×

Moda në det, bikinit të pashmangshme

Moda në det, bikinit të pashmangshme

· 2 · 1064

  • Postime: 23175
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 10-05-2005, 08:33:07
Janë të pashmangshme, edhe pse sa vijnë dhe bëhen mikroskopike dhe shumëngjyrëshe. Bikini do të jetë sërish simboli i stinës që vjen. Kostume banjoje totalisht seksi, delicate, të prera dhe mbi të gjitha maft të kushtueshme. Modelet e prezantuara nga Roberto Cavalli, nxjerrin në pah kryesisht kërthizën, kryeson ngjyra e verdhë dhe jeshile, ndërkohë që në segmente të caktuara, mund të shohësh edhe kristale sëarovski ose sfumaturë deti dhe aplikacione lulesh dhe relieve. Ndërkohë që lajmë të këqiaj vijnë për ata që menduan se e zeza këtë vit do të ishte "out" (jashtë mode). Mesa duket pjesa më e madhe e shtëpive të modës janë fokusuar sërish tek kjo ngjyrë mbizotëruese dhe më e vecanta është sepse tek to mund të ndjesh dukshëm elementë të viteve '30, ku në qendër të gjithckkaje bie në sy ekspozimi I gjoksit dhe format në gjysëm henë.

Olsi Kolami

 shekulli
« Editimi i fundit: 11-06-2019, 01:49:03 nga M A X »

  • Postime: 23175
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-06-2019, 01:38:57
Yjet e Instagram-it po dashurohen me këto bikini.
Yjet e rrjetit social Instagram si Sarah Ashcroft, Tahlia Skaines dhe Samantha Rayner janë në të njëjtin mendim për të provuar këtë trend të ri bikini. Vera është shumë afër por a jeni mjaftueshëm guximtare për të provuar këto bikini?
 

 

 

 

 http://top-channel.tv/2019/05/10/yjet-e-instagram-it-po-dashurohen-me-keto-bikini-foto/
« Editimi i fundit: 23-06-2019, 09:03:23 nga M A X »
 

Moda e Vjeshtes - Autumn Trends

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 12-02-2005, 07:05:51
nga milanisti
Moda per meshkuj.....

Nisur nga Alda

Postimi i fundit 19-04-2009, 22:59:50
nga erlehta
Moda baby & Junior!

Nisur nga Seni Seviyorum

Postimi i fundit 24-03-2005, 09:54:27
nga Seni Seviyorum
Moda "Unisex"

Nisur nga atomi

Postimi i fundit 12-10-2005, 05:57:58
nga Capricon
Moda, historia shumëvjeçare e lindjes së saj !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 27-09-2006, 10:39:55
nga Berni