×
Hyrja
Profili

Piercing!

Piercing!

· 125 · 16973

 • Postime: 4261
Charlie
#100 ne: 03-10-2008, 00:09:44
Gjithmone i famshem ka qene sidomos ne kerthizen e femrave :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#101 ne: 03-10-2008, 00:13:15
Ehheee edhe pak kohe spo ta vari hic une ty..lejen e mora ne fund me pircu kerthizen ;) :D

 • Postime: 4261
Charlie
#102 ne: 03-10-2008, 00:54:09
Mire praa miree shyqyr do te kemi knaqesi po ta veje nje foto ketuu :D :D merr leje nga burri se harrova :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#103 ne: 03-10-2008, 00:55:28
Ah burrii burri burrii burri..sa inat me vjen se duhet te marrim leje nga ju mashkujt :D

 • Postime: 4261
Charlie
#104 ne: 03-10-2008, 00:56:23
Ehhh prandaj na keni burra :D vetem per shtrat nuk na keni marr por edhe per gjera tjera :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#105 ne: 03-10-2008, 00:58:14
Ehe po de po ama shtratin mos e harroo..se aty te rrin ty te shtrati :D

Ti a ki mu pircu ne ndonje gjenital a jo?? LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#106 ne: 03-10-2008, 00:59:20
Joo deri tani joo por do ta pyes gruan per kete nese me lejon ajo do ta vej :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#107 ne: 03-10-2008, 01:19:14
A te flas une me gruan tende..dije se ja mbushi mendjen menihere :D

 • Postime: 4261
Charlie
#108 ne: 03-10-2008, 01:23:21
Valla eshte e fshtir dreqi po i the gje ti menjeher e kapin nervat dhe ka mundesi me te vraa shume eshte e rrezikshmee se njeh ti hala joo :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#109 ne: 03-10-2008, 01:33:10
Menihere me takue une me te..ta kthej ne veti sa cuditesh tii :D

 • Postime: 4261
Charlie
#110 ne: 03-10-2008, 01:34:15
Se besoj joo eshte e trent krejt :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#111 ne: 03-10-2008, 01:36:48
Jo de ndoshta nuk eshte aq sa po thue...mos ju tut kaq shume ti :D

 • Postime: 4261
Charlie
#112 ne: 03-10-2008, 01:39:32
Uhaaaa ...po ta degjoje si me bertiste sot nuk kishe pyte meee per tee :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#113 ne: 03-10-2008, 01:43:51
Uuuhhaaaa...ke bere faje ti prandaj..gruja te do te miren tyy :D

 • Postime: 4261
Charlie
#114 ne: 03-10-2008, 01:49:08
A thuu aaa :D nuk e di valla veq shume me ka bertit :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#115 ne: 03-10-2008, 01:53:48
Prej loviii e ka pas e di unee.. :D

Ani ku e lame te pircet se po na editojne ne duke bo muhabet per shtat pale qefe LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#116 ne: 03-10-2008, 01:56:26
Hahha a thu qe prej llovi e ka pas aa :D


Ok per pirce po flasim dee neee :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 03-10-2008, 01:59:04
Ani aaahh valla...a kishe pirc dicka per mue tiii a jooo?? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#118 ne: 03-10-2008, 02:04:00
Varet se ku kishe thene :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#119 ne: 03-10-2008, 02:10:10
Nje vend di une qe kam qef. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#120 ne: 03-10-2008, 02:24:07
He pra thuajeee kuu :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 03-10-2008, 02:28:18
E di ti....ne gishtin e vogel te kembes :D

 • Postime: 4261
Charlie
#122 ne: 03-10-2008, 02:33:18
Hhaha hajde provoje praa ;D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#123 ne: 12-06-2011, 18:43:44
Ne vesh kam nga 3 vrima dhe vetem nje piercing ne kerthize. Ne fytyre nuk me pelqejne.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#124 ne: 13-06-2011, 12:08:26
mos ki turp te thuash ne publik qe e ke dhe nje poshte barkut? :D