×

Modele Flokesh per Nuse :-)

Modele Flokesh per Nuse :-)

· 33 · 40354

  • Postime: 2214
  • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#25 ne: 12-06-2008, 16:08:10
Ky ishte modeli im i flokeve per nje dasem :)
Emira
#26 ne: 12-06-2008, 16:16:59
që t'mos dalim nga tema...

po fustanin e ke gjet... apo 1 fustan e 2 dasma...? :d

natën Emi... e pafsh ondra t'bukra, ciaoha ha ha
jo ore jo, cdo dasem me fustan tjeter, te ri...kuptohet  :D jo, nuk ekam gjetur ala, po mbledh modele se do te ma prese nje stiliste qe e kam shoqe..
Emira
#27 ne: 12-06-2008, 16:22:24
Vogelushe, shume i bukur modeli i flokeve, me pelqen. I ke te gjata?

  • Postime: 2214
  • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#28 ne: 12-06-2008, 17:09:28
Vogelushe, shumë i bukur modeli i flokeve, me pëlqen. I ke te gjata?
Flm,megjithese s'ishte zgjidhja ime por e nje shokut tim :)Floket i kam goxha te gjata:)
Emira
#29 ne: 12-06-2008, 21:40:14
Sa inat po me vjen  :D si lum ti dhe ai shoku  :P

  • Postime: 3096
  • Gjinia: Femer
Belinaa
#30 ne: 16-06-2008, 12:11:27
Ky ishte modeli im i flokeve për një dasëm :)

Vogelushe me pelqeu shume ky model i flokeve dhe gjithashtu ngjyra e flokeve tua shume me pelqeu  :) :perqafim

  • Postime: 12743
Mishel...............
#31 ne: 01-08-2012, 15:08:01
kur te martohem une i dua floket te githa perpjete te ngrira me birre....pa vello

  • Postime: 316
  • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#32 ne: 01-08-2012, 16:42:09
Ky ishte modeli im i flokeve per nje dasem :)
sjam ekspert por ky model me pelqen
 

modele.shqiptare.agency ne Instagram

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 19-03-2020, 11:16:07
nga M A X
Rezeta Veliu - Aktore, modele, fotografe

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 02-02-2020, 14:40:50
nga M A X
Shokuese cfare perjeton kjo modele e Instagramit

Nisur nga ΩμέγαRubrika Mix

Postimi i fundit 20-12-2019, 20:53:04
nga Grens(Wiliams)
Modele flokesh (per femra)

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-08-2011, 15:24:00
nga M A X
Edhe 30 modele celularësh me Windows Mobile deri në fund të vitit

Nisur nga M A XRubrika Microsoft | Windows

Postimi i fundit 26-09-2009, 20:14:06
nga M A X