×

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

· 86 · 7084

Lorena Cika, shqiptarja që po trondit Italinë me fotot nudo

· 86 · 7084
Gerti1
#75 ne: 28-08-2012, 21:13:56
Ca u bo me ket temen?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#76 ne: 28-08-2012, 22:46:22
lorena si yll
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#77 ne: 29-08-2012, 03:20:41
Jopo thash mos kishte nai kundershtin nga nai tjeter pranej pyta.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#78 ne: 29-08-2012, 10:36:17
pasi shokoi Italine tani e ka radhen Amerika...vendi ku endrrat behen realitet

kshu u perhap nje thashethem i fundit.

PS: S'di sa vertetesi ka ne kete thashethem....po kujt i plasi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#79 ne: 29-08-2012, 16:57:35
pasi shokoi Italine tani e ka radhen Amerika...vendi ku endrrat behen realitet
Ose ku mund te vdesesh ne rruge dhe as nuk ti hudhin syte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#80 ne: 29-08-2012, 17:12:21
e pse dashka me ti hudh syte? A thu pamja eshte e bukur?
Lorena po ke ca i hudh edhe syte edhe duret

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#81 ne: 29-08-2012, 17:17:27
E n'fakt po te behet VIP ne Amerik kjo atehere ti hudhin syte te gjith. Problemi eshte qe mos vdesi para se te behet vip, se atehere nuk ti hudhin syte. Se ne momentin qe futesh ne Hollywood, Amerikanet pastaj te perulen dhe vrasin veten per ty.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#82 ne: 29-08-2012, 17:18:51
qe vdekshin te gjithe mbi ket lorenen pra
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#83 ne: 02-09-2012, 19:19:56
Vallahi lan nom n'gjithe Siciline, Sardenjen edhe me gjere...po keshtu...po kaq...po ku jane te tjeret.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 25-09-2012, 22:51:50
Po pse ka pyll pa derra..... kjo eshte pylli jo derri  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 75
Invisible Girl
#85 ne: 11-08-2013, 00:01:07
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super