×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Nore
« ne: 13-06-2011, 12:08:26 »

mos ki turp te thuash ne publik qe e ke dhe nje poshte barkut? :D
Postuar nga: Vogelushja Korcare
« ne: 12-06-2011, 18:43:44 »

Ne vesh kam nga 3 vrima dhe vetem nje piercing ne kerthize. Ne fytyre nuk me pelqejne.
Postuar nga: Charlie
« ne: 03-10-2008, 02:33:18 »

Hhaha hajde provoje praa ;D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-10-2008, 02:28:18 »

E di ti....ne gishtin e vogel te kembes :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 03-10-2008, 02:24:07 »

He pra thuajeee kuu :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-10-2008, 02:10:10 »

Nje vend di une qe kam qef. :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 03-10-2008, 02:04:00 »

Varet se ku kishe thene :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-10-2008, 01:59:04 »

Ani aaahh valla...a kishe pirc dicka per mue tiii a jooo?? :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 03-10-2008, 01:56:26 »

Hahha a thu qe prej llovi e ka pas aa :D


Ok per pirce po flasim dee neee :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-10-2008, 01:53:48 »

Prej loviii e ka pas e di unee.. :D

Ani ku e lame te pircet se po na editojne ne duke bo muhabet per shtat pale qefe LOL LOL