×

Piercing!

· 125 · 14882

Piercing!

· 125 · 14882

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#25 ne: 13-03-2005, 21:41:01
ashu kam i pal vath una....skam gjet belly ring  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 14-03-2005, 04:41:17
Po piercing i te dashures time si ju duket?   :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#27 ne: 14-03-2005, 07:29:01
Te filloj te te fshij une ty :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#28 ne: 24-03-2005, 21:27:31
hmmm Lisa se di moj goc por shpesh her ke te njejtat mendime si une mos njihemi gje ... :occ :P

Me pelqejn sic tha dhe lisa ne kerthize per gocat e ne vesh per cunat...vende tjera hmmmm se di mendoj se jo 8)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#29 ne: 04-04-2005, 15:19:40
....

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 04-04-2005, 17:55:23 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#30 ne: 11-04-2005, 18:56:41
Piercing është katastrofë dhe s'më pëlqen fare. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#31 ne: 13-04-2005, 17:47:07
Mua me pelqen shume piercing tek kerthiza dhe per kete arsye e kam bere edhe vete. Per sa i perket piercing ne fytyre apo ne pjese te tjera te trupit nuk do te isha shume dakort.


[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#32 ne: 14-04-2005, 09:03:39
...........
« Editimi i fundit: 22-04-2005, 19:37:50 nga Alda »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#33 ne: 21-04-2005, 13:01:56
.......

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 22-04-2005, 09:10:29 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#34 ne: 21-04-2005, 13:02:25
.....

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#35 ne: 21-04-2005, 13:33:53
Mua do te me pelqente nje ne kerthize jane kushe terheqese dhe i bukur per tu pare ndersa ne fytyre do me pelqente nje brilantin te vogel dhe vitin qe shkoi e bana nje por mu infektuar funda dhe tani e ve ndonjehere.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer
Mistrecja
#36 ne: 22-04-2005, 06:04:48
Menoj se ne kerthize jan ok, po ne fytyre jo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#37 ne: 22-04-2005, 08:12:45
Piercing ne kerthize dhe vesh - (por jo me shume se 2), ne vend tjeter s'ka lezet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#38 ne: 29-04-2005, 07:17:21
Nuk i preferoj percing gjekundi,veqse ne vesh,ne gjuhe me duket shume pa lezet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#39 ne: 29-04-2005, 13:31:30
Bravo Elektra!!!!!!!!!!!!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#40 ne: 29-04-2005, 14:26:21
Flm Sineri,ti je
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#41 ne: 29-04-2005, 14:29:38
Nuk i preferoj percing gjekundi,veqse ne vesh,ne gjuhe me duket shume pa lezet.

Edhe un kam te njejtin mendim me ty.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#42 ne: 29-04-2005, 15:03:51
Flm Sineri,ti je
Faleminderit shumë shumë Elektra. perq
Sipas shijes ime piercing-u ia prish hijeshinë kërthizës. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#43 ne: 29-04-2005, 21:59:16
vajza me vjen keq por

Piercing = Gay
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#44 ne: 29-04-2005, 22:32:47
 pasiguri:   ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#45 ne: 29-04-2005, 22:36:11
pasiguri: ^o)

nqs s'pom dokesh e terheqese ashtu sic je, mos ta marrin mendja se per mue ki me kan simpatike kur ta zhbirosh veten, n'tana ant. n'tana ant. Turp............e faqja zeze. N'tana ant.  
dhers no point ju no. edhe hollimi i vetullave, pointless. djemve su intersojn vetullat tuaja. a i kie 2 vetulla ? po!, na marum pune ateher.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#46 ne: 29-04-2005, 22:58:37
ahhahahahha Z.Hidajet me shkrive sinqerisht mund te them qe se ke keq bukuria natyrore eshte me e bukura se asgje por shije e shije kjo dyrnja..mendje e mendje...u know? :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#47 ne: 18-05-2005, 07:55:47
nuk me pelqejne piercing te ekzagjeruara. kur ia shikoj te tjereve nje piercing te vogel ne kerthize duket bukur. por ta shikoj ne veten time, nuk me pelqen. mua do me pelqente shume shume nje piercing nje vetull.
p.s. nje shoqja ime ka bere piercing ne gjuhe, ka dy jave qe mezi flet i eshte trashur gjuha. kjo nuk me pelqen  ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#48 ne: 18-05-2005, 08:16:28
Oh NO NO NO, piercing is a NO for me! yuckkkk
Veshet qe jane te cpuar per vath, po,... por ne vende te tjera, nuk me duket hic terheqese (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#49 ne: 26-05-2005, 12:30:44
une per femrat i preferoj piercings vetem ne vesh, perndryshe, imagjinoje, nese femra eshte shtatzene dhe ka piercing ne kthiz, stomaku mund te shperthej lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super