×

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

· 86 · 7817

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#50 ne: 09-08-2012, 16:27:41


pse ketu....

Ketu qeka si une.  :D  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#51 ne: 09-08-2012, 16:28:29
Zot cfare buzesh  ^o)


Ok, Gert. Kur te nisni me call me  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#52 ne: 09-08-2012, 16:28:38
O Mishel, pyete iher ne fcb mi, a e ka marre veten Italia nga tronditja apo ashtu si te damllosur jane akoma... LOL
po jane foto artistike mi....ajo aty ka dale sa kishte maru boksin

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#53 ne: 09-08-2012, 16:30:15
Sa me mek kjo... LOL LOL LOL

Te betohem, aty ka dale natyrale. Une ashtu jam kur nuk lyhem.   :-[  :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#54 ne: 09-08-2012, 16:30:24
O Mishel, pyete iher ne fcb mi, a e ka marre veten Italia nga tronditja apo ashtu si te damllosur jane akoma... LOL
LOL

E degjova ne lajme sot, Italia pa fryme akoma  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#55 ne: 09-08-2012, 16:31:09


kam gjithe diten pa qesh....uuuuhhhh brinjet po me dhembin

ta paca borxh o Lorena

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#56 ne: 09-08-2012, 16:32:00


kam gjithe diten pa qesh....uuuuhhhh brinjet po me dhembin

ta paca borxh o Lorena

Kur do ma kthesh shperblimin? LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#57 ne: 09-08-2012, 16:32:23
Te vdes une! :perqafim
Ajo eshte foto me e bukur e kesaj ne fakt. Me pelqen dhe mua aty, imagjino!

u dhi grupi Ritmi i Rruges...kaloni tek Ento Engjejt

tani zhvendosem une me Gertin.....Po ajo eshte si e oma e shejtanit mi  qe shplafte shpanuklla LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#58 ne: 09-08-2012, 16:32:35
Te vdes une! :perqafim
Ajo eshte foto me e bukur e kesaj ne fakt. Me pelqen dhe mua aty, imagjino!

Po ti e di se sa njesoj jemi ne... :engjell:  :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#59 ne: 09-08-2012, 16:32:43
Kur do ma kthesh shperblimin? LOL

sapo e bera

 • Postime: 12743
Mishel...............
#60 ne: 09-08-2012, 16:34:24
mos ta them edhe me ca...po mylle me kaq :D
Gerti1
#61 ne: 09-08-2012, 16:35:41
Poshte Kosova!

Rrofte Tirana.
E duam Tiranen shtet te pamvarur! Qe te hyjne me viza maloket!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#62 ne: 09-08-2012, 16:36:05
Poshte Kosova!

Rrofte Tirana.
E duam Tiranen shtet te pamvarur! Qe te hyjne me viza maloket!

LOL LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#63 ne: 09-08-2012, 16:36:07
e dhive krejt Gerto

 • Postime: 12743
Mishel...............
#64 ne: 09-08-2012, 16:38:57


edhe ku e ka silikonin te cicat kjo mi se na trashet fare?
Gerti1
#65 ne: 09-08-2012, 16:47:21
Skuadra tjeter humb pasi ne perdorem Shock and Awe Campain.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#66 ne: 09-08-2012, 16:48:29
LOL LOL

dhe si pershendetje e ngritje morali i dhurojme kete kongen ...CIKA e zemres

SELDI QALLIU - CIKA E ZEMRES SIME

 • Postime: 12743
Mishel...............
#67 ne: 09-08-2012, 16:56:02
jo ketu se te dhiva ne hu
Gerti1
#68 ne: 09-08-2012, 16:58:15
vlell))

Hajde mos u merzit. Pergatitu me mir per olimpiaden tjeter.
Gerti1
#69 ne: 09-08-2012, 17:00:14
Dua te marr kete rast dhe te falenderoj Missin per nji albitrim te shkelqyer dhe teper profesional.
Ju faleminderit Miss.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#70 ne: 09-08-2012, 18:58:31
Dua te marr kete rast dhe te falenderoj Missin per nji albitrim te shkelqyer dhe teper profesional.
Ju faleminderit Miss.

U'r wellcome Gerti  :engjell:

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#71 ne: 09-08-2012, 21:28:52
Grate nen hije rrijne e kuvendojne, pika pse s'u bie se nga burrat rrojne  ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#72 ne: 10-08-2012, 08:19:27
Grate nen hije rrijne e kuvendojne, pika pse s'u bie se nga burrat rrojne  ^o)

ik o mbushu

 • Postime: 266
the king
#73 ne: 12-08-2012, 19:58:06
Po trondit Italine? :O

Pse, Italia s'ka pasur me pare asnje fotomodele qe ka pozuar nudo? :D

sa gjynaf qenkan, c'paskan humbur LOL shyqyr qe doli kjo shqiptarja ua hapi syte LOL LOL

Po, po e tronditi italin sepse than:
Si ka mundesi qe kjo eshte la me sapun 15-leksh gjith jetes dhe si ka ron akoma floma e pulave.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#74 ne: 13-08-2012, 10:49:48
Po, po e tronditi italin sepse than:
Si ka mundesi qe kjo eshte la me sapun 15-leksh gjith jetes dhe si ka ron akoma floma e pulave.

LOL