×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Invisible Girl
« ne: 11-08-2013, 00:01:07 »

Postuar nga: Lisa
« ne: 25-09-2012, 22:51:50 »

Po pse ka pyll pa derra..... kjo eshte pylli jo derri  :D
Postuar nga: ciarli
« ne: 02-09-2012, 19:19:56 »

Vallahi lan nom n'gjithe Siciline, Sardenjen edhe me gjere...po keshtu...po kaq...po ku jane te tjeret.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 29-08-2012, 17:18:51 »

qe vdekshin te gjithe mbi ket lorenen pra
Postuar nga: Gerti1
« ne: 29-08-2012, 17:17:27 »

E n'fakt po te behet VIP ne Amerik kjo atehere ti hudhin syte te gjith. Problemi eshte qe mos vdesi para se te behet vip, se atehere nuk ti hudhin syte. Se ne momentin qe futesh ne Hollywood, Amerikanet pastaj te perulen dhe vrasin veten per ty.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 29-08-2012, 17:12:21 »

e pse dashka me ti hudh syte? A thu pamja eshte e bukur?
Lorena po ke ca i hudh edhe syte edhe duret

Postuar nga: Gerti1
« ne: 29-08-2012, 16:57:35 »

pasi shokoi Italine tani e ka radhen Amerika...vendi ku endrrat behen realitet
Ose ku mund te vdesesh ne rruge dhe as nuk ti hudhin syte.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 29-08-2012, 10:36:17 »

pasi shokoi Italine tani e ka radhen Amerika...vendi ku endrrat behen realitet

kshu u perhap nje thashethem i fundit.

PS: S'di sa vertetesi ka ne kete thashethem....po kujt i plasi
Postuar nga: Gerti1
« ne: 29-08-2012, 03:20:41 »

Jopo thash mos kishte nai kundershtin nga nai tjeter pranej pyta.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-08-2012, 22:46:22 »

lorena si yll