×

Prapanicat me te bukura vijnë nga Ballkani

· 58 · 7764

Prapanicat me te bukura vijnë nga Ballkani

· 58 · 7764
Capkenja
#25 ne: 22-02-2008, 22:39:30
ashtu  i kemi cope cope kane punuar shume te shkretat te miat rrine ulur tere diten ne zyre :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#26 ne: 22-02-2008, 22:43:10

në ç'kuptim kan punuar shumë...?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#27 ne: 22-02-2008, 22:46:08
në ç'kuptim kan punuar shumë...?

Mos me zhgenje!!A nuk e mban mend shprehjen: "I ben punet me bythe"??? LOL

E pra, Sibora dhe une, me bythe punojme ne pune, se pari, se rrime ulur ne karrige tere kohen para kompjuterit, e kuptohet edhe pak me tru;-))
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#28 ne: 22-02-2008, 22:47:18
po pra.....puna do by..thote populli :D po qe se ulen tere diten zgjerohen te shkretat dhe sheshohen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#29 ne: 22-02-2008, 22:58:28

i rash içik gjat e gjat muhabetit që t'mu përgjigjnit me stil...

po meqë e doni troç pytjen përgjigjuni troç...

Sibora & Emira... ju a kan bo noi her n'Byt*hë...?

p.s. so noi gjo për turp... do ju a mersha për kompliment nëse PO
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#30 ne: 22-02-2008, 23:01:28
po ti bjeri shkurt sa gjate i bie mo burre i dheut :D

he ti si mendon :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#31 ne: 22-02-2008, 23:02:28
tani e kapa pse doje foto ti...mos arrije te zbuloje ndonje gje per pyetjen e bere :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#32 ne: 22-02-2008, 23:06:36

jo më çne... foton dërgoje me brekë ti,

si mendoj un...?

boooo them se akoma stë ka qëllu noi mashkull që ta ka fut, ose më mirë me thon akoma sta ka kërku

hë e gjeta...?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#33 ne: 22-02-2008, 23:07:29
as e para as e dyta..eshte e treta :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#34 ne: 22-02-2008, 23:10:43

i bien që e paske me frik...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#35 ne: 22-02-2008, 23:13:41
tashi i bie i ngrihet asaj gjeje si dihet....po me nje llaf desha te dal aty qe prapanicat me te bukura vijne nga ballkani :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#36 ne: 22-02-2008, 23:19:00

ndërsa un doja të thoja që i hiku tema MAX-it për lesh

as foto as komente...

booooh nejse,

ika un... me shpres që nesër t'shof noi byt*hë forumiste në ktë temë
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#37 ne: 22-02-2008, 23:19:43
mos ik se rame ne muhabet :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#38 ne: 23-02-2008, 00:12:32
Mos na nxirrni prapanicat ketej se do na rane dhembet fare pastaj. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
friendlygirl
#39 ne: 23-02-2008, 09:19:29
mendoj se ne shqiptaret smbahemi per b... por ato pak femra qe i kane prapanicat me te bukaura ketu ne shqiperi ia kalojne te gjithave ne ballkan
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#40 ne: 23-02-2008, 17:17:33
B..me te bukura i kane shqiptaret......une psh..i cmen te gjith..ne plazh e kudo....WHOOPSSS
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#41 ne: 23-02-2008, 22:37:59
Dolce....prova se vetem ajo verteton ne  i cmend apo jo LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#42 ne: 25-02-2008, 10:37:30
Sibora....si..??????...hahahahaaah
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#43 ne: 15-11-2008, 10:10:52
Ne Paris eshte zhvilluar nje konkurs shume i vecante, pasi me mijera te rinj nga e gjithe bota kane sfiluar perballe njeri-tjetrit per te treguar bukurite e tyre trupore.

Ne fund fitues ishte nje modele braziliane dhe nje futbollist francez.

Braziljana me te ndenjurat me te bukura te globit dhe fotbollisti me fundshpinen me te votuar, kane fituar nga 15 mije euro dhe nje kontrate me agjenci modelesh.

ne konkurs moren pjese 45 finaliste qe shfaqen para publikut hiret trupore te tyre ne pjesen e poshtme te trupit.

Gara e vecante terhoqi vemendjen e publikut dhe mediave nga e gjithe bota.

Video nga TCH http://www.top-channel.tv/new/video.php?id=1602
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#44 ne: 16-11-2008, 12:29:26
e pashe mbreme kete programin ne tv..
vallaj kisha ca te shihje..nga te dy palet :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#45 ne: 23-12-2008, 17:00:54
e pashe mbreme kete programin ne tv..
vallaj kisha ca te shihje..nga te dy palet :D :D

mos bre se na korite  :D pse nuk me lajmerove me pare? paskam humb kot...ha ha ha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#46 ne: 24-12-2008, 17:15:01
..ka e ka me te mira se keto them une .. :D

..
« Editimi i fundit: 03-06-2012, 00:05:11 nga ßåßygiяℓ »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#47 ne: 01-07-2013, 18:56:41
po jenniferja ka vje?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#48 ne: 01-07-2013, 19:13:19
Ajo vje nga operacioni plastik.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#49 ne: 01-07-2013, 19:14:28
jo re....me verte/?? ajo lale ka bythe jo shaka
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super