×

Modele Flokesh per Nuse :-)

Modele Flokesh per Nuse :-)

· 33 · 40355

 • Postime: 48
kave
ne: 24-01-2008, 06:15:57
Te dashur anetare kam nevoje per asistencen tuaj :)

Ndihmoni nje nuse te ardhshme duke postuar foto me modele te bukra flokesh per nuse.

Faleminderit Paraprakisht  :perqafim

 • Postime: 7035
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 24-01-2008, 22:08:09
  Me trashegime  :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#2 ne: 24-01-2008, 23:10:24
Ca modele

 • Postime: 48
kave
#3 ne: 28-01-2008, 00:50:44
  Me trashegime  :D

Flmd Shumeeee.....Me pelqeu shume modeli tek foto pare :-)

 • Postime: 48
kave
#4 ne: 28-01-2008, 02:49:17
Ca modele

Flmd shume Belinaa...nga keto te tuat me pelqeu modeli tek foto e katert me shume :)

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#5 ne: 08-02-2008, 07:10:40


 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#6 ne: 29-04-2008, 16:04:37
Kush ka mundesi te na sjelle foto te ndonje modeli te bukur flokesh, se kam nje dasem tani se shpejti.  :)

 • Postime: 94
 • Gjinia: Femer
Elated
#7 ne: 19-05-2008, 22:26:28

 • Postime: 5949
SmiLey
#8 ne: 07-06-2008, 00:27:21
Dhe mua me pelqekan shume ato 2 modelet, Elated :)
S'jane modele te renda, a fine style madje :engjell:

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9 ne: 07-06-2008, 08:04:56
Si kjo e dyta i kisha une kur u martova...NICE,PURE AND SIMPLE :engjell:
Emira
#10 ne: 07-06-2008, 08:35:50
Po ne me floke te shkurtra cfare duhet te bejme?
Mire qe kam edhe dy muaj kohe dhe do me rriten edhe nja dy cm floket  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 07-06-2008, 08:41:51
Ne floket e shkurtra mund te perdoresh "hair extensions",,,,besoj se e di se c'fare jane hmmmmm: hmmmmm: ...ose ka dhe modele per floke te shkurtra... :engjell:
Capkenja
#12 ne: 07-06-2008, 22:19:29
Po ne me floke te shkurtra çfarë duhet te bëjmë?
Mirë qe kam edhe dy muaj kohe dhe do me rriten edhe nja dy cm floket  :D


Keine Sorgen :D dhe per nuset me floke te shkurtera gjendet gjithmone dicka...mjafton te kesh deshiren te behesh nuse :)


Emira
#13 ne: 07-06-2008, 22:36:19
Do i fus ndonje rregullim te castit  :D u pa puna  ;)

 • Postime: 877
notorious
#14 ne: 08-06-2008, 14:03:42

vi paruke Emi...

sja vlen të ritësh flokët me i bo qefin dasmorve... them un

Emira
#15 ne: 08-06-2008, 21:36:14
vi paruke Emi...

sja vlen të ritësh flokët me i bo qejfin dasmorve... them unha ha ha
jo ore jo, se aq te shkurtra nuk i kam, nuk jam bere akoma tullace, po edhe po qe se behem deri ateher  :D me mire nje sakrifice per dasmoret sesa per dashnoret

flm per keshillen  :D

 • Postime: 877
notorious
#16 ne: 08-06-2008, 21:59:01

hiç gjo më...

shiko: se dashnorët të dun t'mirën... s'jan si dasmorët.

kshuqë boja qefini sa her t'ipet mund'sia... kuptohet :d

kot me t'pyt, dasma e par kjo për ty...?
Emira
#17 ne: 08-06-2008, 22:05:29
kot me t´u pergjigj :D e dyta me duket

po ty hic nuk ta majt deri tani? nuk je i martum fare po me duket, as edhe nje here te vetme

 • Postime: 877
notorious
#18 ne: 08-06-2008, 22:17:05


po mir pse do me bo prap dasmëm...? apo thuj t'shes içik tangërllik :d

gjithsesi... kut t'jesh n'banket, her pas here kape me dor (plaçkën) mos t'hajn dasmorët m'sys

jo për gjo po anej dasma dun... e thojn ska 2 pa 3 :d

un kam fryk t'martohem... se po e gjeta nusën të zhvirgjër, do e hudh nga ballkoni (lol)

p.s. do ma gjesh ti...? meqë ra llafi
Emira
#19 ne: 08-06-2008, 22:21:06

po mir pse do me bo prap dasmëm...? apo thuj t'shes içik tangërllik :d

gjithsesi... kut t'jesh n'banket, her pas here kape me dor (plaçkën) mos t'hajn dasmorët m'sys

jo për gjo po anej dasma dun... e thojn s'ka 2 pa 3 :d

un kam fryk t'martohem... se po e gjeta nusën të zhvirgjër, do e hudh nga ballkoni (lol)

p.s. do ma gjesh ti...? meqë ra llafi

largqofte te gjej une ty nuse!!
kush te fut ty ne shpi?! ti ke shejtanin ne bark  :D

 • Postime: 877
notorious
#20 ne: 08-06-2008, 22:30:20

ja fute kot... un jam çun për shpi

di dhe t'gatuj...

plus që nderin po ma bone do ta shpërblej... jo me t'bo me fmi po aty afër

hë si thu...? :d
Emira
#21 ne: 08-06-2008, 22:35:13
ja fute kot... un jam çun për shpi

di dhe t'gatuj...

plus që nderin po ma bone do ta shpërblej... jo me t'bo me fmi po aty afër

hë si thu...? :d
dakort
do jap nje lajmerim ne gazete, po ama harxhet ke me i pagu vet si tregtar qe je. vecse me nje kusht, do kerkojme nje nuse qe ka pasur aq te dashur sa ti te dashura  :D zor se gjindet  :S

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#22 ne: 08-06-2008, 22:38:12
un e du nusen pa flok pa model  :P :P
Emira
#23 ne: 08-06-2008, 22:39:29
naten njerez, ika une.

 • Postime: 877
notorious
#24 ne: 08-06-2008, 22:39:59

që t'mos dalim nga tema...

po fustanin e ke gjet... apo 1 fustan e 2 dasma...? :d

natën Emi... e pafsh ondra t'bukra, ciao

 

modele.shqiptare.agency ne Instagram

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 19-03-2020, 11:16:07
nga M A X
Rezeta Veliu - Aktore, modele, fotografe

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 02-02-2020, 14:40:50
nga M A X
Shokuese cfare perjeton kjo modele e Instagramit

Nisur nga ΩμέγαRubrika Mix

Postimi i fundit 20-12-2019, 20:53:04
nga Grens(Wiliams)
Modele flokesh (per femra)

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-08-2011, 15:24:00
nga M A X
Edhe 30 modele celularësh me Windows Mobile deri në fund të vitit

Nisur nga M A XRubrika Microsoft | Windows

Postimi i fundit 26-09-2009, 20:14:06
nga M A X