×

Shpërthen moda e veshëve me majë

Shpërthen moda e veshëve me majë

· 1 · 347

  • Postime: 26279
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-04-2011, 00:15:38


Njerëzit bëjnë çudira vetëm e vetëm për të treguar se sa të dhënë janë pas një filmi apo aktori.

Jordan Houtz, fanse e sagës së filmave Zoti i Unazave, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për të bërë veshët me majë, njësoj sikur të ishte elf.

“Mendova se do të ishte diçka e bukur sepse jam fanse e çmendur e filmit Zoti i Unazave. Fantashkenca është pjesë e personalitetit tim”, ka deklaruar Houtz.

Në fakt, moda e veshëve me majë po përhapet shumë kohët e fundit dhe Steve Haworth, i cili bën këto operacione të veçanta, thekson se këto ndryshime ekstreme janë rrjedhojë e vizionit që njerëzit kanë për veten.

“Njerëzit kanë një vizion për veten që duan ta shfaqin tek të tjerët dhe unë jam i lumtur që mund të bëj këtë punë”, deklaroi Haworth. /top channel
 

Si shperthen cista?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 22-03-2020, 19:31:46
nga InfoZ
Si shperthen vullkani?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 22:53:13
nga M A X
Shpërthen fantazia me krevatin e Etilda Gjonit

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 27-08-2019, 21:02:59
nga M A X
“Shpërthen” dielli, a rrezikon Toka?

Nisur nga M A XRubrika Astronomi

Postimi i fundit 13-06-2011, 23:44:17
nga M A X
I dashuri e braktis, gruaja i shpërthen penisin me fishekzjarrë

Nisur nga BerniRubrika Mix

Postimi i fundit 12-07-2010, 14:41:53
nga Berni