×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 08-06-2019, 13:08:45 »

Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.

Pasunare jo, por ekonomiste. Ka qenë një investim i mirë se  kursej shumë në të ardhmen.  :)
Postuar nga: M A X
« ne: 08-06-2019, 10:41:30 »

Tommy Hilfiger dhe Scotch & Soda jane markat qe preferoj per vete.
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 21:27:05 »

Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.
Ndjekim  sezonin e Sales 😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 21:16:20 »

Ku ka si gabi, i perfshin t'gjitha markat e mundshme... I miss gabi really . :D :P
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 07-06-2019, 18:01:15 »

Qenket pasunare ju vajza. Per mua rrofte Zara dhe Amazon.
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 15:57:29 »

Esprit
s Oliver
Hilfinger
Street one
Benetton
Palmer's 😁
Zara
Orsay per veshjet serioze
E anonime sa dush mjafton te jene praktike e te ndihesh rehat.
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-06-2019, 11:23:44 »

Nga që kalova prej xs/s në s/m dhe mosha/stili, bëra një rifreskim 90% të garderobës. Shumica janë firmato, jo se jam e dhëne po thjeshtë kualiteti dhe dizajni.
Përdor këto:

2NDDAY
Armani
BOSS
BOII
Blowfish
Coster Copenhagen
Carla F
CARVELA
Day Birger Et Mikkelsen
DKNY
Esprit
French Connection
GANNI
GUESS – MARCIANO by GUESS
Kurt Geiger
Karen by Simonsen
Modström
Nümph
St-Martins
Soaked in Luxury
TOMMY HILFIGER
TIGER OF SWEDEN
Vince Camuto
 :)
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-06-2019, 10:36:26 »

Kam gjera firmato..kam dhe plot gjera jo firmato..mjafton te ndjehem mire dhe rehat ne to une
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 07-06-2019, 10:24:44 »

A jeni te dhene pas veshjeve firmato apo nuk e keni problem ku e cfare bleni?