×

Meshkujt pëlqejnë femra me trup të zakonshëm, sesa skeletet e sfilatave

Meshkujt pëlqejnë femra me trup të zakonshëm, sesa skeletet e sfilatave

· 33 · 2222

  • Postime: 12746
Mishel...............
#25 ne: 08-08-2012, 08:25:19
Kiss une ste kerkova te me mbushesh me dokrra.....ti thua tenden une timen ku qendron problemi??

mos te dukem une tipi qe perdor komplimenta apo mekanizma te tille per tia ngjeshur njerezve ne fytyre ate qe mendoj...

qe nxiton dhe mendon se di gjithcka kete e tregon shpesh ...kjo quhet maturi dhe profesionalizem


tashi si thua i kthehemi temave dhe i leme diskutimet e lemit Mishel vs Kiss?

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#26 ne: 08-08-2012, 08:37:43
i martuar jo, i lidhur po, + me femi ndoshta nje dite... :D
e vetmja e keqe eshte, se shteti nuk ti jep shperblimet e taksave, shtet m_ti... :D

  • Postime: 12746
Mishel...............
#27 ne: 08-08-2012, 09:11:04
kjo tema me kujton thenie e te famshmit Al Pacino ne filmin Arome Gruaje (qe une e adhuroj)

nuk ka rendesi ne jane te holla , te shendosha, te shkurtra apo te gjata, te drejta apo te shtrembta ato jane rruga drejt Parajses....e ksihte llafin per shalet e grave...

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#28 ne: 08-08-2012, 09:45:37
Sot me Shba, lidhjet jo martesore zgjasin me shume, se lidhjet martesore, me femi dhe pa femi.  Prandaj une I kam frike marteses. :-)

  • Postime: 12746
Mishel...............
#29 ne: 08-08-2012, 09:51:22
mos marto o trim....


  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#30 ne: 08-08-2012, 09:57:32
Po c'te duhet ty te me tregosh mua ? Ku I dihet fatit, ndoshta takohem me nje cupez te mire si ti, dhe pastaj me ndryshohet mendja, dhe behem pro marteses. :-)

  • Postime: 12746
Mishel...............
#31 ne: 08-08-2012, 10:16:37
Mua sme duhet asgje...po meqe jemi vetem ti e une  ketu thashe po bejme i dore muhabet


Po gjete i cupe si une vetem Pro marteses nuk do jesh
Gerti1
#32 ne: 08-08-2012, 21:11:49
Sot me Shba, lidhjet jo martesore zgjasin me shume, se lidhjet martesore, me femi dhe pa femi.  Prandaj une I kam frike marteses. :-)
Keep it real nigga !

Chappelle Show- Keeping it Real
 

Meshkujt

Nisur nga Ωμέγα

Postimi i fundit 22-02-2006, 02:00:18
nga PurePoison
Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 09-12-2008, 16:21:47
nga bveli
Iva Mera, Meshkujt tremben nga fama ime

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 06-10-2009, 15:32:17
nga misterioz
Çfarë urrejnë meshkujt te veshjet e femrave?

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 23-07-2010, 10:30:19
nga Berni
E kuqja çmend meshkujt, por edhe femrat

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 18-11-2010, 21:19:41
nga Shej