×

Minifundet !

Minifundet !

· 100 · 30743

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#75 ne: 25-08-2010, 10:12:03
Ngjyra ime e pref purple..
« Editimi i fundit: 10-08-2011, 12:54:59 nga ♣ιηƒιηιту♣ »

 • Postime: 4300
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#76 ne: 25-08-2010, 10:13:03
Keta jane disa qe i kam une..dhe i adhuroj.. :)
/quote]
 :love:

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#77 ne: 25-08-2010, 10:14:49

 • Postime: 6926
 • Gjinia: Femer
erlehta
#78 ne: 25-08-2010, 22:39:21
Me pelqejne shume dhe i mbaj shume. Vetem kur punoja  Jojo:

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#79 ne: 25-08-2010, 22:50:41
 hmmmmm:

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#80 ne: 26-08-2010, 00:10:37
si mund te jete nje fustan edhe mini edhe fund
nejse, mua me pelqejne femrat me minifunde,por me shume me pelqejne ato pa minifunde

 • Postime: 23175
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#81 ne: 10-08-2011, 01:15:20
Po fustanet e shkurter futen te minifundet  ^o) :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#82 ne: 10-08-2011, 12:50:11
Minit jane ne bel e poshte.. :P
..une i pelqej shuuuume...edhe i vesh shpesh.. :d


 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#83 ne: 10-08-2011, 12:52:02

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#84 ne: 10-08-2011, 12:54:15

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#85 ne: 10-08-2011, 13:01:12
Keta jane disa qe i kam une..dhe i adhuroj.. :)


 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#86 ne: 04-05-2013, 21:28:06

...thjesht, paster, bukur.. :)

 • Postime: 1288
Pasion
#87 ne: 04-05-2013, 22:03:50


Ma e m'pelqen kjo ngjyra e bardhe :D!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#88 ne: 04-05-2013, 22:05:11


Ma e m'pelqen kjo ngjyra e bardhe :D!

Posi, ke sy te kapshem...ngjyrat e hapura gjithmone duken bukur ne te shkurtra.. :)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#89 ne: 04-05-2013, 22:40:26


Ma e m'pelqen kjo ngjyra e bardhe :D!


Ma e m'pelqen kjo ngjyra e bardhe :D!
Kjo eshte dhe anetare e forumit o Pasion.
Eleganca. :engjell:

 • Postime: 1288
Pasion
#90 ne: 04-05-2013, 22:46:21
më: 08-05-2007, 00:09:26

Me leje te saj e solla ne forum foton :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#91 ne: 05-05-2013, 10:48:26

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#92 ne: 05-05-2013, 10:52:01

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#93 ne: 05-05-2013, 10:53:57

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#94 ne: 05-05-2013, 10:54:48

 • Postime: 6926
 • Gjinia: Femer
erlehta
#95 ne: 05-05-2013, 12:07:32
Duhet te kesh edhe trupin, kembet e bukura qe te shkojne keto lloj fundesh. Sheh disa me shale si shkopinj xhezi e disa si lopa...OMG  :D

 • Postime: 1288
Pasion
#96 ne: 05-05-2013, 14:44:50
Si lopa?? :S :D

Jo te gjithe kane trupin per to :) por ne disa syte s'hiqen dot ;)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#97 ne: 05-05-2013, 22:32:57
Duhet te kesh edhe trupin, kembet e bukura qe te shkojne keto lloj fundesh. Sheh disa me shale si shkopinj xhezi e disa si lopa...OMG  :D
Po ashtu eshte vallai, :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#98 ne: 05-05-2013, 22:34:10


kjo me mire ti kishte mbuluar ...i paska si trungje peme

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 05-05-2013, 22:45:04
Kjo fiks i ka ne krahasim me disa qe ju duket vetja ydh :D