
 • Gjinia: Femer
Shej
#565 ne: 02-08-2012, 00:04:40
ehe do sherrosem prap :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#566 ne: 02-08-2012, 00:16:28
ngele tu u sherros mo

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#567 ne: 02-08-2012, 10:21:32
ka ndonje foto te asaj prok se pergjth shqiptare, ajo do te dukej kukull me fustan nuseje

 • Postime: 12746
Mishel...............
#568 ne: 03-08-2012, 16:49:34
sme pelqen asnje nga keto fustane...me sugjeroni ca se po fiksoj diten e dasmes per te disaten here....si su lodha xhanem
 

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs

Postimi i fundit 20-03-2009, 18:32:45
nga fike
Fustane per cdo shenje horoskopi

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 26-09-2010, 21:44:16
nga alegri
Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 06-02-2020, 14:55:17
nga Ωμέγα
Fustane te bera me lule te verteta!

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 21-06-2012, 15:37:32
nga ßåßy ღ