×

Piercing!

· 125 · 14826

Piercing!

· 125 · 14826

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-03-2005, 18:41:48
Cfare mendoni per kete tendencen, qe vitet e fundit ka marre shume perhapje? Sidomos moda e momentit te femrat eshte vendosja te kerthiza e piercing.


« Editimi i fundit: 14-03-2005, 03:31:23 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#1 ne: 09-03-2005, 09:59:31
Une mendoj se esht diçka e lezetshme........te besh nje piercing ne kerthize.......megj ithate tek vetja se kam menduar akoma.......me duket sikur do me bezdiste.......
Persa i perket piercing ne fytyre.......(ne Itali ka shume femra/meshkuj) s'jam dhe aq dakort.......nuk me duket dhe aq normale apo moderne te ç'posh surratin p.sh (vetull, poshte buzes, gjuhe, hunde) etj.......

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 09-03-2005, 10:11:45 nga Alda »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Lucent
#2 ne: 09-03-2005, 13:28:49
Piercing ne kerthize (dhe vesh kuptohet) me pelqen por te tjerat ma shpifin (hund, vetull, buze dhe pjese tjera te fytyres).
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#3 ne: 09-03-2005, 14:26:14
Uhm...personalisht s'me pelqejne as ne kerthize as askund.

Ku ka me gje te bukur se te jesh natyrale!

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 09-03-2005, 17:53:23
Une vete e gjej shume seksi nje piercing ne hunde dhe kerthize sigurisht :) Per vete do me pelqente nje vath ne vesh, po akoma nuk jam i sigurte ne duhet ta kem :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#5 ne: 09-03-2005, 18:00:45
MAX ....kam nje pyetje.....
Ku do te dukej sexy ty???????

Te nje femer qe do martohesh me te........apo tek nje vajze qe do te rrish nja dy ore me te dhe aq.....sa per ndryshim luku??????

Te duket sexy ne hunden tende apo te gruas???? :D


p.s "ti je ne rrugen e duhur per ta bere :D ........floket i ben ti apo jo.......dhe nje veth ne vesh........e nje tatto ne krah.....dhe askush nuk mund te te rrezistoje :P "
« Editimi i fundit: 09-03-2005, 18:31:06 nga Alda »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 274
tom
#6 ne: 09-03-2005, 22:08:46
pse me car  te keqe ka po te kesh nje  ose me shume piercing?mos u shpreh si ne kohen e enverit kur  nje mashkulli nuk i lejohej qe te mbante varse ne qafe?!!!!!!!!un per vete kom nje piercing ne vesh dhe shum tatoo..e ca pastaj?......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#7 ne: 09-03-2005, 22:30:40
Te them te drejten mua dhe nuk me pelqejne shume... ndoshta vajzat nje ne kerthize po ne vendet e tjera edhe kur i shikoj me duket sikur e mbart une sikletin e tyre....tek djemt varet ne disa djem nje vath ne vesh ngjan shume seksi por ka disa qe nuk u shkon fare...
Por te mos harrojme psh. vathi ne goje ka ardhur si kenaqsi seksuale keshtuqe para se te marresh nje vendim te tille duhet te mendosh se c'fare mesazhi do te leshosh tek te tjeret
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#8 ne: 09-03-2005, 22:41:41
Mua me then te drejten nuk me pelqejne shume
ka nga ato qe kur i shikon jane te lezetshem e mund te thuash ok i shkon ska asgje te keqe por kur jane te ekzagjiruar si puna e ketij ketu poshte te ben te neveriten


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#9 ne: 10-03-2005, 00:21:52
 :detari :detari hagaggagagaggagagaa enushe cka esht ky majmun ahhahahahhha ><
« Editimi i fundit: 10-03-2005, 02:29:36 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 10-03-2005, 02:29:23
Alda, per mua nuk ka ndryshim ne  behet fjale per te dashuren, te fejuaren apo gruan. Thashe e me duket seksi nje femer qe ka nje  te tille ne kerthize. Gjithashtu dhe nje gje vogel fare te hunda, nga ato si pika diamanti, jane shume terheqese. Ne pjeset e tjera te fytyres (pa futur veshet) me duken te tepert ndoshta vec te vetulla mund te ishte disi i pranueshem.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#11 ne: 10-03-2005, 04:43:13
Hallall pra...... :D


Une per vete se di ndoshta ne kerthize dhe e bej nje........para se te vij vera.....me nje shoqe kemi kohe qe kemi dashur ta bejm.....por une gjithmone kisha ate idene po te me bezdiste.....p.sh kur shtrihesha permbys apo barkas si i thuhet ose kur te vishesha...... :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#12 ne: 10-03-2005, 08:37:55
Ne fakt kete e kam menduar dhe une! Mire rastet qe the ti, ku mund te jesh pak e kujdeshme, por kur ben dashuri, qe nuk e ke dhe aq mendjen te jesh i kujdesshem :D Ndoshta nuk do jete problem, por ne mendje me ka shkuar kjo dileme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#13 ne: 10-03-2005, 08:44:01
Kur ne bejm dashuri mendoj se me shume do vritej femra gjithsesi.........

Mahhh........un them ta provoj njeher ne vere....nje te vogel ndonje gje te lezetshme......po me bezdisi e heq :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#14 ne: 10-03-2005, 09:38:11
Qe vritet femra e kisha fjalen une!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#15 ne: 10-03-2005, 09:41:10
Nuk te kundershtova.....

Ate veshin do e ç'posh ti apo jo? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#16 ne: 10-03-2005, 17:37:44
edhe una e kam kerthizen e cpume  :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#17 ne: 11-03-2005, 18:00:33
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#18 ne: 11-03-2005, 22:20:49
kjo esht e imja  :-[


[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 12-03-2005, 20:50:17 nga AlBoLiCiOuS »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22181
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#19 ne: 12-03-2005, 03:35:02
Paske gjith ate derr kerthize :D Nejse un do doja te ta haja ate akrepin :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#20 ne: 12-03-2005, 03:55:14
Ku ja pe ti Max kerdhizen :D
Ate kerthizen qe shikon ti me lart me akrep e ka ven Berni  :D sbesoj ka kerdhize kaq te bukur Berni :hahaha :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#21 ne: 12-03-2005, 08:59:53
enushe sa perverse qenke mi dreqke :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#22 ne: 13-03-2005, 15:17:31
Mua me pelqen nje ne vetull per vete... edhe ne kerthize nuk eshte keq, por do doja dicka te vecante! :) Psh ai i Albolicious eshte shume i bukur! :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#23 ne: 13-03-2005, 20:22:32
thnx angelD  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#24 ne: 13-03-2005, 21:16:11
U/w Hun... :)
Psh mua do me pelqente te kisha nje gur me reflekse aty... dmth shume ngjyra ne nje gur ne kende te ndryshme te renies se drites! :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super