×

Sandalet ortopedike, mbizotërueset e verës

Sandalet ortopedike, mbizotërueset e verës

· 3 · 519

  • Postime: 18283
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 07-08-2012, 14:14:26
Nëse takat e ngrenë lart pamjen e femrës, takat ortopedike e ngrënë në piedestal.
 
Ishin banorët e Venezias ata që i përdor në parët për të ecur pak më rehat.
 
Me rrip në kavilje jo rrallë të shoqëruara me gurë, sandale të tilla kanë mbushur koleksionon e kësaj vere.
 
Në koleksionin Cheap and Chic, spikasin sandalet ortopedike ashtu si në koleksionin e Burberry ku të pajisura me ngjyra, sandalet e rehatshme janë zgjidhje për çdo femër.
 
Siç informon noa.al, nga ana e dizenjuesve të sandaleve të tilla thuhet se suksesi i saj është gjithnjë i garantuar për shkak të rehatisë dhe komoditetit, krahas finesës së garantuar.

  • Postime: 12746
Mishel...............
#1 ne: 07-08-2012, 14:16:23
Likeeeeee

kam nja ca pale kshu dhe jane shume komode

  • Postime: 6926
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 25-08-2012, 20:53:49
Ne ketej  filluam me sneaker wedges  :D..filluan shirat
 

Sandalet!

Nisur nga Belinaa

Postimi i fundit 08-07-2007, 22:20:11
nga Elegance
Stilistet: Ne vere, sandalet dhurojne elegance dhe prakticitet

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 18-06-2008, 14:30:18
nga Berni
Sandalet që kushtojnë 140 mijë euro

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 31-05-2011, 14:38:45
nga shkodrane
Stilistët: Sandalet në verë, prakticitet dhe elegancë

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 11-07-2011, 14:12:12
nga +ERELA+