×

Humbet 100 kg brenda vitit, 27 vjeçarja tani martohet

Humbet 100 kg brenda vitit, 27 vjeçarja tani martohet

· 1 · 233

  • Postime: 23133
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-04-2011, 01:18:01
Tashme eshte shume me pak se gjysma e peshes qe kishte me pare dhe me ne fund i dashuri i ka kerkuar te martohen. Natalie Rowe ka humbur 100 kg fale nje nderhyrjeje dhe tashme peshon vetem 62 nga 162 qe ishte me pare.

Trupi i saj ka pesuar ndryshim radikal, aq sa mund te fuse te dy kembet ne njeren ane te pantallonave. “I fejuari im  Matthew Hammond me ne fund vendosi te me kerkoje doren per martese. Jam shume e lumtur, edhe pse ai tashme eshte shume me xheloz se me pare”- thote ajo.

Tani eshte ne forme te shkelqyer dhe mund te haje pa problem, ndonese ka vendosur te jete e rezervuar e te haje porcione te vogla. /Panorama