×

Në trend është ngjyra kobalti e kaltër!

Në trend është ngjyra kobalti e kaltër!

· 5 · 390

  • Postime: 23133
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 17-05-2011, 00:30:49
Kjo nuancë e mrekullueshme, nuanca mbretërore ngjyrë e kaltër do të na shoqërojë gjatë pranverës dhe verës si njëra nga ngjyrat më dominuese të këtij sezoni.

Gjithsesi, zbukurojeni stilin tuaj pranveror bile me një pjesë me ngjyrë kobalti të kaltër, sepse atraktiviteti i saj vizual është i mrekullueshëm.
Burimi: Telegrafi Mode
 

 
« Editimi i fundit: 03-02-2020, 08:08:13 nga M A X »

  • Postime: 18283
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 17-05-2011, 07:56:30
Nice color.. :)

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#2 ne: 18-05-2011, 10:54:42
dhe une kam blere disa fustane per kete sezon me ngjyre te tille, por ne shqip ajo njihet si blu saks :D

  • Postime: 3194
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 19-05-2011, 21:54:34
Kush e di sa bukur te rri? ^o)

Me pelqen si ngjyre :)

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#4 ne: 20-05-2011, 08:22:10
dhe mua me pelqen shume shume fare , madje sot rastesisht kam veshur nje nga ata fustanet qe kam bler...

me shkon shume me ngjyren e syve :)