×

Rroba firmato 👕👖👗👠👙👓

Rroba firmato 👕👖👗👠👙👓

· 9 · 210

 • Postime: 477
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 07-06-2019, 10:24:44
A jeni te dhene pas veshjeve firmato apo nuk e keni problem ku e cfare bleni?

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 07-06-2019, 10:36:26
Kam gjera firmato..kam dhe plot gjera jo firmato..mjafton te ndjehem mire dhe rehat ne to une

 • Postime: 1630
 • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 07-06-2019, 11:23:44
Nga që kalova prej xs/s në s/m dhe mosha/stili, bëra një rifreskim 90% të garderobës. Shumica janë firmato, jo se jam e dhëne po thjeshtë kualiteti dhe dizajni.
Përdor këto:

2NDDAY
Armani
BOSS
BOII
Blowfish
Coster Copenhagen
Carla F
CARVELA
Day Birger Et Mikkelsen
DKNY
Esprit
French Connection
GANNI
GUESS – MARCIANO by GUESS
Kurt Geiger
Karen by Simonsen
Modström
Nümph
St-Martins
Soaked in Luxury
TOMMY HILFIGER
TIGER OF SWEDEN
Vince Camuto
 :)

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 07-06-2019, 15:57:29
Esprit
s Oliver
Hilfinger
Street one
Benetton
Palmer's 😁
Zara
Orsay per veshjet serioze
E anonime sa dush mjafton te jene praktike e te ndihesh rehat.

 • Postime: 477
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#4 ne: 07-06-2019, 18:01:15
Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.

 • Postime: 7295
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5 ne: 07-06-2019, 21:16:20
Ku ka si gabi, i perfshin t'gjitha markat e mundshme... I miss gabi really . :D :P

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 07-06-2019, 21:27:05
Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.
Ndjekim  sezonin e Sales 😂😂

 • Postime: 22958
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 08-06-2019, 10:41:30
Tommy Hilfiger dhe Scotch & Soda jane markat qe preferoj per vete.

 • Postime: 1630
 • Gjinia: Femer
Parloté
#8 ne: 08-06-2019, 13:08:45
Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.

Pasunare jo, por ekonomiste. Ka qenë një investim i mirë se  kursej shumë në të ardhmen.  :)
 

Swimwear 2008 ~ Rroba Plazhi 2008

Nisur nga CrYsTaL TeaRs

Postimi i fundit 13-04-2008, 20:03:26
nga ajlaa