×

Idealet e bukurise ne vite

Idealet e bukurise ne vite

· 7 · 532

 • Postime: 26204
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-04-2019, 10:50:55
Cfare eshte e bukur dhe konceptet tona mbi estetiken nuk jane te njejta ne kohe te ndryshme. Ndonjehere ndryshojne dhe brenda nje kohe te shkurter.
 

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 09-04-2019, 18:05:23
Ideali i sotem ka ngjashmeri me ate te para 500 vjeteve. Ikim para duke ec prapa 😀

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2 ne: 10-04-2019, 11:52:56
Dmth asihere nuk dalim nga moda :P

 • Postime: 26204
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 10-04-2019, 17:37:26
Dmth asihere nuk dalim nga moda :P
Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎

 • Postime: 7427
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#4 ne: 10-04-2019, 18:23:52
Rrofte Kim Kardashian thuaj, qe futi bythen prap ne mode 😎
hahahhaah Ore po qe ke te drejte ti, para se te dilte Kimi si shifte njeri bythet me aq epsh. LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#5 ne: 11-04-2019, 09:05:25
e une rrotullohem ma pa bythet :P

 • Postime: 26204
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 22-06-2019, 23:39:49
Trupi perfekt/ Si ka ndryshuar ideja me kohën
 

Sot gratë nga e gjithë bota shqetësohen sa herë që kontrollojnë peshën e tyre.
Dhe një nga arsyet pse këto shqetësime u shfaqën është për shkak të kompanive të sigurimit. Ata ishin të interesuar në marrëdhënien midis peshës dhe shëndetit të njeriut, dhe së shpejti ata filluan të llogarisin indeksin e masës trupore në mënyrë që të parandalojnë shpenzimet e panevojshme nga ana e tyre. Si rezultat, femrat përfunduan me trajnime të tepruara dhe dieta të ndryshme. /top channel