×

Ja tendenca më e re e thonjve

· 3 · 62

Ja tendenca më e re e thonjve

· 3 · 62

 • Postime: 22179
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 27-03-2019, 00:07:59
 

Doni të keni thonjtë më trendy këtë sezon? Specialistët këshillojnë përdorimin e teknikave që printojnë lëkurën e lopës tek thonjtë tuaj. Madje një trend të tillë e sygjerojnë edhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n. Ato këshillojnë se ky model duhet provuar të paktën një herë

“E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm”, tha Jenner për “Allure”, pak kohë më parë. Dhe modelja e njohur thotë se e ka provuar. /Balkanweb
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6648
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 27-03-2019, 09:14:04
Si Dalmatinet😆
Personalisht nuk me duket "waww"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#2 ne: 27-03-2019, 09:30:51
WOW i kam vete :P
sidomos kur i kisha te kuqe ....me thosh njeri te ti haj ato gishta LOL LOL

ndryshova ngjyren se i doja gishtat :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super