×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Shej
« ne: 26-09-2012, 13:24:42 »

Postuar nga: NENSY
« ne: 27-07-2012, 14:44:59 »

do me pelqente nje dedikim, dicka e vogel, e jo te pikturoj nen lekure...dicka ku mund te pendohem...jo.....
Postuar nga: Gerti1
« ne: 10-07-2012, 17:56:11 »

Postuar nga: Gerti1
« ne: 10-07-2012, 17:48:09 »

You should have used attached function first. Stop hotlinking.

Retard.
Postuar nga: Gerti1
« ne: 10-07-2012, 17:32:54 »

Isha n'merak t'madh a po m'jepje Like ti! :D

Like.
Postuar nga: Gerti1
« ne: 10-07-2012, 17:29:33 »

Postuar nga: Gerti1
« ne: 14-06-2012, 19:47:48 »

Me pelqen te bej nje. Por do e beja vertete nqs dikush ma aprovon si ide. Jo dikush kshu rastesisht por njeri dmth :D

Beje !
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 14-06-2012, 11:45:38 »

E bera dhe me pelqen shume....ma ka zbukuro doren :P
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 14-06-2012, 09:56:59 »

Me pelqen te bej nje. Por do e beja vertete nqs dikush ma aprovon si ide. Jo dikush kshu rastesisht por njeri dmth :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-05-2012, 07:47:09 »

Kujt mund tja thuash ate shprehje? Se ne ate forme ajo eshte e hapur ndaj interpretimeve!

Une nqs do beja ndonjehere do beja dicka shuuuume domethenese dhe ne ndonje vend qe nuk e shoh!  ;)

une i kam patur tmerr tatu-t.....por nuk di pse dua te gdhend emrin e saj ne nje pjese te dukshme.

Me dmth se kaq???