×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 22-06-2019, 23:39:49 »

Trupi perfekt/ Si ka ndryshuar ideja me kohën
 

Sot gratë nga e gjithë bota shqetësohen sa herë që kontrollojnë peshën e tyre.
Dhe një nga arsyet pse këto shqetësime u shfaqën është për shkak të kompanive të sigurimit. Ata ishin të interesuar në marrëdhënien midis peshës dhe shëndetit të njeriut, dhe së shpejti ata filluan të llogarisin indeksin e masës trupore në mënyrë që të parandalojnë shpenzimet e panevojshme nga ana e tyre. Si rezultat, femrat përfunduan me trajnime të tepruara dhe dieta të ndryshme. /top channel
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 11-04-2019, 09:05:25 »

e une rrotullohem ma pa bythet :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 10-04-2019, 18:23:52 »

Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎
hahahhaah Ore po qe ke te drejte ti, para se te dilte Kimi si shifte njeri bythet me aq epsh. LOL
Postuar nga: M A X
« ne: 10-04-2019, 17:37:26 »

Dmth asihere nuk dalim nga moda :P
Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 10-04-2019, 11:52:56 »

Dmth asihere nuk dalim nga moda :P
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 09-04-2019, 18:05:23 »

Ideali i sotem ka ngjashmeri me ate te para 500 vjeteve. Ikim para duke ec prapa 😀
Postuar nga: M A X
« ne: 09-04-2019, 10:50:55 »

Cfare eshte e bukur dhe konceptet tona mbi estetiken nuk jane te njejta ne kohe te ndryshme. Ndonjehere ndryshojne dhe brenda nje kohe te shkurter.