×

Kepuce

· 100 · 6210

Kepuce

· 100 · 6210

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#75 ne: 04-05-2012, 11:29:37
kam 50 pale kepuce
po jeta ma ka mbledhur
po vesh vetem te sheshta kete periudhe  :P
hahha pse ste pelqejne me takat hahahha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#76 ne: 04-05-2012, 12:19:47
hahha pse ste pelqejne me takat hahahha
une vdes per taka sikur kam lindur me to
poorrrrrr duhet te bej shume ushtrime kete periudhe(nje nder to eshte ti jap dhe bicikletes)keshtu nuk vesh dot me taka
se dje i lashe maje pedales LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#77 ne: 05-05-2012, 12:10:27


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#78 ne: 06-05-2012, 12:12:23


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#79 ne: 06-05-2012, 13:29:50
kam 50 pale kepuce
po jeta ma ka mbledhur
po vesh vetem te sheshta kete periudhe  :P

Shko moj nxirri ne flohmarkt :D


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#80 ne: 06-05-2012, 13:33:46

nje pale te tilla me duhen mua  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#81 ne: 06-05-2012, 22:14:24
 :)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#82 ne: 06-05-2012, 22:22:12
 :love:

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#83 ne: 06-05-2012, 22:27:00
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#84 ne: 07-05-2012, 09:17:17
Kjo moda e re me 12 inch...ma heq trurin...si nuk thyheni i here LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 07-05-2012, 10:09:53


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#86 ne: 07-05-2012, 10:11:17
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#87 ne: 07-05-2012, 17:35:52
nje pale te tilla me duhen mua  :)

Kujt nuk i duhen nje pale te tilla moj. :D :X
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#88 ne: 07-05-2012, 23:07:48
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#89 ne: 14-06-2012, 14:01:39
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#90 ne: 14-06-2012, 15:53:13
Nje pale wedges me kete ngjyren gurkali, i bleva shoqes per ditelindje tek Dorothy Perkins.

shume te bukura dhe peshonin shuuuume pak :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#91 ne: 10-07-2012, 10:49:08
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#92 ne: 10-07-2012, 14:44:41
Shko moj nxirri ne flohmarkt :Di kam flakur,si sme vajti mendja per Flohmarkt :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#93 ne: 29-09-2012, 13:53:35
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#94 ne: 29-09-2012, 22:09:14
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#95 ne: 29-09-2012, 22:11:17
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#96 ne: 29-09-2012, 22:12:08
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#97 ne: 01-10-2012, 18:00:36


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 449
tinkaa
#98 ne: 17-11-2012, 21:44:53
sa tbukura keto qizmet  weeeeeeeeeeeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 10-05-2013, 12:46:41
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super