×

Fustane NUSESH

· 569 · 222213

Fustane NUSESH

· 569 · 222213

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#50 ne: 06-10-2004, 11:45:08
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#51 ne: 06-10-2004, 11:45:33
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#52 ne: 06-10-2004, 11:45:58
Disa te tjere shqip, nga shqiptare, per shqiptare!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
Ekstravagante_Omel
#53 ne: 09-10-2004, 19:25:57
American weddings!!
disa foto!!

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 44
 • Gjinia: Femer
erushi
#54 ne: 24-10-2004, 19:47:01
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#55 ne: 25-10-2004, 12:15:26
me gjithe keto fustane ketu po ne prishni menjen.....po prit ore se uen nuk dua te martohem qe tani....aman mos na beni kshu gjerash :P ;) :P ;)

Ishalla do te jete prishur mendja na e ben dasmen se shpejti, se kam nje vit qe nuk haj dasma apo sdo na besh ftesa neve ti :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 44
 • Gjinia: Femer
erushi
#56 ne: 31-10-2004, 13:26:39
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#57 ne: 04-11-2004, 14:40:05
Aman mo Berni se do ju ftoj ne dasem po puna eshte qe nuk dua ti lidh kembet kaq shpejt <)> <)> <)>

Dhe po i lidhe nuk te behet gje po si e para forumiste qe po thua dua te martohem dhe neve me zor  po presim Dasmen tate.  :occ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#58 ne: 05-11-2004, 01:44:36
Po normale qe do martohem me mini fund ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#59 ne: 05-11-2004, 04:55:53
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 05-11-2004, 09:09:07
Te them te drejten nuk ka asnje vajze qe nuk deshiron te kete nje dasem sa me te fisme dhe qe deri ne nje pike nuk e enderron nje dite te tille por per mua nuk do ti kushtoja aq shume rendesi fustanit po do ta shikoja te ishte sa me i hishem per mua si person por nuk do vrisja mendjen me muaj me pare sic bejne disa vajza...do te doja nje dasem tradicjonale shqiptare por edhe nese nuk do me jepej mundesia nuk do me shqetesonte aq shume fakti por do shikoja anen pozitive te qe isha pran njeriut i cili vertet me ben te lumtur....
Dhe meqe ra fjala nuk e di perse por me duket se nje fustan i gjate i jep nje pamje shume te bukur dhe elegante nje nuseje (por sigurisht qe eshte me shije dhe mjafton qe kushdo qe ta veshi te ndjehet nuse ate dite)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#61 ne: 08-11-2004, 01:23:26
 :??? :??? :-\
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer
fiona
#62 ne: 08-11-2004, 01:44:53
 <> <> <>
ti tjetri c'ke qe me perdredh turinjte mua eeee? te ma blesh fustanin te firmes more vesh se te :zjarr :zjarr :zjarr
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#63 ne: 08-11-2004, 01:49:55
sikur nuk me pelqyen shume, ;) sepse te duket shpina lakuriq lere perpara mo, lishooo fare.:). :P  :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#64 ne: 10-12-2004, 13:24:13
Po normale qe do martohem me mini fund
Di une nje vend ku nuk ke nevoj as per minifund


Amon mor ky  Sulltani nuk le vajzat te shprehin nje mendim   asaj ashtu i pelqen  ndersa ti  gjyko   sa fanatik qe je mor  amon ? >< ><
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#65 ne: 11-12-2004, 20:34:33
 :)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#66 ne: 11-12-2004, 23:40:11
Nje nuseje qe te ndihet e plote nuk duhet ti mungojne dhe keto madje nje nder me te rendesishmet :)

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#67 ne: 11-12-2004, 23:41:05
edhe dicka se mos e harroj....

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#68 ne: 28-12-2004, 17:03:36
ca kofshash eee. :D

kto veshjet qenkan shume te bukura.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#69 ne: 28-12-2004, 17:40:11
 :love: :love:

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#70 ne: 28-12-2004, 17:49:03

Leni', si prima-balerina duket kjo e fundit me ate fustan...shume lezetshem :X
Me pelqeka me ato lulet anash <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#71 ne: 04-01-2005, 01:57:39
 :love:

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
SuB_ZeRo
#72 ne: 04-01-2005, 21:42:09
po tju them nje gje qe njof femra qe po ti thuash fjalen martese te marrin me shkelma ne sume :P  :hahaha :hahaha jo te gjitha dojne te martohem :D ;) mjagfton bashkjetesa
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#73 ne: 06-01-2005, 21:14:32
kjo ngjyre me pelqen shume :love:

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#74 ne: 06-01-2005, 21:17:48
 :love:

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super