Zerion

Zeri yt => Moda | Estetika => Teme e nisur nga: M A X ne 04-08-2004, 13:44:19

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 04-08-2004, 13:44:19
Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje  :-[[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 05-08-2004, 01:29:59
Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.altamodasposa.com%2F8301.jpg&hash=f05e97ab8bed08310ab9839f0a74c5d4)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 05-08-2004, 10:20:57
..o goca ...un per vete do te vesh fustan te kuq....se kshu do buri ime... :)
...po dua mi ...m pelqe...kom qef  :occ
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SweetMira ne 05-08-2004, 15:33:05
 <)> si ky fustani  do e veshi une vitin tjeter  :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 05-08-2004, 16:56:39
Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.altamodasposa.com%2F8301.jpg&hash=f05e97ab8bed08310ab9839f0a74c5d4)

...NE TE MIRE E NE TE KEQE....ej..e le dhe i cik deren  hapur?! ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 05-08-2004, 19:13:24
Une do gjej burrin njehere pastaj fustanin...e megjithate do zgjidhja dicka teper clasike asnje nga keto mesiper nuk me pershtaten megjithese teper te bukur por ju qe qenkeni ne prag te marteses trashegime dhe na boni mi nai ftese se na ka marre malli per dasma shqiptare:)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 06-08-2004, 01:00:18
...ej po ti nga pamja dukesh e shthurur....eshte dasem serioze kjo  :lalala
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 06-08-2004, 06:05:34
Pamja shpesh here te genjen  :P :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 06-08-2004, 09:52:44
gjithsesi  tek pamja e njeriut ka dicka...mund te lexosh  ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 07-08-2004, 07:22:13
po jam dakort ne disa raste por vetem "balle per balle" jo me nje foto qe normalisht nuk eshte as e imja...dhe e vetmja arsye qe e kam zgjedhur eshte vetem qe mos te ngelja pa nje pamje do ishte mire ti shtonin ca..
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 08-08-2004, 08:26:46
...liza....hapu pak tani te lutem....pas pak del cifti... :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 09-08-2004, 04:21:47
Aq e mire thua te jem sa te te hutoj aq shume ..po cifti ka kohe qe ka ikur more  :lalala :lalala shko futja nje dore gjume tani se mbaroje dasma :pafshim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CL ne 24-08-2004, 13:46:32
Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje 

po te te them se un sdua ta vesh sepse i kam inat dasmat , do te me besosh?
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Zhade ne 24-08-2004, 13:52:06
UUUUUUUUUUUUOOOOOOO OOOOOUUUUUUUUU per here te pare qe po degjoj nje vajze te tille. :-* :-* <>
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CL ne 26-08-2004, 01:34:53
se di sme terheqin fare , dhe kur te me vij koha per ate pun nuk dua qe te vesh fustanin e bardhe , e kam inat . me pelqen vec dy personat ne nje vend te vetmuar dhe asnje tjeter , jo sic esht tradite per te festuar , se di ket tip kam skam cfar bej  :???
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 26-08-2004, 01:36:14
:)

Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Gjumashi ne 26-08-2004, 02:04:56
Disa lloje te fustaneve.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 26-08-2004, 06:47:12
ndoshta por une mendoj se do te deshiroja qe gezimin tone ta ndaja nes familjes dhe miqve te mi me te ngushte prandaj jane dhe dasmat per te gezuar te gjithe per kete lidhje te re martesore mes dy njerezve..pastaj ne nje dasem eshte gjithmon nje rryme tjeter nje gezim mes te gjitheve sidomos ne kohet e sotme qe te gjitheve na ka rrembyer rryma e jetes eshte menyra me  e mire per tu mbledhur me njerezit e per te gezuar pastaj dreqi ta haje ate qe thua ti vetem ju te dy (pra cifti) dhe askush tjeter mund ta beni kudo dhe kurdo..pse nuk e beni cdo nate ne dhome te gjumit..une nuk dua te genjej me pelqen qe nje dite te   takoj personin e duhur dhe te vesh fustanin e bardhe..edhe po nuk ndodhi varja por me pelqen ideja e te qenit nuse per nje dite sidomos me nje dasem tradicionale shqiptare (dasmat shqiptare jane me te bukurat dhe me besoni kam pare shume)
P.S nese do te me binte te zgjidhja njerin nga keto do te zgjidhja ate te 5-tin e gjumashit
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CL ne 26-08-2004, 17:13:46
:)

Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)

jo nuk po genjej , nuk me pelqejn dasmat i kam inat , nuk dua qe te festoj me te tjeret kam shum inat , me pelqen vetmia ne ate dit asgje me shum


ps. Lisa nuk e kisha fjalen per ne dhome po per ne nature dhe sdoja te dilja ke seksi zemra  
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Zhade ne 26-08-2004, 19:34:01
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: AngelDeviled ne 26-08-2004, 20:28:00
mua me pelqen nje fustan nuseje,qe s'e gjej kund ne internet!
Nese e keni parasysh kengen November Rain te Guns 'n Roses!Ai fustani qe ka ajo goca!Ashtu me pelqen mua!Te shkoj ne shkolle se kund tjeter s'kam planifikuar gje!S'jam as ne hapat e pare!
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CL ne 26-08-2004, 23:16:44
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

nuk e di te gjith me thon se jam ndryshe nga te tjeret qe asnjeher nuk bej ate  qe te gjith bejn ,  dmth me pelqejn gjerat sipas menyres time dhe jo sic esht tradite
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Zhade ne 22-09-2004, 19:05:06
Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

nuk e di te gjith me thon se jam ndryshe nga te tjeret qe asnjeher nuk bej ate  qe te gjith bejn ,  dmth me pelqejn gjerat sipas menyres time dhe jo sic esht tradite

Ndoshta do ta kesh dhe nga mosha qe mendon keshtu, po prap me e vogel se mua sbesoj te jesh. :pafshim :pafshim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Ekstravagante_Omel ne 26-09-2004, 22:47:28
 :) Une per vete nuk e pranoj........me kan ngrit nervat keto fustanet........me par kam pas shume deshire ta vishja fustane si te nuseve......tani qe kam mbremje ne shkolle.....dhe ne mbremjet e matures se shoqeve qe kam shku gjithmon nga ata fustane kam vesh dhe me ngjyra te ndryshme.......dhe te bezdisin shume nuk kercen dote. po ato fustanet ne foto nuk jan gje. Nuk kan ndonje gje te bukur shume.  :puth
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 27-09-2004, 06:22:47
Une them se fustani i nuserise shkon shume me karakterin e vajzes...
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:09:38
Shihni koleksionin tim tani ;)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:15:15
www.sinceritybridal .com

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:15:51
-----

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:16:23
........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:17:03
......

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:17:36
..

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 30-09-2004, 16:20:40
Disa adresa te vlefshme :)

www.sinceritybridal .com

www.eddyk.it

www.lohrengel.com

www.demetriosbride. com

www.foreverbridals. com

www.platin-gilde.de

www.hausderbraut.de

http://www.victoriassecret.com
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 16:24:42
po un?!
..Po dua dhe un nuce! :puth
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 30-09-2004, 21:32:17
po tiii.... :o
Pse mo Redman, akoma se ke gjetur nucen tende ti ..., une thashe se e gjete aty tek Fuego... :???
Nejse, po e ke problem kete psonisjen, na thuaj si e ke deshire... se helbete ndoshta dhe ta gjejme ty nje nuce... :P
Ama, ne fillim duhet te me thuash, i bukur je o... apo hic fare, se nucet e sotshme te duan pakez te bukur, de  :D :pafshim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 21:39:11
them se armen me te forte kam mendjen...tek burri pamja eshte e fundit
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 30-09-2004, 21:48:06
A thua... :o
Nejse, mendimi me pelqeu..., me sa duket ke filluar te besh detyrat mire keto dite..., hajde qerrata, hajde  :occ
Ej, po e di ate shprehjen ti:- Pa vene doren ne plag..., Shen Thomai s'te beson...  :???
- ashtu..., palo prift!  :D

He mo, c'ke keshtu...? Cudia me e madhe 3 dite zgjat, dhe nje gote vere nga mbrapa dhe ja mbaroi, mori fund ajo pune... :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 22:03:08
cfare do te thuash me ate qe ke shkruar
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 30-09-2004, 22:19:31
Kujtova se pohove qe 'armen me te forte ke mendjen'... :???
Atehere, nese mendon e ndjen keshtu..., pse nuk e ve pakez ne veprim, e  :occ
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 22:26:27
jam i lodhur
cfar eshte...cudia me e madhe tre dit zgjat...cfar do te thot!
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 30-09-2004, 22:40:55
Je i lodhur...? Se mos vetem ti a derebardhe  :'(
Mbreme apo mengjesin e sotshem nuk kam vene fare gjume ne sy,... me duhej te perfundoja dicka..., ndaj nuk besoj se ajo lodhja kalon kete te timen. Po te besh llogarite, i thone nje dite e tere pa gjume :(

Nejse, po te lere te qetesohesh..., dhe me kete nenkuptoj, qe nuk kam per te treguar pergjigjen e pyetjes qe ke bere :puth
Kur te jesh me i clodhur, ndoshta atehere mendja do te funksionoj sic duhet  :P
Deri atehere, naten e mire dhe ia kalofsh mire  :pafshim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 22:53:13
Po un dua te fle i qete
e dua tni!!
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 30-09-2004, 23:02:24
Po un dua te fle i qete
e dua tni!!


Po mire more Redman, s'po te ndalon njeri per te fjetur i qete..., ndaj mund te shkosh  gjum:
Edhe me kete 'e dua tani' nuk e ke punen mire..., po behesh qaraman si ata kalamanjt qe thone, o e dua tani akulloren o plasa  :D
Hajde tani, mblidhe veten e rri i qete  :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 30-09-2004, 23:10:36
shum faleminderit...t hengsha komonikimin
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ÇAMËRIA ne 02-10-2004, 11:11:59
Sikur nuk ma mbushin syrin keto lloj fustanesh me thjeshta me e shtenjte.
Pak ajo foto e pare tek kjo faqe nga MAX.
Me perqejne fustanet me menge dhe vello te gjate e tregojn femren shume me te hijshme sesa keto laskuriqet apo ato me ngjyre qe ta shpifin kur jane ne krem te duken si fustane te perditshme shume large asaj tradicionales.
Vec ngjyres se bardhe asnje nuk me perqen me mire martohesh pa fustan fare  :occ me nga nje pal te mbathme.
Moda nganjehere eshte e neveritshme.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: milanisti ne 02-10-2004, 15:20:08
me mire lakuriq fare ideja ime :D

Mire nusja Lakuriq po Dhendri si do na rri veshur :D :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: QueeN ne 02-10-2004, 17:59:36
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: milanisti ne 05-10-2004, 02:10:07
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee

Pse Arta me mini do te na martohesh ti neve :D :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: TolindaKS ne 05-10-2004, 14:21:38
sme pelqejn fustanet e gjate qe jan per nuse un kur te martohem do ta kem te shkurter dmth jashte atyre qe jan veshur qe 200 vire em radhe :) si dua fare et gjatee jo vetem per martese por as ne jeten e perditshmee

Pse Arta me mini do te na martohesh ti neve :D :D

O Berni :) duhet ndryshuar moden ndonjehere. :occ
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 06-10-2004, 11:43:57
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare![attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 06-10-2004, 11:44:23
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 06-10-2004, 11:45:08
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 06-10-2004, 11:45:33
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: M A X ne 06-10-2004, 11:45:58
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Ekstravagante_Omel ne 09-10-2004, 19:25:57
American weddings!!
disa foto!!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: erushi ne 24-10-2004, 19:47:01
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: milanisti ne 25-10-2004, 12:15:26
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)

Ishalla do te jete prishur mendja na e ben dasmen se shpejti, se kam nje vit qe nuk haj dasma apo sdo na besh ftesa neve ti :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: erushi ne 31-10-2004, 13:26:39
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Zhade ne 04-11-2004, 14:40:05
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>

Dhe po i lidhe nuk te behet gje po si e para forumiste qe po thua dua te martohem dhe neve me zor  po presim Dasmen tate.  :occ
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: QueeN ne 05-11-2004, 01:44:36
Po normale qe do martohem me mini fund ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: sulltani ne 05-11-2004, 04:55:53
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 05-11-2004, 09:09:07
Te them te drejten nuk ka asnje vajze qe nuk deshiron te kete nje dasem sa me te fisme dhe qe deri ne nje pike nuk e enderron nje dite te tille por per mua nuk do ti kushtoja aq shume rendesi fustanit po do ta shikoja te ishte sa me i hishem per mua si person por nuk do vrisja mendjen me muaj me pare sic bejne disa vajza...do te doja nje dasem tradicjonale shqiptare por edhe nese nuk do me jepej mundesia nuk do me shqetesonte aq shume fakti por do shikoja anen pozitive te qe isha pran njeriut i cili vertet me ben te lumtur....
Dhe meqe ra fjala nuk e di perse por me duket se nje fustan i gjate i jep nje pamje shume te bukur dhe elegante nje nuseje (por sigurisht qe eshte me shije dhe mjafton qe kushdo qe ta veshi te ndjehet nuse ate dite)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: stalion ne 08-11-2004, 01:23:26
 :??? :??? :-\
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: fiona ne 08-11-2004, 01:44:53
 <> <> <>
ti tjetri c'ke qe me perdredh turinjte mua eeee? te ma blesh fustanin te firmes more vesh se te :zjarr :zjarr :zjarr
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: stalion ne 08-11-2004, 01:49:55
sikur nuk me pelqyen shume, ;) sepse te duket shpina lakuriq lere perpara mo, lishooo fare.:). :P  :perqafim :perqafim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 10-12-2004, 13:24:13
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund


Amon mor ky  Sulltani nuk le vajzat te shprehin nje mendim   asaj ashtu i pelqen  ndersa ti  gjyko   sa fanatik qe je mor  amon ? >< ><
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 11-12-2004, 20:34:33
 :)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2004, 23:40:11
Nje nuseje qe te ndihet e plote nuk duhet ti mungojne dhe keto madje nje nder me te rendesishmet :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2004, 23:41:05
edhe dicka se mos e harroj....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: stalion ne 28-12-2004, 17:03:36
ca kofshash eee. :D

kto veshjet qenkan shume te bukura.. :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 28-12-2004, 17:40:11
 :love: :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 28-12-2004, 17:49:03

Leni', si prima-balerina duket kjo e fundit me ate fustan...shume lezetshem :X
Me pelqeka me ato lulet anash <)>
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 04-01-2005, 01:57:39
 :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SuB_ZeRo ne 04-01-2005, 21:42:09
po tju them nje gje qe njof femra qe po ti thuash fjalen martese te marrin me shkelma ne sume :P  :hahaha :hahaha jo te gjitha dojne te martohem :D ;) mjagfton bashkjetesa
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 06-01-2005, 21:14:32
kjo ngjyre me pelqen shume :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 06-01-2005, 21:17:48
 :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 06-01-2005, 21:18:40
.

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: leni ne 06-01-2005, 21:20:11
 :love: :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 08:53:39
............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 08:54:21
.............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 08:59:06
..........

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 09:00:01
.........

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 09:01:01
..........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 09:03:20
.................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 05-04-2005, 09:04:09
..............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: redman ne 11-04-2005, 10:47:39
..:o..shum bukur ajo  portokallia  mor  ja  marrsha...
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 14-04-2005, 21:52:45
Te them per vete vetem nje fustan kam pare qe vertet me pelqen shume shume por fatkeqsisht ne foto ne net nuk e gjej qe tua vendosja ...por po ju ve disa nga fustanet qe mendoj se jane te lezecem...:)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 14-04-2005, 21:55:55
Ja dhe keto te dy....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 14-04-2005, 21:57:55
Ky fustan do te me pelqente per shoqerueset e nuses...edhe kjo ngjyre te zoteroje dasmen :???

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 14-04-2005, 21:59:39
Edhe ky i lezecem...

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: bjondina ne 14-06-2005, 07:04:31
ju pelqen ky fustani? :)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F&hash=e62a3cc47f948faa0e3ab6a34ef185d3)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: cooldancer ne 16-06-2005, 00:58:12
harroni fustanet e bardha

ja fustani (me shqiponje) per nusen time te ardhshme

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg297.echo.cx%2Fimg297%2F8600%2Fkrejtbotaalbania8se.jpg&hash=6ccee1bb60bfaec27e8db697faac21d7)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LOLa!! ne 17-06-2005, 13:21:12
wow!!!!!!!!!!!!!!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:02:38
................... ...............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:03:24
................... ................

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:04:04
................... ..............

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:09:03
................... .................

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:09:39
................... ..................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:13:38
................... ................

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:14:11
................... ...................

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:18:30
................... ..............

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 19-06-2005, 02:18:59
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ..::xhan xhan::.. ne 27-08-2005, 16:16:17
...................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ..::xhan xhan::.. ne 27-08-2005, 16:18:46
u tremb nusja, ja mathi vrapit  :P

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2005, 16:38:17
xhan xhan ky fustani lisho me atllaz......mmmmm me pelqen shume eshte tamam shija ime .....

edhe ai me shqiponje i bukur po te martohesh jasht shqiperise...
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 27-08-2005, 18:25:53
Me pelqejne fustanet e bardha qe keni vendosur, disa jane me te vertete mjaft te bukur :-[
Por ky si roz me ngjyre kremi, me terhoqi syrin menjehere :P... so sweet n adorable :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2005, 23:23:19
Smiley sa i shkoka me syte ky fustani :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Aida ne 04-09-2005, 03:18:07
ky model me pelqen mua    :-[
eshte design asiatik, keni edhe ngjyr te bardhe por une ua postoj te kuq :)  :X

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 04-09-2005, 04:55:36
Ja disa fustana te bukur !!!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 04-09-2005, 04:58:42
edhe disa ......... ;)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 13-09-2005, 16:45:31
                                .

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: cooldancer ne 14-09-2005, 00:07:20
krejt palidhje keto nuset me ato fustane

ato nuset duken me bukur pa fustane apo rroba lol  :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:30:24
 :) Kjo eshte ngjyra e preferuar e  imja  :)                                                                              

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: erlehta ne 14-09-2005, 16:32:01
Moj Borebardhe i boshatise tere dyqanat moj  :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:32:30
................... ................... .........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:34:21
hahahahahah erlehta jam lodhur o xhan jan shume te gjoret me kan lodhur LOL

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:37:56
............. ja edhe disa  :P

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:38:47
.....                                      

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 16:52:22
................... ...........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 17:02:42
................... ................... ..

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 17:10:18
 ;)                                                          

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 17:14:47
 :P                                            

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 14-09-2005, 17:26:53
.                                                            
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 12-10-2005, 00:19:18
edhe une e kam fustanin tim gati per vitin tjeter, po nuk jua tregoj, kam frik se me merrni modelin!...! LOL LOL LOL
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:43:03
Jo moj mos ke dert fare !!! Por shpresojm se do te na fton ne darsem , te gjithe forumistat  LOL  :-[
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:43:38
Fustane Nusesh !!!

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:44:28
Fustane Nusesh!!!
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:45:50
Ky model  eshte shum i bukur !!!!  :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-10-2005, 05:47:27
Fustane Nusesh !!!  :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Elektra ne 12-10-2005, 05:51:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pfieldwalker.com%2Fgarments%2FDec2004%2Flg350-12611-silk-gown-champ1.jpg&hash=f48f8b2afd6bd49872d1818f6c96f603)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.angelfire.com%2Fab6%2Froseandthorn%2Fimages%2FLagownsm_WEB.jpg&hash=ff717b3d8385160a97e511eba0bb9e37)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.criticalbeauty.com%2FCindy_Fabre_pink_gown.jpg&hash=9390c13676fbba9f5185c76aa8a06744)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dresses.com%2Fpictures%2F9055.jpg&hash=ea0845a67811c59e909d74f2643eaba1)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ruggedelegantliving.com%2Fa%2Fimages%2FArmani.Prive.black.gown.05.jpg&hash=2f7868dd153bb70d49e04e1a6c8d82f3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.jewelry.com%2Fimages%2Flabate_gown.jpg&hash=5aad51ee893cc56e8ee53e779a852002)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi11.ebayimg.com%2F02%2Fi%2F04%2Fe4%2F3c%2Fd6_1_b.JPG&hash=0846d97e83f119975f89c2fd88b548bf)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi11.ebayimg.com%2F01%2Fi%2F04%2Ff5%2F3b%2Fb1_1_sbl.JPG&hash=cb48d7f9f4f1f6c6956a324664688206)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 12-10-2005, 10:05:20
edhe une e kam fustanin tim gati per vitin tjeter, po nuk jua tregoj, kam frik se me merrni modelin!...! LOL LOLG po un jam e ftuar ne dasem moi?
Se mos me thua jo se te vrava pastai, edhe nuk ta sjell dhuraten e dasmes.
Leqe kot qe kam frik un se mos nuk me fton un rezik do jem Maid of honor bashke me Anen. (not) :P


Hei se harova un per pak, heren tjeter kur te te takoi dua te sho fustanin edhe ky eshte nje urdher. Un kam te drejt ta shikoi se e di vet ti. lol
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 13-10-2005, 12:58:27
mi lina, e di ti sa ka shkuar lista e bridesmaids?....
nejse, po shof mos te gjej ndonje vend, vetem per faktin qe po me thua nje vit me pare.....
fustanin s'ja tregoj asnjerit, po ti po deshe ta shofesh ec ktej nga shpia e shife! I'll be waiting. lodhje:
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 13-10-2005, 13:03:32
mi lina, e di ti sa ka shkuar lista e bridesmaids?....
nejse, po shof mos te gjej ndonje vend, vetem per faktin qe po me thua nje vit me pare.....
fustanin s'ja tregoj asnjerit, po ti po deshe ta shofesh ec ktej nga shpia e shife! I'll be waiting. lodhje:

Qysh moi nuk ka vend per mua si bridesmaid? Jojo:  :@
O po kur un kam kohe te vi tek shpija joten ne fundjave ti je ne pun kur ti je ne shpi un jam ne pun.  Cfar te bejem ne tashti.

Po ti me te vertet e ke bler fustanin edhe nuk me the gje mua?
Ska gje se ta regulloi un qeifin ty pa problem.


Kiss ylli, bye
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 13-10-2005, 17:16:41
jo mi jo, se bej shaka
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Elektra ne 14-10-2005, 06:20:14
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.fashion-planet.com%2Fsept98%2Ffeatures%2Fbangkokfc%2F2show%2Ffullshow&hash=de7862cff77b42ae5c2fff6ab956ca90)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fz.about.com%2Fd%2Ffashion%2F1%2F0%2Fk%2FC%2F1%2Fdesperatehousewives_emmys05.jpg&hash=b16148477ca0392da5f59ecce0ff72fb)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.prom-dresses.com%2Fpictures%2Fprom%2Fprom987P.jpg&hash=f57ad634ddedfc41f2faef516ef3c1fc)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F2002.jpg&hash=404e05ac561cd31f1ca64dd683cadac0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F2504.jpg&hash=6268e6a82840e213133092c6396c54aa)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F5474.jpg&hash=c9b0ac6720d399c2a86f222aeed74a5d)

Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 14-10-2005, 19:21:15
Hey, po flasim per fustane nusesh ketu a cfare :P
Mua disa s'me duken hic per fustane nusesh... thjesht fustane mbremjesh apo ato te bridesmaid (?)

Here tjeter do te vij te vendos disa vet :-[
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:01:20
Hey, po flasim per fustane nusesh ketu a cfare :P
Mua disa s'me duken hic per fustane nusesh... thjesht fustane mbremjesh apo ato te bridesmaid (?)

Here tjeter do te vij te vendos disa vet :-[

Similey keta fustanet qe do ve jan per ty.  

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F5226%2F14me.jpg&hash=a1338331dd6a713145de4832dfca564b) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4718%2F25fn.jpg&hash=66896dacdc15d72e30bf4c6691af75b9) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:02:50
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F7476%2F32aw.jpg&hash=1ea7e38809c7c8c12f38e893b8f1e4f7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:03:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F8973%2F45io.jpg&hash=3a18644beabd082a12719a536c7876a3) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F1985%2F52cp.jpg&hash=030f00ec682570e1b315afa7d9191d2a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:04:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F9899%2F62xd.jpg&hash=30c6326841b570ef2f851297e052a997) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F8236%2F71mb.jpg&hash=b273e084d324a18b9ab0969b0739c91e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:05:34
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4075%2F86qo.jpg&hash=0e6643bab59690dc7b46fcc4844fde6d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4613%2F97xr.jpg&hash=d17e3e535e2992eaf276c55f8f2b2ebe) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:06:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F9423%2F102dc.jpg&hash=7038e575b14cad2c0c477d325f05323a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F1327%2F119yn.jpg&hash=b35e0eaaa8a489929f171bcc8d5930a3) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:08:04
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4701%2F129gi.jpg&hash=36c12aa90fb425f389ba7fee01774f5d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4967%2F139yq.jpg&hash=52b950da0eb574a7ef1842d316f25f76) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:09:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F2927%2F140ap.jpg&hash=ca259b96b2d139cb3c4317f271b9211e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F6783%2F152ro.jpg&hash=204e149d190f34ad3f4a876cb4815e6f) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:10:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F7358%2F162aj.jpg&hash=94e0d8a32c5f7c98cf78cdf18a2b9649) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F3756%2F171bq.jpg&hash=bdd7c9d2c5f6173338bf7ebdc0fc4217) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:11:32
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F3091%2F184jm.jpg&hash=6eb77c2c9bbd51455afa11b660130a8e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F7397%2F192cb.jpg&hash=7f433cc4f339dccaac31eabb7fe2c26b) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:12:29
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F7237%2F206if.jpg&hash=3726a4a3fdcdf5ee4693836d8e734e54) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F7411%2F213dt.jpg&hash=76afef54f5c00e8249cdad176e2bfbaf) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:13:21
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F1865%2F226ix.jpg&hash=8621ced06085a6d7cad91692fd6ecd6e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F967%2F237ib.jpg&hash=5981733e6d13470c40d50ed0c01c3e47) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:14:18
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F4272%2F249ss.jpg&hash=391cf9507039bf43e34c97ffe60d2ab5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F5977%2F254eh.jpg&hash=0951d2ec5eda36431b011459c3e8ebc9) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:15:17
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F6168%2F264gy.jpg&hash=63d3d7387c48e9e856432fa8d1bd07cb) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F9297%2F271nz.jpg&hash=397db65140d76eb6de19e2f5d8d3168d) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:16:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F8141%2F288lw.jpg&hash=86bd464284dd3813d2dfe33184308368) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg406.imageshack.us%2Fimg406%2F1194%2F296dg.jpg&hash=4bfa3daad221398d8073cef1eb8300e6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-10-2005, 22:21:44
Hei vajza si ju duken fustanet qe vura un ketu? :D  :)  
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: erlehta ne 15-10-2005, 10:52:00
si fustanet dhe nuset si yje qenkan   :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: erlehta ne 15-10-2005, 10:53:02
Ja dhe keto
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:46:22
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F879%2F10vs2.jpg&hash=7f4a81f6213c3c14d8a2cc92fb80ffbf) (http://imageshack.us)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F5563%2F29yb.jpg&hash=178a72a7b415cd476649bf93a8696dde) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:47:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F1779%2F34cy1.jpg&hash=4330f5739668a5685706a1e8177390d7) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F2415%2F44kv.jpg&hash=ac574f1827f5630192d15229327d796f) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:49:24
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F8227%2F50tg.jpg&hash=218fae6d4dcedcddf07fc94df3c815b8) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7883%2F61fv.jpg&hash=996f948ee49b4f5a86ddbd00ffc64486) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:50:23
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F5011%2F71et.jpg&hash=7e6e85c7c01753c3210121508e6536e0) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F74%2F80wx.jpg&hash=aef9f0a7d6b17158d2d9e0c6d249efbd) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:52:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F5991%2F92rw.jpg&hash=e25e5996b309f43ead3be2bd87bffd33) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F9121%2F106ee1.jpg&hash=5b178b635153baecf487a382fb03f301) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:53:46
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F9890%2F113vh.jpg&hash=a7dddd49aa623ead9a797090f0411bd5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F6767%2F126gr.jpg&hash=dfb168b6364d6f622636d70b0d79ca2f) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:55:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F4308%2F131ux.jpg&hash=f852ebfc5973297a24b5445941f889b4) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F2670%2F146dg.jpg&hash=5e984c0e68c4c06867da84f3290cd251) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:57:12
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7632%2F154ty.jpg&hash=2e20967d9e51567679d5150d1ef2b20e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F3315%2F161bl.jpg&hash=033a0b8c8b82afb45e978842e5294fdf) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:58:55
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7946%2F176bk.jpg&hash=e825e9707bb4e9bb0fc0700a25a82618) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F9522%2F186kj.jpg&hash=b5f1966841c9d108898f56692d8b7d87) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 19:59:56
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F5148%2F191ap.jpg&hash=6e43c181c9ab362212f414665e43935a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7653%2F209xr.jpg&hash=e972ed39db185bba7771179a4a078615) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:02:36
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F4420%2F211da.jpg&hash=b3691474bd2de65addcdeeb367bac824) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F3268%2F223yy.jpg&hash=ec73932ae609c4a01be428b210aa58d1) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:04:45
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F2158%2F234xk.jpg&hash=7ef546c2fd9e33a5a6db48741ac5d763) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F2255%2F248gr.jpg&hash=db6b33c036d3e82b8707c5da9c4368e7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:06:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F8425%2F251hf.jpg&hash=d0bc2c92b9b23997a57d97fc8add0d5b) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F9586%2F261yy.jpg&hash=9f1a894f435e3aa6ed2b8539e05e0689) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:08:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F8030%2F271ch.jpg&hash=41ca7b747931d685ff4307534d6b71d4) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F1363%2F289pw.jpg&hash=ceffe75eccffa9fd407ef6cc033b77ff) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:11:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7048%2F298sn.jpg&hash=551245c5a9ebd781cd72396a5951dc7d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F9074%2F305jo.jpg&hash=45197b2c018932153578f5fd4f95175c) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:13:34
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F604%2F317hi.jpg&hash=e3d3b8840f3f78e6bcec93483842eb7f) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F4224%2F326ve.jpg&hash=9d046095c4b8129dee25e5f04af57fd5) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:15:28
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F4848%2F331yg.jpg&hash=186a5086c13b54f87af52e57076cd384) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F2865%2F344jf.jpg&hash=ad295833dc3041e30f8d167a8ae3a7af) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:17:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F8016%2F358vr.jpg&hash=15ca733ad13f8962deaf68949dce236a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F42%2F369cr.jpg&hash=8ff58ceee9f6d0c4c20dc90f320d6ef7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:20:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F3025%2F372yx.jpg&hash=ae70246992a4be832aa647bee6a4d418) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F7254%2F384kg.jpg&hash=894818cb5368ef72c803332f1c443201) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-10-2005, 20:22:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F3301%2F394fs.jpg&hash=e615330e0cf938ecdbb40adcf64dcf09)
 (http://imageshack.us)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F1348%2F408cl.jpg&hash=e9aeb138ce3ba02f0fa95237cc7c101a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg295.imageshack.us%2Fimg295%2F6895%2F410cg.jpg&hash=4cdaf9c191172923ca32e1db5b02c5d4) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-10-2005, 07:14:18
Fustane Nusesh

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-10-2005, 07:15:54
Fustane Nusesh

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 19:53:08
................... ................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 19:59:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg441.imageshack.us%2Fimg441%2F3778%2F24yq.jpg&hash=04ea8c486613840e596806ff7f280c61) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg441.imageshack.us%2Fimg441%2F3324%2F34tx.jpg&hash=4304598b010f129b40eea05918d54834) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:02:09
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg441.imageshack.us%2Fimg441%2F9292%2F40bd.jpg&hash=989ffd60561a43c8e8702f1b2dd5ce7b) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:03:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg397.imageshack.us%2Fimg397%2F921%2F58ol.jpg&hash=2f7b3fbf49a843d4b602948119d9a2f2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg397.imageshack.us%2Fimg397%2F921%2F58ol.jpg&hash=2f7b3fbf49a843d4b602948119d9a2f2) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:09:05
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg397.imageshack.us%2Fimg397%2F9199%2F76my.jpg&hash=0efc60902e93df132592b2f953e15c5e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg383.imageshack.us%2Fimg383%2F4480%2F96yg.jpg&hash=6eae2173c5528a31b3cef9e651c9fc2a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:18:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg383.imageshack.us%2Fimg383%2F255%2F103sl.jpg&hash=ef09764ea8a134f959e6eca145c712a2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F4493%2F111ji.jpg&hash=dbaffe74f2b777b9c30f7153e634724a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:19:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F4936%2F124xr.jpg&hash=ac2d932c55821722f08007bfa0598fc0) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F1584%2F134jz.jpg&hash=196b46af1f90a94b0d5ccb724b1d99c4) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:20:19
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F769%2F144nx.jpg&hash=e26094cabb0d0edad0ed8652fdfe74cb) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F3518%2F159iy.jpg&hash=794225283ec61b60c03a19b26033bd9a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:21:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F1777%2F167cl.jpg&hash=45c2037ecda4ed6b004631c304d5370d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F7866%2F170jh.jpg&hash=5a37d5a80be02eb076c527e06bf77bd9) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:22:27
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F6679%2F187bq.jpg&hash=1673a58b074909c3cf6685b20a11436e) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F9232%2F193sa.jpg&hash=ce6f61b41be8277d7fa767804d81244b) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:23:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F9804%2F200ao.jpg&hash=28e089f79f09d0b25ad7bfd73821886c) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F2904%2F217zz.jpg&hash=eda44006c24f6ba06f06be810c18ee1a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:25:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F9579%2F223hm.jpg&hash=f00ceec923e81ca321b9eb232aa19846) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F3825%2F233ht.jpg&hash=671177b545c9105fda0ff225617e2796) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:27:31
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F6751%2F242pq.jpg&hash=1079d275cbe6cccc85d815c78188f5cd) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F1591%2F251fh.jpg&hash=5cc56c782d431cf9074fd49b1a5b1954) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:28:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F7229%2F260dz.jpg&hash=3d947081215a2250d705260c07c34eca) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F9848%2F277pt.jpg&hash=bb23647d1b87fc1d88c844ecfe15ea2c) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:29:27
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F9749%2F288jy.jpg&hash=41ac8372d952aaa9e77296cd1ee6b930) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg478.imageshack.us%2Fimg478%2F6475%2F296sa.jpg&hash=46abf234c1e62ca24825d72bea2f5d21) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:35:43
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg487.imageshack.us%2Fimg487%2F5411%2F309lg.jpg&hash=85433f1dc2618cf917fb984fc6da0723) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F1765%2F313dh.jpg&hash=96a880a0684084995c99722002cb5abb) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:37:05
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F3223%2F322wz.jpg&hash=7772398287f16045349b058810aaa44c) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F9625%2F335gd.jpg&hash=b458b6852f22f08623a8e66acd5aed6b) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:38:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F9435%2F341ul.jpg&hash=e48a75d0269c5141b4698a2808f106e9) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F9830%2F354ja.jpg&hash=25f2b6ce242692ce2983b30682a1cf8e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:39:14
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F4336%2F368hq.jpg&hash=87df3d6f17afd80320bfe426bb83c6be) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F2916%2F393mp.jpg&hash=969a3476451f283576ab8585142b25e6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:40:16
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F7574%2F407rf.jpg&hash=bd3979fd8ec1ebc46913756b7b78a899) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F6892%2F419lo.jpg&hash=74ea29f8ff0a0ca4fbd89b9371586204) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:54:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg381.imageshack.us%2Fimg381%2F3626%2F426uv.jpg&hash=45282ef8c45267827208caeef8deec67) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F3513%2F433cu.jpg&hash=29f8c1f2812b12e08d234ae6eac26ac7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:58:26
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F9853%2F446lh.jpg&hash=2722a2aa0798607c6eacbc1989a43ed5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F6003%2F478xe.jpg&hash=56fca0e5a4e2e48e8a5f0113124eb756) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 20:59:09
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F192%2F487qj.jpg&hash=bc8573813ea780fc8137b436242fecaf) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F5700%2F499ez.jpg&hash=893e79cdfee0c8d32bc71ef23a727b5d) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:01:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F4940%2F505vw.jpg&hash=7311a661c0d0b687441b03b7286aeaf3) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F7885%2F517qf.jpg&hash=d4de1f3995e94543f47a26c644a81ce3) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:03:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F8172%2F521eq.jpg&hash=39b85c2d1e6095306665c5a19b628b98) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F8987%2F535bp.jpg&hash=36c3c3bcf0e46e09239155aa2aa7583a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:04:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F795%2F543si.jpg&hash=9cd53f427b4816100b9f22d47bb3d25c) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F5061%2F557ud.jpg&hash=67752021c8ce884e440e36684b84d4bc) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:05:59
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F1390%2F560qi.jpg&hash=305b3451ecc0fa7af9a1e45493101666) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F7217%2F577uh.jpg&hash=6c9d994e2b7fa8f2e3b2e72ad1cebd63) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:08:06
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F4019%2F586be.jpg&hash=e251de300fae42aa9bb7195cda0304f9) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F2400%2F594th.jpg&hash=569c4732e5647a185dd352f65b428a5c) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg462.imageshack.us%2Fimg462%2F4918%2F604sd.jpg&hash=1c9b58b9dfd1f4b21c072a291ada1331) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:53:43
................... ................... .......
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:56:46
................... ................... ...
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 21:59:37
................... ..............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:01:30
................... ...................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:03:25
................... ................... .....
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:05:18
................... ..............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:06:45
................... ................... ..
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 05-11-2005, 22:10:05
C'jane gjithe keto fustane? Pse kush po martohet? :p

Fustani qe me pelqen mua eshte ai qe ka veshur Julia Roberts ne "Run Away Bride."

Ja dhe 1 fustan nga une.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:11:00
................... .....
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:13:22
C'jane gjithe keto fustane? Pse kush po martohet? :p

Fustani qe me pelqen mua eshte ai qe ka veshur Julia Roberts ne "Run Away Bride."

Ja dhe 1 fustan nga une.

Asnje nuk martohet po thjesht po i ve per qeif.

Po Julia ne Run away bride veshi no 4-5 fustane cili te pelqeu ty?
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:14:09
................... ...............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:17:43
................... ...........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 05-11-2005, 22:18:11
Asnje nuk martohet po thjesht po i ve per qeif.

Po Julia ne Run away bride veshi no 4-5 fustane cili te pelqeu ty?
Haha, i fundit fare....eshte si tipi i ketij qe kam vendosur une....I like the part when she runs away...on a horse. :) Such a Kodak moment! :D

Asnje s'po martohet? Sa keq se na ka marre malli te shohim 1 dasem shqiptare. Last time I was in an Albanian wedding was years ago...when I was in high school.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:25:30
Haha, i fundit fare....eshte si tipi i ketij qe kam vendosur une....I like the part when she runs away...on a horse. :) Such a Kodak moment! :D

Asnje s'po martohet? Sa keq se na ka marre malli te shohim 1 dasem shqiptare. Last time I was in an Albanian wedding was years ago...when I was in high school.

Edhe mua me pelqen ai fustani.

Ja tek e ke fustanin e sai.  :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:26:53
................... .................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:27:49
................... .................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:28:53
................... ................... ......
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:29:36
................... ..............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:30:58
................... ..............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:32:20
................... ........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:33:32
................... ................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:35:29
................... ...............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 05-11-2005, 22:36:20
Edhe mua me pelqen ai fustani.

Ja tek e ke fustanin e sai.  :D
Pu c'paske qene moj. Sa shpejt e gjete. :) Hmm, i bukur shume eshte. :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:36:21
................... ...........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:40:50
Pu c'paske qene moj. Sa shpejt e gjete. :) Hmm, i bukur shume eshte. :)


Po po ta kesh te shpejte internetin e gjen. :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:41:36
.................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:42:21
................... ................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 05-11-2005, 22:43:43

Po po ta kesh te shpejte internetin e gjen. :D
E kam moj shume te shpejte por nuk jam e zonja. :) Or maybe I am tooooo lazy. I am a procrastinator by nature. :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:45:00
................... ...........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:47:37
................... ..
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:50:21
................... ...................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 05-11-2005, 22:51:52
Sa me pelqejne keto fustanet klasike me copa mendafsh te shtrira si 17pj qe ka vene Lina :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:52:14
................... ................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:54:07
................... ......
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:55:59
................... ..................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:57:19
................... ...............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 22:58:46
................... ........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:00:33
................... ......
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:02:22
................... ................... .
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:05:26
................... ..............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:07:20
....................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:08:58
................... ....
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:11:43
................... ................... ...
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 05-11-2005, 23:13:48
Lina, boll moj se i mbarove te gjitha fustanet. :p
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:14:09
................... ....
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:16:32
Lina, boll moj se i mbarove te gjitha fustanet. :p


Bruna po i ve te ter kata fustanet ketu qe kur te vi dita per mua te zgjedh fustanin tim mos te kerkoi neper internet me or te tera, vi ketu edhe e gjei me kollai.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:17:17
................... .............
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:17:59
................... ...................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:19:21
................... .......
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:20:28
................... .................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 05-11-2005, 23:22:06
Ky eshte fustani i fundit per sot.
Nuk ve me fote Bruna se u lodhe duke par keto qe vura un.  :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 06-11-2005, 11:26:23
Lina me qafsh kete fustanin numer 39 me mege te gjata e kam zgjedh vete...pupu pu nje nga ato te tre qe do blej jo per gjo po do martohem ne stine vjeshte ...sa i bukur...me pelqen ma thuj pak dyqanin...ose adresen ku e more...edhe nje gje tjeter me thuaj edhe nje dyqan ku shiten burra :D se u pa puna me pelqen shume fustani ....:D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-11-2005, 12:44:11
Lina me qafsh kete fustanin numer 39 me mege te gjata e kam zgjedh vete...pupu pu nje nga ato te tre qe do blej jo per gjo po do martohem ne stine vjeshte ...sa i bukur...me pelqen ma thuj pak dyqanin...ose adresen ku e more...edhe nje gje tjeter me thuaj edhe nje dyqan ku shiten burra :D se u pa puna me pelqen shume fustani ....:D

Lisa per ty vajta mbrapsht ne google edhe po shikoja ter fotot ku i gjeta edhe me ne fund  e gjeta webin ja tek e ke  www.alfredsungbrida ls.com
Sa per dyqan ber te gjetur burr nuk di ku eshte.
PO te siguroi qe po te futesh ne www.google.com  mudn te gjesh gjithshka.  :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 06-11-2005, 14:22:51
Je fantastike...thnx puc puc :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-11-2005, 16:11:09
Je fantastike...thnx puc puc :)


E di.   :P ;)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 07-11-2005, 20:58:35
lina te gjitha fustanet e nuserise na i ke gjet, pervecse ati timit. nejse, mua me pelqen ai i Hirushes, mbase ma gjen edhe ate tek ajo google.com ose tek www.kueshtefatiim.c om
PS: kjo eshte adresa qe kerkonte lisa me duket..... :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 07-11-2005, 22:15:02
lina te gjitha fustanet e nuserise na i ke gjet, pervecse ati timit. nejse, mua me pelqen ai i Hirushes, mbase ma gjen edhe ate tek ajo google.com ose tek www.kueshtefatiim.c om
PS: kjo eshte adresa qe kerkonte lisa me duket..... :P

HAHAh Paris
Jo mi jo se nuk i kam ven te ter un kam ven ata qe me pelqejen mua me shum.
Se ka plot fustane te tjera ne bot.  :D
PO un besoi se ti do jesh shum nuse e bukur, edhe un pas teje si shoqerusja jote.  :D


PS:sa per ate www.kueshtefatiim.c om  ti e ke shum afer.  Muuuahhhhhh ylli.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: machor ne 08-11-2005, 21:34:02
Lina me qafsh kete fustanin numer 39 me mege te gjata e kam zgjedh vete...pupu pu nje nga ato te tre qe do blej jo per gjo po do martohem ne stine vjeshte ...sa i bukur...me pelqen ma thuj pak dyqanin...ose adresen ku e more...edhe nje gje tjeter me thuaj edhe nje dyqan ku shiten burra :D se u pa puna me pelqen shume fustani ...

me shtrejte se fus tani kushtoje,une si burr i dheut  te kombinuar :P

pfffff  fustanat per autostrde :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 08-11-2005, 22:06:07
Lina ca fati kam afer une? mua fati me ka parakaluar, s'ju duka fare ne mjegull te shkretit....

  LOL
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 09-11-2005, 12:51:39
Machor fustani nuk do me duhet mua deri sa te zbres tek shtepia burrit keshtuqe e marr ne valixhe dhe rrugen e autostrades e bej me rrobdishan :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 13-11-2005, 10:59:45
Shume te bukura keto fustane mor amonnnnn  :O
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 14-11-2005, 18:08:32
Machor fustani nuk do me duhet mua deri sa te zbres tek shtepia burrit keshtuqe e marr ne valixhe dhe rrugen e autostrades e bej me rrobdishan :D


AHAHAH ajo nuk eshte ide e keqe. :P
Ne qoftes ke per te bere rruga te gjate nga shpija jote tek shpija e burrit.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:49:23
................... ................
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:51:22
................... ........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:53:28
................... .........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:54:47
................... ............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:56:11
................... ...........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:58:12
................... .........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 00:59:53
................... ....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:00:52
................... ....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:01:38
................... ...................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:02:25
................... ....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:03:25
................... ................... ....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:04:15
................... ........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:05:22
................... .......

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:06:30
................... ...........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:09:19
................... ................... ...

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:11:18
................... ................... .....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:15:10
................... ....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:15:59
................... ...........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:17:04
................... .............

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:25:06
................... ..................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:25:54
................... ..................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:28:29
................... .....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:29:43
................... ................... ...

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 01:31:27
................... ......

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: EmaAbazi ne 15-11-2005, 03:31:04
Po ky si ju duket?

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-11-2005, 13:22:25
o Lina po do na besh me u martu ka 4-5 here moj cupe :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-11-2005, 16:10:14
Ti nuk ke pse te martohesh 4-5 here o Lisa ja ta them un sa fustans mund te veshesh.
Ti mund te veshesh  reth 6 fustane nuserije po te duash.
1 te enjte, 1 te premten, 2 te shtunen edhe 2 te djelen.
Shiko 6 fustane mu aty.  :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 15-11-2005, 21:55:42
Po ky si ju duket?

Sa i bukur dhe klasik ky fustani mojjjjjjjjj :O
Ej, i Vogue-ut eshte... dmth stil i tyre? Qenka shume fisnik :-[
E duaaaaaaaaaaaa :love:
Pupupuuuuuu c'na beni ne kete teme....


[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 17-11-2005, 10:19:43
___________________ _________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 19-11-2005, 13:25:39
Te bukura jane fustanet...po modelet sikur ua prishin lezetin.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: justbe ne 23-11-2005, 10:50:29
Found googling

Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: justbe ne 23-11-2005, 10:52:38
Googling around
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-11-2005, 09:27:34
 Ky fustan eshte shum i bukur !!!  :) :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Bruna Isolana ne 28-11-2005, 14:10:50
Ky fustan eshte shum i bukur !!! :) :)
Ashtu eshte. :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 09-12-2005, 10:11:46
___________________ _______________-


[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 09-12-2005, 10:15:16
___________________ ___________________ __

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-12-2005, 05:58:10
___________________ _____________-
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-12-2005, 05:59:14
-----------------------------------------

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-12-2005, 17:17:11
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F6610%2F1345uq.jpg&hash=e155129a9398ffbf814122e5fceff894) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-12-2005, 22:47:55
................... ...........
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-12-2005, 22:49:32
................... ................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-12-2005, 22:51:07
................... .........

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 15-12-2005, 22:54:26
................... ..

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 16-12-2005, 01:11:32
Lina, a ma gjen pak adresen e cmimin e atij fustanit te kuq, 137?

I'm so wearing it!!!!!! :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2005, 07:18:13
Lina ky fustani i kuq, eshte me te vertet shum i bukur  :) :)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-12-2005, 08:16:50
Lina, a ma gjen pak adresen e çmimin e atij fustanit te kuq, 137?

I'm so wearing it!!!!!! :P


O Paris sorry po ai sustani eshte i imi per dasmen qe do bei ne plazh.
Po mos ki merak se do te ma shikosh mua ne trup. :P

PS:  MMMMUUUUUUUAAAAAAAA AAAHHHHHHHHHH :-* se me ka mar malli qene.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 16-12-2005, 15:57:06
ca dasme thu ti mi, na jep neve qe kemi gjet burrin te pakten!!!!!

pastaj, ti do te presesh deri ne behar, ndersa une e dua per me shpejt, per dy muaj!!!!! :P
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 16-12-2005, 18:39:36
................... ................... ..

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 16-12-2005, 23:52:46
ca dasme thu ti mi, na jep neve që kemi gjet burrin te paktën!!!!!

pastaj, ti do te presësh deri ne behar, ndërsa unë e dua për me shpejt, për dy muaj!!!!! :P

Ca moi ca? 2 muaj?  (?)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 17-12-2005, 18:55:24
................... ................... ................... .....

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 17-12-2005, 19:07:30
................... .................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-12-2005, 19:14:43
uggghhh this is so hard to choose from...  :( 
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 17-12-2005, 19:15:33
 shikoni edhe ketoo ................

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Borebardha ne 17-12-2005, 19:34:31
................... ................... ...................

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:35:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F2066%2F12619ge.jpg&hash=aca1acc383237ed9f05adbfd483886e9) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F777%2F12628cb.jpg&hash=b454345f359be44df22b89348808f9a2) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:36:09
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F385%2F12718si.jpg&hash=25b59723896c8c94e96c5761220558bf) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F6524%2F12722cu.jpg&hash=99ab40fd77be843f8ba7328d654ab4c0) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:36:43
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F6765%2F12815zh.gif&hash=bb59dd15c80c98e0366135f9b26f3bff) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F4797%2F12828zp.gif&hash=dea364bea936f2a302cdad5acd000162) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:37:12
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F664%2F12912tf.gif&hash=4a566c6e5e1bb765ce702e102edeeb06) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F9518%2F12927hw.gif&hash=1620d120995cb28e625e4699e6af4a1f) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:37:57
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F9327%2F13012uv.jpg&hash=d31d3e8360e531b989ce7b2f0dae546f) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F5742%2F13023ri.jpg&hash=e9c19af5ffb7c330928b4502a5c61c7d) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:40:32
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F1156%2F13117ji.jpg&hash=d624eb05aaeaccfd714cf0d842b361e5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg389.imageshack.us%2Fimg389%2F2994%2F13125pu.jpg&hash=67292a5a1ef49b7896dfafc8e46e085a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:43:43
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F1419%2F792ks.jpg&hash=cfe834b500ae1acc6f5644ffc1adfeba) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:44:22
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F2766%2F808py.jpg&hash=579beecf8443d14a00f3359ec1c38cf6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:45:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F6239%2F813os.jpg&hash=ef6584c2aa8424aed0d2af63bba88e01) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:46:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F7163%2F826on.jpg&hash=5693911295c829fcc641ae2b4568d22b) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:47:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F9558%2F845ns.jpg&hash=d0d3f50f185070dbe5ab68cee0cefec7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:47:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F7024%2F855tm.jpg&hash=0a6d3d9307865d8e69a57dddd8943439) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:48:16
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F3677%2F873wj.jpg&hash=4ebca7771b28a740f1e3798996b9c68a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:49:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F2770%2F889gw.jpg&hash=4491e1410617185920363cbb19f821fa) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:50:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F4082%2F904bx.jpg&hash=8b49b1dc99c0011eb34fec3afda6b4eb) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:50:40
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F6417%2F910kx.jpg&hash=d3d1376edf53462a15ba3a1f544a3001) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:51:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg452.imageshack.us%2Fimg452%2F5100%2F937id.jpg&hash=606087ae60982c1800590b3a309d7ec8) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:52:27
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg496.imageshack.us%2Fimg496%2F5408%2F1030pz.jpg&hash=1fa857a355ba5d20f0152fb4451e5772) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:54:00
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg496.imageshack.us%2Fimg496%2F9299%2F10724la.jpg&hash=6d941782e5cddafa7b39498cda569136) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg496.imageshack.us%2Fimg496%2F593%2F1070oe.jpg&hash=4da1e0104426ccf10651278f2363e8ab) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:55:06
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg496.imageshack.us%2Fimg496%2F1069%2F10819sa.jpg&hash=cd78adad81b027670c399db468ce92ff) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg496.imageshack.us%2Fimg496%2F8265%2F10821ay.jpg&hash=7c586b53aa64362facb8d3cdc2873201) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:55:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F9017%2F11218ac.jpg&hash=9a504b3ab9a73cf361987781ea67e8bb) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:56:56
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F431%2F11223wu.jpg&hash=28fc3979b6b6ccf8f57c82e2e1fceacc) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:58:05
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F5882%2F1151vg.jpg&hash=332f05895456c9dda0b4e85f7857a1f6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:58:38
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F6311%2F1179ox.jpg&hash=03edfc3c344a3d97ccfd1af18c7734c0) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 22:59:10
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F6958%2F11811tw.jpg&hash=9b5885d02dcfa4aff5b90539539853ec) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F2939%2F11821tw.jpg&hash=6147c2f0746ecd877b9371bc0d7009c7) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F7296%2F11833yb.jpg&hash=a2480211479f7cf2aafa9be06f32d6d2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F8174%2F11845iu.jpg&hash=0c8ecb85c5bda667f0c02b2885f86ef4) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 23:01:04
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F8291%2F1130gg.jpg&hash=8b943737b263f9024750ea76810086ef) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F5975%2F11422if.jpg&hash=6dea02d0dda418fc676eff5861056f32) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F5352%2F11433or.jpg&hash=dd2789651c65495170ea00b2da37a86d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F6759%2F11442mf.jpg&hash=2b9d6ddc7f9be685d7b70dff049b5cea) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 23:03:13
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F2640%2F12013zy.jpg&hash=6d0c1728029269bb9b29f5a26508323b) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F3817%2F12022mn.jpg&hash=09be347c5239d50a9289d3f1b80ea97a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F2556%2F12030jq.jpg&hash=9529b652e48a068ad022573b94e2a40a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F6544%2F12048le.jpg&hash=e803bdfda4fdd15c805ed18d67700237) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 17-12-2005, 23:04:29
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg479.imageshack.us%2Fimg479%2F4656%2F1219ki.jpg&hash=033c85a751f5c3e16613cb211b53c53d) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2005, 09:00:24
___________________ ______________-

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2005, 09:02:15
___________________ _________

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2005, 09:04:29
Ky fustan eshte shum i bukur  :)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:13:49
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg520.imageshack.us%2Fimg520%2F3421%2F1398ci.jpg&hash=60e48b83ed12f453aa8e218a5ac93c2e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:14:49
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg411.imageshack.us%2Fimg411%2F1568%2F14010pn.jpg&hash=fc9e26476405f635d51fc7f72205cc98) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg411.imageshack.us%2Fimg411%2F9633%2F14022dh.jpg&hash=070179cd10f0fc7b1115080d481072ba) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg411.imageshack.us%2Fimg411%2F5092%2F14036zh.jpg&hash=e7740a0d4317cb079d8124097fe24582) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg250.imageshack.us%2Fimg250%2F6254%2F14044zs.jpg&hash=bdb2b69d55ef48f27ffd5766f1fa3a01) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F4721%2F14050ec.jpg&hash=22ae02635010fc776844022d6c35ebd5) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:15:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F1631%2F1413nw.jpg&hash=b6c9644a578ce834e6f5ff38bc87d1aa) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F7852%2F1424is.jpg&hash=67e372eb302ddfa51241ec9162cd1f4e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:17:17
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F6730%2F15417rx.jpg&hash=99c8c0328c0b9af4398b9b8e59d8cd26) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F693%2F15428og.jpg&hash=e9fd71df2eef43eb519228577a959c00) (http://imageshack.us)

Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:18:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F3622%2F15617oq.jpg&hash=79ec52fcc57a42d3f7f7a6da9198167f) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F4948%2F15624dr.jpg&hash=85dc45ef14bc2c56e2214915671868b3) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F8076%2F15634iy.jpg&hash=9ef7caafc4673ed319a8a7351d3ad4ee) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:19:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F7854%2F15711yo.jpg&hash=65466b75a14ab8bdaa7ee2121d6b70db) (http://imageshack.us)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F504%2F15723sl.jpg&hash=2b6f5b4862353b4137c9234aac3703c2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F5522%2F15738gb.jpg&hash=c4adba373265e9644b5c97eeb435f4d0) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:20:56
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F8781%2F15816dg.jpg&hash=3645a56d467f67223085b3e6edd84824) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F3530%2F15822pf.jpg&hash=9c54f71ee74367160ea78cf9e8a6a645) (http://imageshack.us)

Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:21:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F578%2F15919uq.jpg&hash=7d92dcb4ce9a0c544ae11323ebf7d228) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F5731%2F15924qb.jpg&hash=d400df483218e08f7b9ae94836a486bd) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:22:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F8495%2F16019mu.jpg&hash=1af1fd21347d09e0b27108cc83c06b11) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F1858%2F16028ah.jpg&hash=3c496eed540caa72a99245b7d604d9f5) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:22:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F3016%2F16118db.jpg&hash=6df4578032bd90e195bff660b26a9492) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F1151%2F16123cj.jpg&hash=1162ec76574e0e0985668fea721db5d7) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F6356%2F16134hp.jpg&hash=261baf112a308f273e29fb317608b1a6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:27:30
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F4896%2F1631qv.jpg&hash=5fd15302dd10437c8d917f90c0c1d2a0) (http://imageshack.us)

Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:28:11
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F5744%2F16414wr.jpg&hash=e8b9966910a5bb074821fb6031e1b4a2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F8909%2F16426fm.jpg&hash=3e819be871eb63db4a2177277cf084c2) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg314.imageshack.us%2Fimg314%2F3473%2F16436ji.jpg&hash=9b9c240cf5ccf87b8efe62f78524a5d8) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:29:00
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F6727%2F16519xc.jpg&hash=7f947349c84543c9440476acfbf8d151) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F539%2F16526mb.jpg&hash=f3cf2101c5c261d876bb4821cd4c50ad) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F4314%2F16536xo.jpg&hash=81d5477c798d84b523bb9dad589a4fb8) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:29:40
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F8752%2F16610kq.jpg&hash=4c6ada08c3e3c89b3b9581a97ec6a71d) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F6801%2F16625nl.jpg&hash=f6a7beec21a8d80de5acade63352670a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F3604%2F16632gc.jpg&hash=022886191b3d6fab9e854908d414a772) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F4245%2F16646nm.jpg&hash=a0099d56be4d64e68d93dd043d66c96e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:30:29
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F552%2F16714gu.jpg&hash=42b6721b607e5770e2b7eb0952136015) (http://imageshack.us)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F6239%2F16726nx.jpg&hash=f1f12e9a30c181a3801116749bb75540) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:34:38
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F7936%2F16818ve.jpg&hash=e767c43d57f92ce61838289994527bae) (http://imageshack.us)(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F1285%2F16822rh.jpg&hash=afcb5e88b7b991b7dcbf72c446f2816a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:35:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F1897%2F1690rk.jpg&hash=8fb8cfd83c4578487623511e736633d5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F1848%2F1709ml.jpg&hash=4fffe48cd19b307f35161f2acaf1abca) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:36:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg404.imageshack.us%2Fimg404%2F2082%2F1718um.jpg&hash=9111c85637853c5f161c64d2c4c33f99) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:37:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F4492%2F17214oy.jpg&hash=f22f7bdc7b63bccf8df6450524fb9d55) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5094%2F17226ez.jpg&hash=b35d7ae277940d1a00fce77d51330e6c) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:37:46
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5831%2F17315zm.jpg&hash=b91b5f38bd893c82f823bae2b52da9e0) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F2546%2F17329gf.jpg&hash=a8151f57e5597f71f852955e21ee6932) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:38:02
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5434%2F17418vj.jpg&hash=395654e2437c5472ed76a5c20db45220) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5888%2F17429hc.jpg&hash=5ee103481af64e6e1322da3ac9901791) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F3444%2F17437hj.jpg&hash=3db6b604b1b7746953f3b0dde8b64ff7) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F623%2F17440fb.jpg&hash=f5a0077b19d4720b13fb6bc8f6dd4658) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:38:42
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F1613%2F17519nl.jpg&hash=ffbf122075984ab2cd70e0bb56fc9e31) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F2248%2F17527fb.jpg&hash=6aa0873a24161f1251cd85a30a26e728) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F8932%2F17530dn.jpg&hash=0905263755b4eed2364190120f1afd7a) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F7097%2F17545hn.jpg&hash=c342dc4fc13015fd92580f1711206d80) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:39:24
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F535%2F17618jh.jpg&hash=c9419963c95974b3fcab88fc95c88fa9) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F2405%2F17623zo.jpg&hash=d6636045bd11658421a4dd373aa162e5) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F6641%2F17632uq.jpg&hash=fe6709f2f78fd7132b4e39513ee9c6ce) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5810%2F17644qt.jpg&hash=5fd7044ef23eaca0068e1315e4885563) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 17:40:17
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F5302%2F17717jv.jpg&hash=e5cda740bbd220ddfbb891435be6a2d9) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F927%2F17721ad.jpg&hash=04ed4f6fa976e6ac6ce1796f4be1a1ba) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg466.imageshack.us%2Fimg466%2F4136%2F17731ln.jpg&hash=b17aceab4d191d5c9d9cc3305c0ec057) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:48:21
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F3769%2F1785ij.jpg&hash=cd0edecac35314dfa432921fe3903079) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:49:11
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F8885%2F1792jd.jpg&hash=ca272308bf71ecdeb0ba430ab2a0e1f3) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:49:57
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F7201%2F1800lb.jpg&hash=7cf751e6e4cc0f2b32f43f814077d435) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:50:57
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1020%2F1812oh.jpg&hash=1f345a01524d8d37aaf7443605b2ca73) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:51:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F7950%2F1821xb.jpg&hash=97174efa88f509e729273abdf1f4c39a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:53:52
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F6818%2F1836qg.jpg&hash=d6c75d1eea5b4298c39d19dba7493386) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:54:27
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1806%2F1848kz.jpg&hash=91f51d4df2e4ad0edcda41ce3827ddd9) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:55:00
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F207%2F1851an.jpg&hash=c1e796e8b5e1d790e0ede0c238bd92e7) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:55:30
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1358%2F1868ho.jpg&hash=d4dfcc0d685cca5035e9dc09fd8d3e2c) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:56:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F8638%2F1872kw.png&hash=9c553cc02eff3ed339da05c8b0018476) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:57:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1493%2Fvw18hx.jpg&hash=6571873699df65d2f2bd23cdd4476d3e) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 22:59:26
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F7015%2Fvw116gf.jpg&hash=0341951b3a30d782c900924ba49672c0) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1462%2Fvw126yq.jpg&hash=3e39718060437b41241461517e680786) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F4548%2Fvw138hq.jpg&hash=1311d730483ae755841bc15a75d2ddf4) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 23:00:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F4158%2Fvw25aw.jpg&hash=5dcbd9e85d0615e38dfd6eb002339251) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 23:01:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F1121%2Fvw214ge.jpg&hash=83cea3e57a3f099d6c8bbc015a67b440) (http://imageshack.us)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F7681%2Fvw225gf.jpg&hash=8e66cdc0ea0b8840c923fd7a4eda68c0) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 06-01-2006, 23:02:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F7379%2Fvw314ag.jpg&hash=43989c64eda60f62cd9dbdbfaff45b1a) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:44:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F7749%2F1880mv.jpg&hash=527bb29e01fd0bf7a495e45da4a5edeb) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:45:10
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F2951%2F1890vb.jpg&hash=3e28833462620535edd2cf9f454e16d4) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:45:41
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F9990%2F1909qp.jpg&hash=0dbd3b5164377f730b848816befa72c5) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:46:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F7178%2F1919ki.jpg&hash=49688d0d5c6c64e26897b10a03c8b949) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:47:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F6325%2F1926lc.jpg&hash=18059f0dc6175d6a61f48421d22bcfb8) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:49:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F9558%2F1937nd.jpg&hash=36381ac0671783a6be1216ec8f4d8ac6) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:49:57
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F7848%2F1949nn.jpg&hash=5ecd1776dc5c75354ca71a8cac98f9be) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 08-01-2006, 01:51:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F8550%2F1952mw.jpg&hash=369ae5749a9f2240753f07ae108b6653) (http://imageshack.us)
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: ParisNOTheHilton ne 13-01-2006, 00:36:41
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F6818%2F1836qg.jpg&hash=d6c75d1eea5b4298c39d19dba7493386) (http://imageshack.us)

a eshte nga Vera Wang ky fustan?
shume i thjeshte dhe i sofistikuar qenka.
I LOVE IT, I want it :O
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: LinaVL ne 13-01-2006, 22:38:43
a është nga Vera Wang ky fustan?
shumë i thjeshtë dhe i sofistikuar qenka.
I LOVE IT, I want it :O


Me duket se po Paris, nuk me kujtohet se ku e kam mar tashti.
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-01-2006, 19:11:02
Kto fotot jan marre nga www.albapro.com

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Yll drite ne 05-02-2006, 11:43:50
O LinaVL po sa kohe ke humbur për te zgjedhur gjithë ato fustane?? :( :(
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Yll drite ne 05-02-2006, 11:56:10
Tani mbahuni, se do tu tregoj koleksionin tim
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Yll drite ne 05-02-2006, 12:28:44
Keto fustane do ti gjeni nga data 1 mars 2006 tek Venus (Rr. Ali Demi)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Perla ne 11-07-2006, 13:05:58
.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 22-07-2006, 19:04:30
www.maggiesottero.c om
www.eveofmilady.com
www.davidsbridal.co m
www.bridals.com
www.jessicamcclinto ck.com
www.bridecouture.co m
www.alfredangelo.co m
www.davincibridal.c om
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 22-07-2006, 19:49:00
E Premte ........dita shoqerise
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 11-01-2007, 07:47:11
Christos Bridal Gowns

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.christosbridal.com%2Fimages%2Fvs%2Fch71big.jpg&hash=ffe167e036ffb24b42c0bc2ddce1b84a)


Ky ketu qenka fantastik: seksi & klasik njekohesisht. Eshte nje luk shume elegant dhe i fresket dhe krejt ndryshe. Fustan vertet Nam!
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 11-01-2007, 07:49:02
a është nga Vera Wang ky fustan?
shumë i thjeshtë dhe i sofistikuar qenka.
I LOVE IT, I want it :O

Edhe ky ketu qenka shume i bukur dhe i embel. Me oelqen qe thyhet nga ajo fjongoja ngjyre ulliri, ne mes. I shton elegance dhe sofistikim, fustanit. Edhe kjo vajza e ka veshur sic duhet ama, sepse mund t'i veshesh fustanin me te bukur ne bote, nje goce, dhe ajo te mos duket hic gje, ne te. :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 11-01-2007, 07:50:05
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg353.imageshack.us%2Fimg353%2F7848%2F1949nn.jpg&hash=5ecd1776dc5c75354ca71a8cac98f9be) (http://imageshack.us)


Nje shoqja ime u martua me nje fustan gat identik me kete. Duke edhe me i bukur dhe klasi, tek personi, live.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2007, 17:03:04
................... ..
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2007, 17:05:53
....................
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2007, 17:09:05
....................
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2007, 17:12:39
...................
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 13-05-2007, 09:09:10
po vendos disa qe me pëlqejnë mua :P m.q.s. paska ngel e ve tema LOL

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg255.imageshack.us%2Fimg255%2F3118%2F50467510xk9.png&hash=8c5e9e0403da50dfc1647f4f51e4978e)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg520.imageshack.us%2Fimg520%2F8628%2F22vi5.png&hash=d7592eeef682ab5393593b8a31351837)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg525.imageshack.us%2Fimg525%2F1994%2F61464932dh3.png&hash=4aa0defb2757370041049ba9bdcfebdf)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F8431%2F33ek7.png&hash=68eb6c6829ed413494fafb4950a7f3b6)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 13-05-2007, 09:15:58
 :engjell:     :love:      :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F1676%2F95868838kd6.png&hash=d039e6fd070a02b23b6d521a41325cd2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F1285%2F56913065nf9.png&hash=252590790158cebe4169a3480853dce3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F1892%2F59331902il7.png&hash=3c695eb521af5cf15e8c7d81498421a4)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F5391%2F68295502bl8.png&hash=b913a6ca8b51abc09100cd05a068e193)


Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 14-05-2007, 07:56:22
Nusja diten e dasmes ka lezet me fustan te bardhe  :) nuk me pelqen shume kur veshin ngjyra te tjera.
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 14-05-2007, 11:32:42
Smiley me keto fustane martohem mbi dhjete here ...shume te bukura me iku zari fare  :D
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 15-05-2007, 12:12:09
dalë dalë, se s'kam mbaru akoma :d
mi kap icik këto te dyja sa te bukura janë :love:
dua te kem këto te dyja kur te martohem :-x :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg67.imageshack.us%2Fimg67%2F5750%2F95410797ed2.png&hash=9f5a39538494d2357c0d34ab625d4891)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg258.imageshack.us%2Fimg258%2F3412%2F33qz0.png&hash=ca6e91ed2f91b34e48cd3981780c2406)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg504.imageshack.us%2Fimg504%2F1875%2F23960276bl5.png&hash=96f7726f8d855938e9b0a4c7a045f59c)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg504.imageshack.us%2Fimg504%2F1236%2F55gc3.png&hash=8682952a4154442a845423e23a4a6f27)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: SmiLey ne 15-05-2007, 12:20:26
edhe këto paksa te ngarkuara por nice :P :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg522.imageshack.us%2Fimg522%2F4779%2F49482402ay6.png&hash=401b68f2a702f52043281567eed6b2e4)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg522.imageshack.us%2Fimg522%2F7749%2F93086405bz0.png&hash=6c8b5c0c8c9cd0dc26c7db4c25a2d341)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg240.imageshack.us%2Fimg240%2F928%2F44tc2.png&hash=bc0cc46581bf0fc8f5312ff386ba9ef1)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg240.imageshack.us%2Fimg240%2F1862%2F47085626pj8.png&hash=167c15d5235aaeeaad843d71639ad9a2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg240.imageshack.us%2Fimg240%2F847%2F22ws9.png&hash=02f13eec839c3d0c4940f4d53a67e55a)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: sorelina ne 16-05-2007, 06:29:55
Mua me pelqen edhe ky.(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pricescope.com%2Fidealbb%2Ffiles%2FAlexWedDress.jpg&hash=e694eed3d6d5af4e9d2195d6a0d37696)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 06:56:04
te bukura
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:01:59
Te bukura por ja sa ato te Smiley
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:04:32
e
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2007, 08:08:04
O Belina mos ma merr per keq por jam kurioz si do dukej nje nuse ne plazh :D. A ka ndonje kostom te vecante per te tilla raste :D
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:13:48
e
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:20:40
ee
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:26:57
Mor kjo nuk e ka veshur per te dale ne plazh me kete por ka bere vetem reklamen e fustanit dhe meqe i eshte dukur me bukur ne plazh nje pamje me e bukur e ka bere ne plazh kete foto ok.
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:35:29
dhe keto shume te bukura
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 08:40:38
ele keto
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 09:13:16
eeee
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-06-2007, 00:44:31
Crystalke,na mbyte me fustane moj :D na e ngjalle deshiren pertu martuar LOL :P (shaka)
Shume te bukura fustanet  :perqafim
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Capkenja ne 08-06-2007, 12:20:51
Uhuu qenka te bukur shume vertet po na fut mizat ne koke per tu martuar ti cupke :D
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 21-06-2007, 15:31:12
Te gjitha keto fustanet qenkan kryeveper, njeri me i bukur se tjetri, sidomos keto te Kristalines. Mua me pelqejne shume ata qe jane goxha klasike, mirepo edhe nje cike moderne, dmth klasike per ditet e sotme. :)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: ketrusha ne 28-07-2007, 19:14:31
Ky zakon kam fjalen per FUSTANIN E BARDH TE NUSERIS eshet me i miri ne gjithe RRUZULLIN TOKESOR kam enderruar dhe po enderroj qe te jem ne kete fustan  :engjell: :perqafim ;) :-[
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 01-08-2007, 15:44:40
Ky zakon kam fjalën për FUSTANIN E BARDH TE NUSERIS eshet me i miri ne gjithë RRUZULLIN TOKESOR kam enderruar dhe po enderroj qe te jem ne këtë fustan  :engjell: :perqafim ;) :-[

Mezi pret te behesh nuse, keshtu?! :D Po e ke gjetur princin e kalter, moj?! Hajde Fat & Urime! :)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Yll drite ne 30-08-2007, 17:34:54
mund ti gjeni ne Tirane tek Perla Blanca  Rr. Ali Demi
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Yll drite ne 30-08-2007, 17:40:15
 :) :engjell: :engjell: :engjell:
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Englishbee ne 30-08-2007, 19:08:41
Te falemnderit per keto fustane te mrekullueshme, e dashur Yll drite ;)!
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 23:39:43
Do tu tregoj njehere fustanet e mia te dasmes. Mua per vete me kane pelqyer shume, normale prandaj edhe i kisha zgjedhur. :) Fustanet e mia te dasmes, perbenin apo kishin ne tendence klasiken, edhe pse dy nga te katert qe vesha ishin si klasike edhe moderne, tamam per kohet e sotme dhe qe do i kene hije nje nuseje te re. ;)
Titulli: Re: Fustane NUSESH
Postuar nga: Englishbee ne 01-09-2007, 10:59:32
Do tu tregoj njëherë fustanet e mia te dasmes. Mua për vete me kanë pëlqyer shumë, normale prandaj edhe i kisha zgjedhur. :) Fustanet e mia te dasmes, perbenin apo kishin ne tendence klasiken, edhe pse dy nga te katert qe vesha ishin si klasike edhe moderne, tamam për kohët e sotme dhe qe do i kenë hije një nuseje te re. ;)

Patjeter qe do duhej t'i tregoje fustanet e tua te dasmes, do te doja me gjithe qejf t'i shihja sepse sic me duket mua, Elegance, ne kemi gati se te njejten shije ne kete aspekt! ;) :engjell:
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 04:34:45
Ja njeri nga fustanet e mi :D

Jepni mendimet shpejt se po nuk ma pelqyet ju e ktheva ....:D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2007, 10:05:15
Ja njeri nga fustanet e mi :D

Jepni mendimet shpejt se po nuk ma pelqyet ju e ktheva ....:D

wowwwww..wowwwww..

dua te  bej dasem perseri.. LOL LOL LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Blue sky ne 15-12-2007, 11:27:13
uuuaa sa fustan i bukur hmmmmm: :engjell:
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 14:19:06
pse me mendohesh ti Blue :D

normalisht fustani vetem eshte i bukur se nuk e kam vesh ue akoma :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 16:37:22
andej nga fundi dasmes pak para se te iki krushqia ....
do kercej cik rehat nusja se nuk ka lezet ...:D Sidomos kur eshte nuse Tironse :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 17:29:23
kur e ka dasmen kjo nusja dhe prape ke dera tironcit hy? puuu ca i ka bo vetes kjo hahahahahahahaha. do te ta hame nai llokum mi teta- pyet mishel tironci? LOL LOL LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 18:09:09
patjeter edhe darken jo llokumin qe nuk e diskutojme ...

Po kur te martohem ama ..:D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 18:14:13
aha me keto hapa e me keto capa si tashi shpejt mduket!  nejse mishelit po i ble i kostum ne advance dmth per nja dhjete vjet -thua ka? hajt ishalla per hajer te zojes shpise. LOL LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 18:51:16
Mishelo lene ti kur martohem une ....po me thuj a te pelqejne fustanet :D
Aman mos te harxhoj keto pare kot ...hec mi mo thuj ne po nuk u martove i vesh neper shtepi :D

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 23:07:16
Lise pytjeve retorike si jap dot pergjigje une. shume te bukur ishin. kur mendoj qe se kam pas vete ate fat me vesh na nji si me vje ohoh sa qejf. hahahahahaha
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 16-12-2007, 01:07:58
Mishelo te gjithe me kane thene pse me menge te gjata miii ......:D

I thashe e kam zgjedh vete ashtu se e di kur te shikoj burrin kon me me hyp te dridhmet ....do me bohet mishi kokrra kokrra :D LOL

Pse nuk je bere nuse ti ?
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 16-12-2007, 01:18:55
jo une e bera si qemoti e rrembeva burrin...apo me rrembeu? kete pjese gjithmone e ngaterroj une! hahahaha. isha pak me barre lisa dhe duke qene se kisha nje shtatezani marshallah marshallah (banja ishte kthy ne faltore, ca haja ishte qari saj) nuk kisha ndermend te llahtarisja dynjane moj...e kur e mendon ca arsye idiote hahahaha po ath isha keq vertet
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Blue sky ne 16-12-2007, 01:41:05
Sa me pelqyen ato fotot ehhh e imagjinova vehten ne nje moment perkrah saj tamam si ne enderr. :perqafim
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 16-12-2007, 01:51:27
hahaha blue sky ha ha :D

Mishel dasmen mund ta besh edhe tani e dashur ....madje me bukur edhe djali me nje kostum njesoj si te te atit dhe me nje jastek me dy unazat....
Do te ishte shume bukur ....
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 16-12-2007, 02:15:14
Ja dhe damixhelat Mishelo .....si kjo qe eshte ne kembe ...

Cokollat gjith moo :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: mishel ne 16-12-2007, 09:41:28
E une po martohem masi ta kem bo edhe gocen me mire qe te me shoqeroj ajo, si thu ? LOL LOL LOL. Cdo gje ne kohen e vet.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 16-12-2007, 16:11:29
Qe thua ti Mishel nje mikesha ime ketu ne USA vajze nga tirana ...po i erdhi i dashuri qe kishte ne Tirane ketej dhe bene nje martese shpejt e shpejt ketu ne Usa sa te fillonin procesin e dokumentave ...gjate kesaj kohe bene dhe nje dja ...qe ne fakt i ra ne nje kohe shume perfekte pasi kjo filloje praktiken (se eshte mjeke) pastaj ju mblodhen leket dhe i ra siraja kur i thone te benin nje dasem....
 u thyen vjen ne Tirane dhe bene nje dasem ... cuni eshte 3 vjet
dhe i doli shume bukur ...dhe e kan bere keshtu shume vete te tjere qe di une .....
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: eurogina ne 17-12-2007, 13:32:21
sa me pelqen qe te zgjedh fustanet e nuseve..ketej ne kanada nuk jan gje un ne shqiperi do e mar jan shum shum te bukura andej.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Blue sky ne 22-12-2007, 01:08:42
Cila nga ju goca munde te me syrgjeroj ndonje fustan te bukur per te dashuren time se do martohemi muajne e 13te te 2008tes mbase me jepni ndonje mendim te vyer ju faleminderit.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Lisa ne 26-12-2007, 22:06:24
Blue ne ate muaj ben ftohte apo ngrohte :D
Titulli: Fustani i arte.
Postuar nga: adelina bytyqi ne 07-01-2008, 11:57:24
un kur ta vesh at fustan da te jet i arte sepse fustani i nuseris veshet një her ne jet
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 25-01-2008, 21:12:35
Uauuu
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 25-01-2008, 21:19:25
uauuu
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: teutë ne 29-01-2008, 16:02:37
po të te them se un sdua ta vesh sepse i kam inat dasmat , do të me besosh?
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: eurogina ne 29-01-2008, 17:09:05
Cila nga ju goca munde te me syrgjeroj ndonjë fustan te bukur për te dashuren time se do martohemi muajne e 13te te 2008tes mbase me jepni ndonjë mendim te vyer ju faleminderit.


haahaahahahahahahah ha
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: dreamm ne 29-01-2008, 20:37:51
fustani i dyte qenka i pakrahasueshem Bleri...wooowwww
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 14:08:46
Kete nusen do ta morrim partizone LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 19:35:01
Kam pas postuar disa fustane nuserije e se kam iden pse qenkan fshirë... disa nga postimet as qe nuk ekszistojn me ne kte teme.. si shpjegohet?  ^o)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 19:39:36
Nejse, un prap do postoj..  :D


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F4181%2Fimg0large.jpg&hash=6d2275ebc8aa7a00e55856c3f7e3b678)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F4164%2Fimg2large.jpg&hash=d2d791fadede9d25215a3eac770036f7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F4168%2Fimg0large.jpg&hash=4414efeb4e3b500f31819502173c1c83)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F4170%2Fimg0large.jpg&hash=db9e49de20142046684e9d9d8bd97e01)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 19:53:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2181%2Fimg0large.jpg&hash=ba23edb2d54985a242414374801a287b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2185%2Fimg0large.jpg&hash=bc280622d0ccd50f360973a892071158)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2187%2Fimg0large.jpg&hash=040149ed67a16d2b0f3796c9d754721f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2193%2Fimg0large.jpg&hash=d7ac11ce33f3ee28b6c8764584e083e3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2161%2Fimg3large.jpg&hash=00fc4a1414efda8d60c469997d633133)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 20:00:18
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2162%2Fimg0large.jpg&hash=2334f9133f7752acb90c93f5b682dd68)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2170%2Fimg2large.jpg&hash=ca973450472aec63889528589c9b59fa)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2172%2Fimg3large.jpg&hash=00308c22d0c7a71e82f80860b2ead80a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F2106%2Fimg0large.jpg&hash=50501786e098f6b9da2773bb32b50ba9)

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 20:11:59
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6182%2Fimg1large.jpg&hash=2712a551f21fa754b9fe939243ebbd54)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6185%2Fimg1large.jpg&hash=e65cc236c3f20fceb8b9870f1ac3f26f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6146%2Fimg1large.jpg&hash=34b2438007dbd41d09b3fc5ce2e9fb86)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6147%2Fimg1large.jpg&hash=4cb759b2e6475a8faf8dceccd5abf1dd)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6133%2Fimg1large.jpg&hash=f10b6feba5133fc624e58ae0ff9dc4b4)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6134%2Fimg1large.jpg&hash=332e086577bf3e2c6c3a8ef93fe35380)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morilee.com%2FPicture%2F6101%2Fimg1large.jpg&hash=e2d40d8253ef923c026254f47ec3aa59)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-02-2008, 06:45:45
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3700.jpg&hash=b95ba0363281b1180c59a1b282524a5a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3707.jpg&hash=cc48da30ff6a07266f343dc2becc2293)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3702.jpg&hash=54519a5c8adb5f7cc5de0d2450151632)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3709.jpg&hash=6c182bc9154b4d30e60dbc64e548cdb9)

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-02-2008, 06:47:56
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3750.jpg&hash=829df7d468befc8bf7d4f492cd3cbfd2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3754.jpg&hash=78631934084befcda6470a4cfff36b6d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3762.jpg&hash=e35a5aed18fbe37fcb38c26b5629a766)

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-02-2008, 06:49:14
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lazarobridal.com%2Flaz_b%2Fimages_lg%2FLZ3819.jpg&hash=ef17fec4229ebc2890e76f41eaeba113)
Titulli: Fustane
Postuar nga: myvedet ne 01-04-2008, 13:35:02

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.fashion-planet.com%2Fsept98%2Ffeatures%2Fbangkokfc%2F2show%2Ffullshow&hash=de7862cff77b42ae5c2fff6ab956ca90)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fz.about.com%2Fd%2Ffashion%2F1%2F0%2Fk%2FC%2F1%2Fdesperatehousewives_emmys05.jpg&hash=b16148477ca0392da5f59ecce0ff72fb)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.prom-dresses.com%2Fpictures%2Fprom%2Fprom987P.jpg&hash=f57ad634ddedfc41f2faef516ef3c1fc)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F2002.jpg&hash=404e05ac561cd31f1ca64dd683cadac0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F2504.jpg&hash=6268e6a82840e213133092c6396c54aa)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bargainpromdresses.com%2Fheavenly%2F5474.jpg&hash=c9b0ac6720d399c2a86f222aeed74a5d)


;)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: eurogina ne 03-04-2008, 16:11:00
bohhh un akoma se kam zgjedh lash nom por ne shqipri dua ta mar se ketej ne kanada i kam par dhe sme pelqejn fare,shum kot jan.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Emira ne 10-04-2008, 08:15:21
bohhh un akoma se kam zgjedh lash nom por ne shqipri dua ta mar se këtej ne kanada i kam par dhe sme pelqejn fare,shum kot jan.

qekemi njesoj, edhe une atje kam per ta blere ;-)))

vetem nje gje nuk me pelqen fare fare tek te gjitha fustanet e nuseve: Pse jane gjithmone aq te gjate? Ohu!!!! Une dua te kercej kur te martohem e jo te thyej qafen  LOL :O
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: menduhie paqarizi ne 19-04-2008, 19:24:14
<)> si ky fustani  do e veshi unë vitin tjetër  :love:

[attachment[/attachment]
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: Elated ne 19-05-2008, 22:46:05
...shume afer idealit, per mua.   :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg238.imageshack.us%2Fimg238%2F8596%2Fbarrafaellisa6.jpg&hash=2b0464065812c00f9bf323a63010075b)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: eurogina ne 20-05-2008, 03:01:46
kjo qenka tamam si fustani qe veshi ciljeta ne finalen e top festit
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 09:12:03
Une isha shum e kenaqur me fustanin tim qe vesha kur u martova. E more ne Tirane dhe ishte mmmmmmmmmmmmmmmm. :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Elated ne 22-05-2008, 17:32:09
kjo qenka tamam si fustani qe veshi ciljeta ne finalen e top festit

*i mbyll veshet fustanit  :P

Te lutem, a ka mundesi ta mendosh edhe njehere cfare ke shkruajtur. 
E para, mos valle mendon se ciljeta ka shije ne -rroba-?
Se dyti, Ciljeta nuk krahasohet me klasin, Me fal moj vajze por edhe sikur klasi ta pickoje ajo nuk do e kishte idene!
 

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 00:04:25
...shumë afër idealit, për mua.   :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg238.imageshack.us%2Fimg238%2F8596%2Fbarrafaellisa6.jpg&hash=2b0464065812c00f9bf323a63010075b)


ku mund ta gjej kete fustan...po me prishet mendja kete vit...se cme ka hipur nje dell per tu martuar :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 05-06-2008, 19:45:58
Disa fustane nuserie
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 05-06-2008, 19:48:28
 :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 05-06-2008, 19:50:46
 :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 13-06-2008, 00:44:11
Ermira nga fustanet e shkurtet vetem keto munda te gjej per sonte e ndoshta ndonje dite tjeter do mund te gjej ende shpresoj se do te bejne pune!!!!
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Belinaa ne 13-06-2008, 00:45:36
 :engjell:
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 08:32:40
Belinaa me pelqyen fustane...por me shum me pelqeu i dyti qe ishte i shkurter me bisht nga mbrapa ;) :)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Emira ne 13-06-2008, 15:16:10
Sa te bukuraaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bellinaaaaaa!!
Me hoqe trurin Cfare te bej une tani?
Me duket se do me duhet te bej dy fustane njeheresh po kush martohet prape, dmth per here te trete  :D  hmmmmm:

Me ka zene halli

Epo mire, te pakten ka shume mundesi qe te vendos tani, se modelet e preferuara pak a shume i gjeta ketu  ;)

Nje fustan fantastik duhet te plotesoje shume kushte:

Te me beje te ndihem mire
Te me tregoje te bukur
Te me mbaje edhe ngrohte edhe ftohte  :D
Te beje burrin tim dhe gjithe te tjeret (mundesisht) te luajne mendesh pas meje-te pakten nje nate te tere  :D

E shume e shume te tjera qe nuk po i them ketu...
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: artnesa ne 08-01-2009, 13:46:34
une kom me  e vesh nje vello te bardh ama spe di hale se kom percaktu modelin me qen se un mendoj te jet sa me e thjesht mirpo ende nuk e di ndoshta nuk kom me e vesh hiq se en famerka hipi en aeropnan heheh ju pershendesss
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 20:39:16
me ka pelqyer gjithmone fustani tradicional dhe i thjeshte

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg.diytrade.com%2Fcdimg%2F828789%2F8073605%2F0%2F1235459952%2FNew_Custom-Made_bridal_dress.jpg&hash=09c3234ec089febb520be4474ae2a0de)

Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Misss ne 14-09-2009, 00:08:20


Te bukura

Mua ne fakt me pelqejne bust,I gjate me bisht dhe cope e derdhur mundesisht mendafsh ;)
Te thjeshte normalisht jo e ngarkuar,tani ndonje gur te cmuar po pati e pranojme ne... :P
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Emira ne 14-09-2009, 16:42:45
Ta kene edhe burrin perfekt included ;-)))))
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 14-09-2009, 16:44:50
Ta kene edhe burrin perfekt included ;-)))))

po sqe ky kushti i pare te rrofte fustani pastaj  ;) :perqafim
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Emira ne 14-09-2009, 17:03:36
tamam, me mire dil lakuriq pastaj  LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: moçali ne 14-09-2009, 20:00:48
Fustani martesor është një gjë tradicionale që mua më pëlqen, por ka diçka që nuk shkon në kohët e sotme. Po e them hapur çfarë mendoj:

1) Vajzat që nuk janë të virgjëra, nuk duhet ta veshin atë fustan kur martohen. Ai fustan për mendimin tim simbolizon pastërtinë e vajzës dhe këtyre vajzave jo të virgjëra nuk u takon ta veshin.

2) Femrat që martohen për herë të dytë ose të tretë, është qesharake ta veshin atë fustan prapë.

3) Femrat që martohen të mëdha në moshë dhe kanë një listë të gjatë dashnorësh pas krahëve të tyre, është qesharake ta veshin atë fustan.    

Partnerët që nuk janë të virgjër, është mirë të martohen në zyrën e Bashkisë dhe të jenë të veshur thjesht.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 14-09-2009, 21:12:02
Perroi ne keto kohe qe jetojme zor se mund ta gjesh nusen ashtu sic do ti vetem po e porosite ne maternitet qe tani dhe ta rrisesh vete :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: moçali ne 14-09-2009, 21:31:09
Nuk thashë si e dua unë, thashë si duhet të jenë ato që ta veshin atë fustan.
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 14-09-2009, 22:07:35
LOL LOL
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: moçali ne 14-09-2009, 22:14:37
Une i permbush te treja kushtet...vetem nje pyetje lejohet ta marr fustanin ngjyre te kuqe........mqs sjam e virgjer
e kuqe per te kuqe

Emira.......ku je mi rrushi cthote dhendri  :D
Prapa shakasë duket qartë nervozizmi  hmmmmm:
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: moçali ne 14-09-2009, 22:32:01
une nervoze :D
ca thua une me barre o shoku :D

Qenke nervoze për të kaluarën  hmmmmm:
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: moçali ne 14-09-2009, 22:41:41
jo fustan te bardhe vesha :D
Epo mirë!  :)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: titi10 ne 14-09-2009, 23:00:40
jo fustan te bardhe vesha :D
e skuqe apo jo :D :D :D
Titulli: : Fustane NUSESH
Postuar nga: sara11111 ne 06-10-2009, 12:43:13
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg221.imageshack.us%2Fimg221%2F6818%2F1836qg.jpg&hash=d6c75d1eea5b4298c39d19dba7493386) (http://imageshack.us)


sa kushton ky fustan per ta blere.
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:15:55
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.debrajanebridalwear.co.uk%2Findex_files%2Fsincerity3112.jpg&hash=b2662a48ed254a7db24f29c81fffc7ff)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.brocadesbridalstudio.co.uk%2Fimages%2Fhome-vr2070.jpg&hash=549651bd93d1faed8735d9394524a148)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.specialsaleweddinggowns.com%2Fimages%2Fmain_3gown.jpg&hash=adcdf7dd1b03d4133672f5b78de6a717)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.allproducts.com%2Fmanufacture98%2Flianyi%2Fproduct1-s.jpg&hash=29103a7633c39c569e7be3d4817307af)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bride-dress-info.com%2FUserFiles%2FImage%2FA%2520line%2520wedding%2520dress.jpg&hash=733171d34a1e190964c17f9b3824d368)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:18:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.rubybridal.co.nz%2Fimages%2Fhome_graphic.jpg&hash=89f1545b1dbb102798fcb71e6913a9dc)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cherish-bridal-wear.co.uk%2Fimages_cherish%2Fwedding_dress1.jpg&hash=172e6f9351ffaa8fc455472a5965b13e)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.weddingtactics.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2007%2F07%2Fgown-with-sleeves-bonny.jpg&hash=368e7bc130d336dc9f0b3c614f4c910f)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:22:07
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg.alibaba.com%2Fphoto%2F10834751%2FDemetrios_Inspired_Wedding_Dress.jpg&hash=e604053380d2b0dfa8e9ffa355d02b97)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.discountbridal.org%2Fimages%2FBonny-Bridal-Gown%2FBonny-Bridal-415-beautiful-wedding-gown-discount-bride-dress_md.jpg&hash=a926f3a14411b53102d58ac9a24b0d7d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.verycool.it%2Fwp-content%2Fuploads%2F2007%2F04%2Fabiti-sposa.jpg&hash=30e9fd64b107bc6b91096d512ead6f45)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:24:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.galeriashqiptare.net%2Falbums%2Fuserpics%2F10067%2Ffustan%7E3.jpg&hash=f99dec4f754751ba7e746e0682aa50f0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Froseric.r.o.pic.centerblog.net%2Fl5p9nh1u.jpg&hash=94f0494af56224c6bd8633d6fa33f2e4)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:25:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.myhoustonwedding.com%2Fimages%2Fce%2Fserendipity_bridal_1.jpg&hash=e4c131b2508e3c61ae285b2026c25935)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:26:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg136.imageshack.us%2Fimg136%2F7341%2Fgaudib1.jpg&hash=786b03973d6ff913e463f456d77b19f3)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:27:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg151.imageshack.us%2Fimg151%2F3352%2F20627179fp2.jpg&hash=eae04bdfc697f94393a002375365d2a3)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:28:25
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F194.242.113.56%2Fphoto%2Fbig%2F00%2F11%2F04%2F4110051_1.jpg&hash=53c67fa2f43d3d0d0d0c7530c2410e2c)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:29:14
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fnjoftime.parajsa.com%2Fimages%2F687_2009011557.jpg&hash=4ca9f9c0af2467b69f04e59dc962be17)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:39:54
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dalin.it%2Fuploadimg%2Fmgk_336x448_mgk_x550_336x448_20070419064721_gretel.jpg&hash=f94604e2ff10f12108b2166de1d6d2b0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.boutiquevelo.it%2Fimmagini%2Fabiti-da-sposa%2Fvalentini-spose%2F2009%2Fabiti-da-sposa-valentini-V0651.jpg&hash=03432ac70787d853294edbb7a6f5123a)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:44:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcache.daylife.com%2Fimageserve%2F0fMne4H2Gi05h%2F340x.jpg&hash=068eb5a286db3623c8e7a8a691d4c832)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcache.daylife.com%2Fimageserve%2F0d2P5zP2jlbyL%2F340x.jpg&hash=859f89ef45b10bc598ea8b1e05addef7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.nozzeblog.it%2Ffiles%2F2009%2F01%2Fimmagine-8.png&hash=efdd1bff0e48f67d00bbe6eb1713eaf6)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi19.ebayimg.com%2F08%2Fi%2F001%2F42%2F72%2F6ba9_10.JPG&hash=1d8f4a8c2e068251f6b6923b381d2178)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: DiniL ne 02-02-2010, 22:46:26
hmmmmm dua të martohem me një nuse lol :P
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:47:19
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffashionbride.files.wordpress.com%2F2008%2F02%2Fdalila.jpg&hash=6249f538982fea9810707eb77dd233cc)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:49:23
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F22.jpg&hash=db782b221302906314185fb083650239)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F21.jpg&hash=4985be1257fe24a7e04bba51b364e291)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F20.jpg&hash=d7256638fcad2c2a65dfd3dd2269fd20)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F19.jpg&hash=3fb2e4c89cce24e7765986dacca6932a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F14.jpg&hash=44df480d86be5c5f391e7ee44779118e)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:52:26
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F9.jpg&hash=7a0402564c97536a5808ea4b01b951df)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F8.jpg&hash=a88b3cbe8152c4552b8aa449660fe590)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F7.jpg&hash=aa0d70ed8bd9dd5ae2be2f297478e188)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F6.jpg&hash=4c6248e209d2f2634d4f47ba4634bdcc)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F5.jpg&hash=4ff12cd4f4cdce26ae9f54144eeb87ac)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F4.jpg&hash=446140cdd16989ccddfc8b222b47b830)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F3.jpg&hash=d781354f445b47a35599c385d38e458d)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F2.jpg&hash=c1257347d859f77674935b76fd5279c0)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tonyward.net%2Fwedding%2F1.jpg&hash=32943652ce0ea54286c1d2aa96e63510)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:56:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F5660.JPG&hash=46d273e3d4af95d10522771a6326d475)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F5660%2520B.JPG&hash=12dbe70791cd283b02394fcaebaaaace)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F5688.JPG&hash=5c5bc59a8c8d20f9ce52a387ee19d177)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F5688%2520B.JPG&hash=97480b7ab8bb7b3770f6178dff5e19d6)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FA9003.jpg&hash=727eec7b741800ab55b26a29428deab2)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FJ-2138.jpg&hash=f599bc3ba724fc175a49abf1e3751a93)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FNXD1092_Color_M_0.jpg&hash=7a1c86f9c8f1f0153faa4215a5d3672c)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 22:57:53
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FPO-5388.jpg&hash=2eef995dccbecfce92316f5a51baecd0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F1054.JPG&hash=1831c2f1f65605bbaf48f3f10e65565b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F1054%2520BACK.JPG&hash=5cf2486f4302ed2869b2d357224901b9)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FCinderella%2520Prom%2520Dresses%25202007%2520cd%2520010.jpg&hash=bf401d7cb6fe611bb5bdbbb8f2d53b4a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FA7130.jpg&hash=670f51490a1074985e273434f7cbba96)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:00:19
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FNox%25202008%2520prom%2520056.jpg&hash=16600750b6b074072667c10e4277ab96)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FNox%25202008%2520prom%2520049.jpg&hash=fb2ff3c10e61c463a5e761bbb00eebde)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FNox%25202008%2520prom%2520048.jpg&hash=7328438ea99c615248e1978a22a343a3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F1039.jpg&hash=1a690d349385cb7a8d5f2ac24403608d)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2F1039%2520BACK.JPG&hash=015d6bda86299be95666089ba0bc2710)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:01:45
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dressesandaccessories.net%2Fshop%2Fimages%2FNox%25202008%2520prom%2520045.jpg&hash=a8815dc67e7a317483bdb90ddc0855b5)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.shopshop.com%2FProductImage%2FProdlargerB8455-5030.jpg&hash=ffb47a67ccea43e51468c77da533fad7)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bestpromdresses.com%2Fshop%2Fprodimages%2Fjovani-108901225.jpg.jpg&hash=1a7cca1b708ac328259c90e2a040293d)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:03:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcontent.nordstrom.com%2FImageGallery%2Fstore%2Fproduct%2FGigantic%2F13%2F_5336013.jpg&hash=3c9ce6f892f194cd7e2d25dfe0ad803a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcontent.nordstrom.com%2FImageGallery%2Fstore%2Fproduct%2FGigantic%2F8%2F_5678328.jpg&hash=71039b4d6092540cfae6ad1948160648)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcontent.nordstrom.com%2FImageGallery%2Fstore%2Fproduct%2FGigantic%2F5%2F_5475245.jpg&hash=bc64238220011e7cc98982e8bf78de4e)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcontent.nordstrom.com%2FImageGallery%2Fstore%2Fproduct%2FGigantic%2F4%2F_5320424.jpg&hash=47fcae3ac3ff86efb7e6bda1363629f7)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:04:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcontent.nordstrom.com%2FImageGallery%2Fstore%2Fproduct%2FGigantic%2F1%2F_5475141.jpg&hash=ca0a7e126941fc17dc3752d53a496c7d)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:07:41
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.brides.com%2Fimages%2Fvendor%2Fdressgallery%2Fbridal%2Fjasminecollection%2F00_main%2Fc918_primary.jpg&hash=f2de58a525c48c5be5c1f84b618638b3)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.brides.com%2Fimages%2Fvendor%2Fdressgallery%2Fbridal%2Fmoonlight%2F00_main%2Fh9663_primary.jpg&hash=4bb1d9f3301292d96b4eb16a856a344f)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morsiusgalleria.com%2Fassets%2Fimages%2Ftegan.jpg&hash=ceee0b91913b04959913d4de15b0664b)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morsiusgalleria.com%2Fassets%2Fimages%2Ftegan.jpg&hash=ceee0b91913b04959913d4de15b0664b)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:13:02
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morsiusgalleria.com%2Fassets%2Fimages%2Febony.jpg&hash=42b69d163b2cedfbb10a667f3c98d561)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.morsiusgalleria.com%2Fassets%2Fimages%2Fkiva1.jpg&hash=1d760e82ca36a2433acbfde0a0c0ce34)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.designerweddingdresses.net%2Fpromdresses-wedding-dresses.jpg&hash=6d7077e42680f36689c9b52c53e183cf)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.partypop.com%2FForums%2Fimages%2F223914.jpg&hash=74ec73251b88ad8c7642c710002ab855)

Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 09:51:29
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffashionbride.files.wordpress.com%2F2008%2F02%2Fdalila.jpg&hash=6249f538982fea9810707eb77dd233cc)
E dua kete, ne ty.. :D
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2010, 12:18:47
..ke dit te zgjedhesh Brenti  ;) :D :)..fantastik vertet :)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 15:00:12
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg.alibaba.com%2Fphoto%2F10834751%2FDemetrios_Inspired_Wedding_Dress.jpg&hash=e604053380d2b0dfa8e9ffa355d02b97)

Dua te martohem!!! :S
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 15:23:46
fantastik vertet :)
Fustani apo une? :D
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2010, 15:29:53
Fustani apo une? :D

fustani pak..ti me shume :P :P


eeee windoww...kur pashe fustanet..ate mendova dhe une...dua te martohem...perseri LOL LOL
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 15:37:34
Edhe ky me tundon shume mua... :D
mgjs ka kohe per zgjedhje... :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fen%2Fc%2Fca%2FNovember-rain-dress.jpg&hash=ed3e19c653e4235114df9aa1d2ccdf3f)
November rain... :)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 15:43:13
Ku ke lene corapen tjeter? :P
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 15:44:23
Po ti ate pe, nuk pe kembet e gjata? LOL
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 15:47:09
Per ate se pashe kembet, verejta e corapen.. :D
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: Lisa ne 04-02-2010, 01:22:11
Ku ke lene corapen tjeter? :P

Ajo nuk ka vesh corape fare :D
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: BabyGirlⓋⓛⓅ ne 04-02-2010, 06:07:16
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi516.photobucket.com%2Falbums%2Fu323%2Fbaby-girl-85%2FFOTOGRAFI%2Fweddingdress_59323.jpg&hash=8c53a31ddc8cffac07758d3f1e3d78f2)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 00:44:06
E dua kete, ne ty.. :D

A mos po te bo dom AMOOO..:d :d
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 00:44:39
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.tinypic.com%2F2z59nqq.jpg&hash=23e08685c0928ab454b223caf1aa686a)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 00:47:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi36.tinypic.com%2F2d85hec.jpg&hash=33de761fc5bc3bf5ae78bcd91e690f98)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg375.imageshack.us%2Fimg375%2F1872%2Fwd2318qe1ci2.jpg&hash=af6c04ddd4ee9917c99ba863801d4da1)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg401.imageshack.us%2Fimg401%2F7127%2Fwd2322ou1kw3.jpg&hash=f2d8d4622884a0f7cbe4e0ccd400c7a3)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 00:51:04
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg401.imageshack.us%2Fimg401%2F8536%2Fwd1017ch1yk2.jpg&hash=5a6f3e665dbbcec0e1f2529030c31ace)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg522.imageshack.us%2Fimg522%2F751%2F618et1kk7.jpg&hash=6a88a6667995b1213fc0ea1535b5b54a)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg79.imageshack.us%2Fimg79%2F2964%2F714uq1lc9.jpg&hash=383f4ac16529cead4d3f080cc437ccbe)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 00:57:20
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Froseric.r.o.pic.centerblog.net%2Fikk8gs0h.jpg&hash=6d27d87c9580504ae108f2e015415828)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Froseric.r.o.pic.centerblog.net%2Fchtwpaj9.jpg&hash=848c0ebb661c02641ef9fec2427cfaa0)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi8.tinypic.com%2F4vfltna.jpg&hash=98f17f7613d73a93bb3dbec38098fb7b)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:03:45
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.goodweddingdresses.com%2Fblog%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F08%2FGood_Wedding_Dresses_0242.jpg&hash=0308430c10fec6d09da6300eb767e504)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:05:15
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.made-in-china.com%2Fimage%2F2f0j00VBeaZWTMhikgM%2FEuro-Bridal-Dresses-And-Bridal-Gowns-EUROWD036-.jpg&hash=840fa49d9b8800ebe52a6ead411e62ee)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.made-in-china.com%2Fimage%2F2f0j00UBvQZHarvhkgM%2FEuro-Bridal-Dresses-And-Bridal-Gowns-EUROWD026-.jpg&hash=44f7245b0687bac492bd09ec95cc6cfb)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:07:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg0.bloggum.com%2Fupload%2Flib%2Fimg%2F16770%2F500%2Fr_sgyx9w22w1il4djttxnq.jpg&hash=dc816a71092141b2f0c2e2a10afd4982)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 01:09:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi36.tinypic.com%2F2d85hec.jpg&hash=33de761fc5bc3bf5ae78bcd91e690f98)

Martohem une te djelen! :D
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:10:38
Jazek po sme ftove..  ^o) :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F_I5TR4RzWpGQ%2FSxVvSxoQKeI%2FAAAAAAAAALI%2Fx9e6X-Q3FUs%2Fs1600%2FD985%255B1%255D.JPG&hash=a2bf7a58ca8e9827696037b80d748cc2)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 01:12:17
LOL
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:14:18
 :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.duygugelinlik.net%2Fgelinlik_b%2Fgelinlik_013.jpg&hash=d9bdca62e38d09048a4b1f8cd4e14ed3)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2010, 01:16:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg147.imageshack.us%2Fimg147%2F8270%2Fgelinlikkkxa2.jpg&hash=823f7a81bd32d1422f824bc407aa107e)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2010, 12:52:31
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.weddinggowns-dresses.com%2Fbeach-wedding-dresses-20091024223239-wgd-bwda-146-1.jpg&hash=1e859465314665f73a3e588ef5962e1a)
Titulli: Fustane dasmash/nusesh :)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2010, 12:54:51
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.londonweddingdresses.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F05%2FLondon-wedding-dresses-home.jpg&hash=c774efe5ade086490acc4f0c019bdafb)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: shkodrane ne 17-10-2010, 21:24:10
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: dreamm ne 17-10-2010, 21:29:53
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D

 :) nice...edhe un dy kam pasur, nje te bardhe (sa per forcen e zakonit :D) dhe tjetrin purple :) shhhh.i bukur...i thjeshte, por i bukur. :)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Kacurelsja ne 26-05-2011, 15:00:01
Uehhh na futet ethet e dasmes. :D U dashka me gjet burre tani, vetem e vetem per te veshur disa nga keto fustane ketu.  :P
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 27-05-2011, 10:09:34
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.weddingo.co.uk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F01%2Fdiamante-dress-pronovias.jpg&hash=f9cb476b8e050e1254bf48e9c54a6070)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F108weddingdresses.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F02%2Fcymbeline-wedding-dresses-2011.jpg&hash=07b77e6fa74cfa9654385bbcc346a80f)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2011, 20:08:05
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fblog.dressesshop.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F05%2FKate-wedding_dress.jpg&hash=5aa1c07942c6adcabebc1615c4f5f814)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2011, 20:09:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.wedding-gowns-shop.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F05%2Fkates_wedding_dress-1.jpg&hash=94b99cc05d0d86aa847a4506849341be)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2011, 20:10:22
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.weddings-trends.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F07%2Fstrapless-wedding-dress1.jpg&hash=4daa83da5287588d8b777cdd31d2c8ef)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: shkodrane ne 28-05-2011, 22:48:29
ahhhhhh si kur me pas me u martu dhe nje hare tjeter dhe me nje burr tjeter sidomos(bej shaka) :P por sa do doja dhe nje here ti njeja ato emocione me duket se kan kalur vite :S
e Delight cna thua ti???
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 22:49:17
(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527530_10150992070576896_514405985_n.jpg)
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 00:00:15
shej te paska shku menja per sherr
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Shej ne 02-08-2012, 00:04:40
ehe do sherrosem prap :P
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 00:16:28
ngele tu u sherros mo
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Pussy Lover ne 02-08-2012, 10:21:32
ka ndonje foto te asaj prok se pergjth shqiptare, ajo do te dukej kukull me fustan nuseje
Titulli: Fustane NUSESH
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 16:49:34
sme pelqen asnje nga keto fustane...me sugjeroni ca se po fiksoj diten e dasmes per te disaten here....si su lodha xhanem