×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 10-05-2013, 12:46:41 »

Postuar nga: tinkaa
« ne: 17-11-2012, 21:44:53 »

sa tbukura keto qizmet  weeeeeeeeeeeee
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 01-10-2012, 18:00:36 »Postuar nga: Shej
« ne: 29-09-2012, 22:12:08 »

Postuar nga: Shej
« ne: 29-09-2012, 22:11:17 »

Postuar nga: Shej
« ne: 29-09-2012, 22:09:14 »

Postuar nga: dreamm
« ne: 29-09-2012, 13:53:35 »

Postuar nga: BVDGF
« ne: 10-07-2012, 14:44:41 »

Shko moj nxirri ne flohmarkt :Di kam flakur,si sme vajti mendja per Flohmarkt :)
Postuar nga: dreamm
« ne: 10-07-2012, 10:49:08 »

Postuar nga: Dora
« ne: 14-06-2012, 15:53:13 »

Nje pale wedges me kete ngjyren gurkali, i bleva shoqes per ditelindje tek Dorothy Perkins.

shume te bukura dhe peshonin shuuuume pak :)