×

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

· 86 · 7816

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#25 ne: 09-08-2012, 16:14:27
Si "prape"? hmmmmm:

Nuk zihem une me Mishelin jo, flej e qete! :D

Prap niset sherrin.....jo prej meje heren e pare

 • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 09-08-2012, 16:15:11
Si "prape"? hmmmmm:

Nuk zihem une me Mishelin jo, flej e qete! :D

hajde te puth i here qe ta kuptoj miss e kushdo qe ne e bojme per pordh dhe per fasade gjithe kete

mos isha paksa vulgare Obli??? :perqafim
Gerti1
#27 ne: 09-08-2012, 16:15:53
Po me pelqeka kjo tema.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 09-08-2012, 16:16:40
Do i shkruj i MP ne FB lorenes dhe ta dij si po e mbroj....do habiset LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#29 ne: 09-08-2012, 16:17:42
 :D

Mua po me pelqeka me shume emri qe ka se sa fytyra. LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 09-08-2012, 16:18:06
he mi ondrre o shtove e ti ne rradhet e Ritmit?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#31 ne: 09-08-2012, 16:18:16
Ti Gerti do e kesh per here te pare atehere :D  :P meqe te pelqeka kaq shume  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#32 ne: 09-08-2012, 16:18:50
Shiko, se po keqkuptohemi shume. :D
Une nuk thashe shife si u zhvesh kjo sa keq, obobo, eshte e shemtuar dhe vulgare. Nje femer tjeter qe zhvishet dhe qe s'me pelqen fare per punen qe ben, por qe e them me goje plot qe eshte si llokum, eshte Bleona Qereti.

Kjo Lorena s'me pelqen moj moter, ndoshta ka dale keq ne foto, ndoshta s'ka as i pike embelsie si femer. Thjeshte s'me duket e bukur ne surrat. Sa per trupin pastaj le ta kete yll. Shumica e femrave qe njof une, kane gjoks dhe vithe gjithsesi... LOL

:-* Mishel!

he me te lumte.....ja tashi e ndreqe.....me puth edhe i here
Gerti1
#33 ne: 09-08-2012, 16:19:03
Kjo teme me pelqen pasi ne tashme kemi dale nga tema, dhe nuk flitet me per bukurine, por per lufte a vdekje.
Kshu me pelqen se ndahen gjonat qarte dhe pa dyshime dhe ai qe fiton shkruan historine.
Let the games begin!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#34 ne: 09-08-2012, 16:19:29
Start the fight
Gerti1
#35 ne: 09-08-2012, 16:20:22
Si do e lejme tek e tek apo te gjith ne grup?
Gerti1
#36 ne: 09-08-2012, 16:21:00
Votoni i cik edhe ju te skuadres tjeter. Si e doni debatin, tek e tek apo ne grup?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#37 ne: 09-08-2012, 16:21:42
une dua te zihem me Oblin....te tjerat ti kam fal
Gerti1
#38 ne: 09-08-2012, 16:22:28
O skuadra tjeter? Pergjigju pra.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#39 ne: 09-08-2012, 16:24:09
Une jam arbiter :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#40 ne: 09-08-2012, 16:24:33
Gerti1
#41 ne: 09-08-2012, 16:24:49
Une jam arbiter :P

Ok. Rregullat e lojes jane qe nqs zgjedhim debat tek e tek, nuk duhet te nderhyje njeri deri sa mbaron debati.
Dakort?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#42 ne: 09-08-2012, 16:24:54
ku e ka vulgaren tashi?

e rregullum i cike doren Gerto

 • Postime: 12743
Mishel...............
#43 ne: 09-08-2012, 16:25:18

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#44 ne: 09-08-2012, 16:25:47

 • Postime: 12743
Mishel...............
#45 ne: 09-08-2012, 16:26:23
hec kalo nga grupi im tashi

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#46 ne: 09-08-2012, 16:26:46


Ketu buzet s'me pelqejne. Mendimi im!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#47 ne: 09-08-2012, 16:27:00


pse ketu....

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#48 ne: 09-08-2012, 16:27:14
hec kalo nga grupi im tashi

 :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#49 ne: 09-08-2012, 16:27:23
Ketu buzet s'me pelqejne. Mendimi im!

ia ka bo keq me silikon ai pedriatri me siguri :P