×

Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

· 2 · 91

  • Postime: 22958
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-06-2019, 23:43:17
 

Oriola Marashi është padiskutim një nga bukuroshet më të njohura shqiptare, e cila së fundmi duket se ka kapur majat e modelingut, duke u bërë pjesë e modeleve të njërës prej brandeve më të famshme në botën e modës “Guess”.
Por sot ajo është shfaqur shumë seksi me bikini në disa fotografi nga sfilata e fundit. Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe të lë përshtypjen e një dive të vërtetë në skenë. Sfilata e Oriolës u prit shumë mirë nga të gjithë. /top channel
 

 

 
Fanta fanta
#1 ne: 24-06-2019, 00:18:08
Trupin si shishe fanta 💖🔥