×

Take dhe këpucë të ulëta nga “Dior”

Take dhe këpucë të ulëta nga “Dior”

· 4 · 473

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
ne: 26-04-2011, 08:56:32
Për sot ju përgatitëm një galeri të bukur prej këpucëve – të larta dhe të ulëta nga “Dior” për pranverë-verë 2011.

Në fakt, këtu ka dy koleksione të vendosura në një. Do të vëreni një pjesë nga koleksioni është e pasur me ngjyra, ajo është koleksioni për “modë të lartë” e krijuar nga tani “famëkeqi” Galiano.

Ndërsa në pjesa e dytë e galerisë i paraqet këpucët që gjenden për shitje për popullatën e përgjithshme.

Megjithatë, këto këpucë do t’ua marrin frymën si nga pamja e tyre ashtu edhe nga dizajni. Prandaj, përgatituni mirë që ta shikoni galerinë dhe me siguri nëse nuk mundemi t’i veshim mund të ëndërrojmë për to, shkruan Mnogu.. Është më lirë gjithsesi, apo jo? /Telegrafi/

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 26-04-2011, 08:57:24
e adhuroj Diorin :)

  • Postime: 6093
  • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#2 ne: 26-05-2011, 15:11:12
Ok, kam 4 pale kepuce "firmato", po i blen aq shtrenjt dreqi ta haje sa te dhimbsen edhe per t'i veshur.  :(

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
#3 ne: 27-05-2011, 10:45:33
Ok, kam 4 pale kepuce "firmato", po i blen aq shtrenjt dreqi ta haje sa te dhimbsen edhe per t'i veshur.  :(

e drejte dhe ne fillim ashtu mendoja dhe una pastaj i thashe vetes :" nje jete ke dhe bej qejf, bli dhe vish sa dhe si te duash,trupi dhe rehatia jote kane rendesi...:D"

qe nga ajo dite ndryshova tip, i vesh kur dua edhe pse kane bere 300 $ apo 1000$
 

Tiroidja, si ta mbrojme nga temperaturat e uleta ?

Nisur nga +ERELA+

Postimi i fundit 22-12-2010, 09:38:09
nga +ERELA+
Kepuce

Nisur nga Dora

Postimi i fundit 10-05-2013, 12:46:41
nga ßåßy ღ
E kush nuk do te deshironte nje pale kepuce “Louboutin”?

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 29-07-2012, 23:35:42
nga Misss