×

Meshkujt pa flokë duken më meshkuj

Meshkujt pa flokë duken më meshkuj

· 33 · 1147

 • Postime: 7383
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 29-03-2019, 20:57:00
Sha keeeee LOL
Je bo si thes i shpume LOL
yt o dreq se nuk merrem em me ty, e as ti mo me rrefe perralla se ndikohem per keq. :D

 • Postime: 264
Monique
#26 ne: 29-03-2019, 21:04:33
Ca beri ca tha LOL...une tregoje te verteta, perralla me ujkun e delet i tregojne qerosat LOL

 • Postime: 7383
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 04-04-2019, 21:59:58
U dashkan hek lesht e kokes e lesht e gjokseve etj etj qe tju bejme pershtypje pjeshkave te sotme. LOL
Jo o jo nuk pranoj te zbathem per nje lug corbe une. LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#28 ne: 04-04-2019, 22:03:08
Dhe mire e ben lol

Rri stoik sic je :P

 • Postime: 7383
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 04-04-2019, 22:05:14
Mor po rri une po kjo Monique me shket pastaj tek qirosat. LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#30 ne: 04-04-2019, 22:11:21
Po lere cke me te ...iken nga iken po prape ne baze kthehet :P

 • Postime: 7383
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#31 ne: 04-04-2019, 22:21:05
Ic o kot per pol, per inat te komshies. LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#32 ne: 04-04-2019, 22:37:38
Pupupupu larg nga ti lol
 

Meshkujt

Nisur nga Ωμέγα

Postimi i fundit 22-02-2006, 02:00:18
nga PurePoison
Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 09-12-2008, 16:21:47
nga bveli
Iva Mera, Meshkujt tremben nga fama ime

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 06-10-2009, 15:32:17
nga misterioz
Çfarë urrejnë meshkujt te veshjet e femrave?

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 23-07-2010, 10:30:19
nga Berni
E kuqja çmend meshkujt, por edhe femrat

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 18-11-2010, 21:19:41
nga Shej